احضار انجمن های مخفی در قبرس و آمریکا

تصویر جزیره قبرس

نقطه صورتی رنگ : مکان شهر باستانی سالامیس در جزیره قبرس واقع در قبرس شمالی است.

پ ن: شهر سالامیس قبرس با جزیره سالامیس یونان اشتباه نشود.

نقطه آبی رنگ: مکان قلعه بوفاونتو در قبرس شمالی است.

نقطه سبز رنگ : محل روستای لمپا در قبرس جنوبی می باشد. روستایی با قدمت ۲۵۰۰ الی ۳۸۰۰ پیش از میلاد که دانشگاه ادینبورگ اسکاتلند در آنجا حفاری انجام می داده است. 😊

امشب تا ساعاتی دیگر هم زمان با کریسمس آن دسته از انجمن های مخفی ترکیه ای که ریشه در پرستش اساطیر آناتولی باستان دارند نظیر هکاته و مدوسا و… با همکاری بعضی انجمن های مخفی غربی هم پیمانشان هم زمان در قبرس و آمریکا مراسم بسیار قدرتمند جادوی سیاه آیینی همراه با قربانی های انسانی دارند.

هدف مراسم باز کردن دروازه هشتم عالم زیرین در قبرس و فراخوانی سه تن از ایزدان عالم زیرین در قبرس و یک تن از ایزدان عالم زیرین در آمریکا است.

نکته۱: دروازه های عالم زیرین با طبقات عالم زیرین متفاوت است. طبقات عالم زیرین هفت عدد است. تعداد دروازه ها را به درستی نمی دانم. شاید ۸ یا ۱۲ یا .. (در دست بررسی)

تصویر قبرستان سرخ پوستان در نیومکزیکو آمریکا (تصویر مرتبط با موضوع نیست و تصادفی انتخاب شده)

نکته ۲: مراسم در آمریکا در یک قبرستان منسوب به سرخ پوستان آمریکایی انجام می شود و ایزدی شیطانی احضار میشود که از ایزدان عالم زیرین در اساطیر سرخ پوستان می باشد.

نکته۳: ایزدان شیطانی ای که در قبرس احضار می شوند مربوط به جغرافیای همان ناحیه هستند و مسلما سابقا در آن مناطق پرستش می شده اند. یعنی باید آنها را در اساطیر یونان و آناتولی یا روم باستان و فینیقیه جستجو کرد.

نکته۴: اگر امشب موفق شوند با توجه به اینکه این موجودات شیطانی مربوط به عالم زیرین و با عالم اموات دور ارتباط دارند. احتمالا فدیه های انسانی بیشتری از اینان طلب می نمایند. شاید در سال پیش روی میلادی جنگ یا جنگ هایی را شاهد باشیم. پیش از حملات آمریکایی ها به افغانستان و عراق ما شاهد مراسم هایی در کلوپ بوهومیان بودیم و سپس یازده سپتامبر و آنگاه حمله به افغانستان و عراق صورت گرفت و البته طرحشان برای خاورمیانه بزرگ موفقیت آمیز نبود. (مسلما همه چیز در ید قدرت خداوند و تنها خلیفه به حقش امام عصر عجل الله است و ان شاالله اینبار هم موفق نشوند.)

تصویر شهر باستانی سالامیس در جزیره قبرس

نکته ۵ : مراسم ها به مرکزیت روستای لمپا در قبرس جنوبی انجام می شود. البته در دو ناحیه دیگر یعنی سالامیس و قلعه بوفاونتو نیز انجام می شود. در مراسم ها خرمن نیز خواهند سوزاند.
بیشترین قربانی ها احتمالا در نزدیکی سالامیس انجام شود.

نکته ۶: توصیه ما این است که از مدیتیشن های دسته جمعی غربی و هم راستایی در این شب خودداری نمایید.

نکته۷: هم زمانی این مراسم با کریسمس ارتباطی به مسیحیان ندارد ضمن اینکه تولد مسیح علیه السلام در این تاریخ اساسا محل تردید است.

تصویر قلعه بوفاونتو در قبرس شمالی

نکته ۸ و مهم: اگر پرسیوس آنگونه که دیوید اولانسی نوشته میترای رومی و از نظر ما ایرانی باشد. آنگاه به نکته جالبی می رسیم و آن این است که زمان رسیدن صورت فلکی برساوش به نصف النهار ۴ دی است و این زمان تقریبا مدت هاست که ثابت است زیرا مکان ثوابت با سرعت کندی در آسمان تغییر می کند و چون پرسی سر غول یا مدوسا را می برد. این تاریخ یکی از بهترین زمان های احضار مدوسا می باشد. بنابراین شاید یکی از سه موجودی که امشب در قبرس احضار و فراخوانی شود مدوسا باشد.

منبع:eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =