از بین بردن سحر و طلسم و بستگی

ختمی مجرب برای از بین بردن هر نوع سحر و طلسم و بستگی

از جد اعلای خویش نقل دارم که برای از بین بردن سحر و جادوها قوی ترین ختم قرآنی، ختم خاص سوره مبارکه بقره است. بدین صورت که ۱۱ روز که اول آن روز سه شنبه (روز منسوب به کوکب مریخ) و آخر آن جمعه (روز منسوب به کوکب زهره) باشد. این سوره مبارکه را روزی یکبار در یک مجلس (یک نشست) ختم می نمایی. این ختم کلیهٔ طلسم ها و مس و سحر و جادو را باطل می نماید.
سپس ترجیحاً بلافاصله از روز شنبه این بار سوره مبارکه بقره را چهل روز ختم می نمایی و یا ترجیح دوم این است که از دوشنبه (با دو روز استراحت) آغاز نمایی و به جمعه ختم نمایی. این ختم چهل روزه حفاظ قوی ایجاد می نماید. به طوریکه سحر و طلسم جدید بر روی شخص اثر نمی نماید. یا بسیار جزیی اثر خواهد داشت. (بسته به کیفیت قرائت دستور)
اما ختم سوم ۴۱ روزه است که یا به شکل متصل انجام شود یا با یک روز استراحت از یکشنبه به طوریکه انتهای ختم در روز جمعه انجام شود.
این ختم سوم جادو و سحر را به سمت ساحر می تواند باز گرداند و نقاط خالی حفاظ و سپر هاله ختم کننده را پر و تقویت می نماید. تا دیگر جادو و سحر به طور کلی اثر ننماید بر شخص.

با این ختم که مجموعا ۹۲ روز مدت انجامش طول می کشد. بیش از ۷۰۰ نوع طلسم و سحر و بستگی های ناشی از طلسم و حتی نفرین به آبا و اجداد شخص که تا هفت نسل پیش انجام شده باشد را می توانید باطل نمایید.

نکته ۱: عدد ۹۲ مطابق با ابجد نام مبارک محمد صلی اللّه علیه و آله وسلم می باشد. و خود سوره مبارکه بقره همانگونه که پیشتر گفته شد ۲۸۶ آیه دارد منطبق با ابجد کبیر نام محمدبن عبداللّه است. و حضرت رسول اللّه صلی اللّه علیه و آله و سلم قطب کل این سوره می باشند.

نکته ۲: زمان ختم از طلوع آفتاب تا بیست دقیقه پیش از غروب آفتاب است. یعنی زمان غروب آفتاب در نزد یهودیان. (دقت کنید بیست دقیقه پیش از غروب آفتاب نه اذان مغرب.)

نکته ۳: اگر ختم را در روز انجام می دهید در روز اگر در عصر در عصر؛ اینکه ختم را عصرها انجام دهی و بعد بنا به هر بهانه آن را یکبار در صبح انجام دهی فایده اش کم است. بنابراین زمانی را برای این ختم در نظر بگیرید که بتوانید از پسش بر بیایید. ۹۲ روز نگه داشتن این ختم در ظاهر آسان اما در باطن ممکن است موانعی را پیش بیاید که به راحتی نتوانید آن را انجام دهید.

نکته ۴ بسیار مهم: پس از اتمام ۹۲ روز این ختم مجرب برای حفظ تاثیر آن باید شخص هر هفته جمعه عصر شروع به قرائت سوره مبارکه بقره نماید به طوریکه اتمام ختم با شروع شبات (بیست دقیقه قبل غروب آفتاب) تقریبا هم زمان شود. فقط در حد پنج دقیقه با شروع شبات، پایان ختم فاصله داشته باشد.
برای سالکین هر هفته تمدیدش ضروری است. برای افرادی که دشمنانی دارند که مدام بر علیه آنان از سحر استفاده می نمایند نیز ضروری است. سایر افراد می توانند هر دو هفته یکبار و یا هر سه هفته یا حتی چهار هفته یکبار جمعه ها این ختم را در عصر انجام دهند.

نکته ۵: هر کدام از سه ختم را می توان با فواصل چندین روزه تا چندماهه انجام داد. اما چون شخص ختم یازده روزه را انجام داد و بین یازده روز و ختم چهل روزه فاصله زیاد بیفتد. چون ممکن است باز برای فرد سحر جدیدی توسط بدخواه یا دشمن احتمالی گرفته شود بهتر است فاصله بین دستور نباشد مگر به حدی که در بالا گفته شد. بنابراین اگر کسی ختم ۱۱ روزه را انجام داده و مدتها از زمان آن گذشته است بهتر است دوباره با ختم ۱۱ روزه شروع نماید.

نکته ۶ : بین دو شیوه ختم ۹۲ روز متصل یا شیوه ای که به جمعه ختم می شود. یعنی چهل روزه از دوشنبه همان هفته و ۴۱ روزه از یکشنبه
شیوه دوم را با اندکی استراحت توصیه می نمایم. مجرب تر هم هست.

نکته ۷: سالک راه رفته ختم کننده ۹۲ روزه این ختم و تمدید کننده اش دارای نوری است که کل ۷۲ نژاد دیو (موجودات بادی ) از وی حساب می برند.

نکته ۸: ختم بقره باید حتما به شیوه اهل ختومات قرائت شود. قرائت صحیح بسیار مهم است. ختم با صدای بلند باید باشد. و بهتر است حتما هر روز شخصی که نا آشنا با زبان عربی است. معنی سوره را نیز یک بار بخواند. و در دریای این سوره مبارکه غرق شود.

نکته ۹: در هنگام انجام این ختم نمازهایتان را بسیار مواظبت نمایید. تا سر وقت انجام شود.

این شیوه ختم را حتما به دوستان و گرفتاران توصیه نمایید تا با انجام آن مومنین از شر مشکلاتی که ساحرین ملعون با سحر شخصی و قبالیست های سیاه و انجمن های مخفی با جادوی سیاه آیینی در سطح جامعه بوجود می آورند. رها شوند. ما را نیز دعای خیر نمایید.

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید، خانمهایی که عادت ماهانه میشن چجوری میتونن این ختم ۹۲ روزه رو انجام بدن، باتشکر

    • سلام میتونید از خود نویسنده سوال کنید به کانال ایتا که آخر مطلب ادرسش هست مراجعه کنید در توضیحان کانالشون یک ایمیل هست که میتونید بهشون ایمیل بزنید و پاسخ تون رو دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *