آیا گنج فرات اینجاست! جنگ قرقیسیا شروع خوهد شد؟

🔴 تیمی از باستان‌شناسان آلمانی و کرد، بقایای شهری ۳۴۰۰ ساله متعلق به دوران امپراتوری میتانی را در عراق کشف کرده‌اند که زمانی در ساحل رودخانه دجله قرار داشته است.

‼️این شهر باستانی که در اقلیم کردستان عراق واقع شده است، پس از آن پدیدار شد که مسئولان محلی برای جلوگیری از خشک شدن محصولات زراعی در ماه دسامبر مقادیر زیادی آب از مخزن سد موصل که مهمترین منبع ذخیره آب عراق است برداشت کردند. این مسئله موجب شد سطح آب پشت سد پایین بیاید و شهری متعلق به عصر برنز که چندین دهه پیش بدون هیچ گونه تحقیقات باستان‌شناسی قبلی زیر آب رفته بود دوباره ظاهر شود.

در پی این رویداد پیش‌بینی‌نشده، باستان‌شناسان با عجله دست به کار شدند تا قبل از اینکه شهر دوباره به زیر آب برود دستکم بخش‌هایی مهم از آن را در سریع‌ترین زمان ممکن حفاری و مستندسازی کنند چرا که مشخص نبود چه زمانی آب در مخزن دوباره بالا می‌آید.

جزئیات بیشتر را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید. برای دسترسی آسان به سایت به استوری‌ها مراجعه کنید.

لینک مطلب در سایت یورو نیوز

😍 شاید باورتون نشه ولی این شهر تاریخی به نظر میاد همان گنج فرات است… روی نقشه جایی هست که باید باشه…

🔴 نکته : در کتاب عصر ظهور علامه کورانی روایات مربوط به ترکان را به روس ها تعبیر کرده اما با توجه به روشن شدن ابعاد جدیدی از خباثت اردوغان و حمله به ادلب و شمال سوریه… ان شاء الله این مقدمه ای برای نابودی کفر خواهد بود و چه بسا سفیانی نیز به زودی خروج کند و درگیری بین سفیانی و ترکان بر سر گنج فرات رخ دهد….

جنگ قرقیسیا در منطقه مشترک عراق و سوریه و ترکیه رخ خواهد داد همه طرف ها کافر هستن و یک طرف ماجرا سفیانی هست یعنی این جنگ بعد از خروج سفیانی رخ میده

جنگ آرماگدون هم جنگ نهایی خیر و شر خواهد بود که به آزادی فلسطین و قدس شریف می انجامد…. به زودی در قدس نماز می خوانیم… وعده صادق خداوند به زودی محقق خواهد شد….

✍️ تصور کنید مقادیر بیشتری جواهرات فرضا در مجرای رود فرات به یکباره نمایان شود. چه نبردی بر سر تصاحبش به وجود آید. شاید آن گنج مامور خداست که کفار را به دست همدیگر نابود میکند.

منبع: t.me/shomareshmakooszohor

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =