از کجا ضربه خوردیم؟؟

لبخند بر لب
چشم در چشم
و دست در دست قاتل ۲۳۰ هزار جوان برومند ایرانی

⭕️ یک افشاگری جدید درباره حسن روحانی

👤قدیری‌ابیانه:
*به‌عنوان کسی که عضو ستاد ۵۹۸ بودم، شهادت می‌دهم که روحانی در ستاد قطعنامه ۵۹۸ اصرار داشت که ایران بخشی از تمامیت ارضی خود را واگذار کند ولی آقای ولایتی، وزیر امور خارجه وقت زیر بار این ننگ نرفت و مقاومت کرد.*/آنا

و حال در سال ۱۳۹۸ با مصاحبه خود بعد از شهادت سردار بزرگ ایران حاج قاسم سلیمانی باز هم دوست دارد با قاتل خونخوار خود آمریکا (ترامپ نه چون فرقی بین ترامپ و بقیه مسئولان آمریکایی نیست)مذاکره کند.

توییت استاد رائفی پور :

‏سردار سلیمانی محبوب بود چون احیا کننده عزت ملی ما بود.

ظریف در گفتگو با اشپیگل: ایران حتی پس از ترور سردار سلیمانی مذاکره با آمریکا (قاتلش) را غیر محتمل نمی‌داند، به شرط آنکه آمریکا تحریم‌ها را بردارد.

توییت استاد رائفی پور :

‏لیبرال ها برای رای آوردن مجدد حاضر هستند به هر کاری دست بزند
برایشان مهم نیست ملتی تحقیر شود و یا بر روی خون قهرمان ملی قدم بگذارند
آنها می خواهند با دمیدن در آتش دو قطبی جنگ و صلح جامعه رای قهر کرده از خود را به پای صندوق های رای بکشانند
التماس #ظریف از البرادعی را به یاد دارید؟

از کجا ضربه خوردیم؟؟

تهران خیانت خواص از ارسال پیام ضعف روحانی و ظریف به دشمن ضربه خوردیم.

۱. سپاه پاسداران ابر پهپاد آمریکایی را ساقط و کشتی انگلیسی را توقیف کرد. (پیام قدرت)
۲. ترامپ از طریق ژاپن به رهبر انقلاب پیام داد اما رهبرانقلاب گفت ترامپ شایسته مبادله پیام نیست.(پیام قدرت)
۳. روحانی بنا به حماقت یا خیانت فتنه بنزین را در کشور ایجاد کرد و حدود ۱۰۰ کشته و چند هزار میلیارد تومان خسارت را به کشور تحمیل کرد. (پیام ضعف)
۴. روحانی بدون دلیل عقلانی به ژاپن سفر کرد و پیگیر پیام بی پاسخ ترامپ شد و در حرکتی مشکوک و عجیب یک ساعت بطور کاملا خصوصی با نخست وزیر ژاپن گفتگو کرد. (پیام ضعف)
۵. ژاپن پیامی را به آمریکا مخابره کرد که بعد از این پیام آمریکا تصمیم گرفت وارد فاز نظامی و ترور سردار سپهبد شهید سلیمانی شود.
۶. تشییع چند ده میلیونی و انهدام بی سابقه پایگاه آمریکایی یک انقلاب در ایرام ایجاد کرد و خطای محاسباتی را به رخ ترامپ کشاند. (پیام قدرت)
۷. روحانی و جهانگیری بیش از حد مقعول و طبیعی موضوع هواپیما را در کشور داغ نمودند تا اهداف انتخاباتی خود را راهبری کنند. (پیام ضعف)
۸. مقام معظم رهبری در خطبه های میلیونی و تاریخ‌ساز نمازجمعه۲۷دی ۱۳۹۸ ضمن تحقیر ترامپ و نظام سلطه سخنان بسیار مهمی را ایراد فرمودند. (پیام قدرت)
۹. ظریف علیرغم اینکه خون شهید سلیمانی هنوز خشک نشده و ملت داغدار است در مصاحبه با اشپیگل سیگنال مساعد برای مذاکره با آمریکا را صادر می کند. (پیام ضعف)
۱۰. ترامپ در توییتی ظریف را بعنوان وزیرخارجه ایران تحقیر می کند.

نتیجه: ارسال مکرر پیام های ضعف منجر به تهدید و جنگ خواهد شد. ظریف و روحانی دقیقا کشور را به سوی جنگ می برند. روحانی و ظریف در خوشبینانه ترین حالت به دشمن تروریست و خونریز پاس داده اند.

ضربه مغزی یا فنی؟ مسئله این است خواص آمریکایی های تروریست ابتدا ادعا کردند در عین الاسد ۱۲ سرباز تروریست آمریکایی دچار ضربه مغزی شده اند. چند روز بعد نیز ادعا کردند ۳۴ سرباز تروریست آمریکایی در عین الاسد دچار ضربه مغزی شده اند. و حالا ادعا می کنند ۵۰ سرباز تروریست آمریکایی در عین الاسد دچار ضربه مغزی شده اند! این عدد تا بیش از ۲۰۰ نفر افزایش خواهد یافت اما آمریکایی های تروریست چه بخواهند و چه نخواهند باید با این واقعیت کنار بیایند که در عین الاسد دچار ضربه فنی از جمهوری اسلامی شده اند و برای اولین بار در تاریخ ۷۰ ساله‌ی اخیر، بطور مستقیم یک ضربه نظامی حساس و حساب شده دریافت کرده اند. البته می توان گفت به موازات ضربه فنی جمهوری اسلامی ایران به آمریکایی های تروریست در عین الاسد، ترامپ و پمپگو و هوک و… نیز دچار ضربه مغزی شده باشند. البته ترامپ از قبل دچار ضربه مغزی ملایم بوده است! این ضربات تا افول کامل آمریکا در منطقه و جهان ادامه خواهد داشت. انگیزه و اراده لازم در این رابطه وجود دارد.

منبع: t.me/Patak96 و t.me/masaf

این مطلب را نیز بخوانید

رابطه جنسی با محارم قانونی است؟

فرمودند کجای غرب رابطه جنسی با محارم قانونی است، سندشو بفرمایید. چشم این هم سندش، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *