استفاده از سلاح لیزری- عقب نشینی- اعزام نیروهای جوان

فیلمی که بعضی‌ها ادعا می‌کنند احتمالاً مربوط به استفاده روسیه از تسلیحات لیزی بر علیه ماهواره‌های جاسوسی است؟! تصویر از شهر بلگراد‌….

همانگونه که گفته شد رسانه‌های روسی می‌گویند روسیه در حال استفاده از تسلیحات لیزری برای کور کردن ماهواره‌های غربی است که با تمرکز بر آسمان اوکراین و روسیه به صورت لحظه‌ای اطلاعات را برای عناصر ناتو در میدان جنگ ارسال می‌کنند. کانال‌های متعدد روسی می‌گویند علاوه بر بلگورود، در مسکو هم به نظر سامانه های این‌چنینی فعال شده که تا امروز دیده نشده‌اند…

مانع راه

‼️ روسیه دومین ارتش دنیا را دارد ولی تاکنون در اوکراین توفیق چندانی نداشت و حسب انتظارها عمل نکرد، علت های مهمی برای این مسأله می شود ذکر کرد، ولی اگر بخواهیم از بعدی جدید به مسأله نگاه کنیم باید علت و سبب این ناکامی ها را وزارت بهداشت آن کشور بدانیم .

🖍زیرا مسأله محدود کردن جمعیت و غربالگری در روسیه به شدت پیگیر شد و باعث شد کشوری که اکنون باید حداقل پانصد میلیون جمعیت داشته باشد و بیشتر جمعیت آن جوان باشد، اکنون ۱۲۰ میلیون جمعیت دارد که اکثر آن ها پیر شده اند و سرباز کافی ندارند .

💢 در حمله اوکراین به خارکیف در مقابل هر سرباز روسی هشت سرباز اوکراینی ایستاده بود و حدودا اوکراین توانست شش هزار کیلومتر را آزاد کند .

🔺 یکی از مهم ترین دلایل این ناکامی ها، محدودیت های نسل توسط وزارت بهداشت بود که از طریق تحدید نسل و غربالگری اجرا شد.

📌 این مشکل مربوط به تمامی کشورهایی است که زمام امور را به دست وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی قرار داده اند که متأسفانه کشور ما هم از این قاعده مستثنا نیست، زیرا به دلیل اعمال سیاست های محدودیت نسل، رشد جمعیت در کشور به حداقل رسیده و غالب جمعیت کشور در سال های نزدیک پیر خواهند شد .

❌ زمانی که هر خانواده یک فرزند لوس دارد هیچ گاه آن یک نفر را به جنگ نمی فرستد، بلکه فقط برای تحصیل به خارج از کشور اعزام می کند .

〽️ آیا میدانید بیشترین افرادی که سد راه زائرین امام حسین علیه السلام شده مافیای بهداشت و دارو هستند؟! زیرا این ها افراد بسیاری را به بهانه واکس نزدن از رفتن به زیارت منع کرد، خصوصا افرادی که قصد سفر هوایی به عتبات را داشته اند.

⚠️ واقعا ما نفهمیدیم فرق سفر هوایی و زمینی چیست که در سفر زمینی از کسی کارت واکسن نمی خواهند ولی در سفر هوائی می خواهند!

♨️ در حقیقت مافیای غذا و دارو یک سنگ بزرگ در راه دنیا و آخرت مردم محسوب میشود و تا این مافیا هست هیچ توفیقی نیست، نه در جنگ، نه در دفاع، نه در اداره ی کشور .

🔸 زمانی که یک کشور پیر شد این یعنی کم شدن نیروی کار و نیروی مولد و مفید، در این جامعه اکثر افراد باز نشسته و سربار دولت هستند. مافیای بهداشت، هم اقتصاد، هم قدرت نظامی و هم آخرت مردم را نابود کرده و میکند .

🌀 بزرگترین دلیل مصنوعی بودن کرونا و آمار تلفات آن اربعین امسال بود که جمعیت بالای ۲۰ میلیون نفر در کربلا بدون ماسک و بدون فاصله گذاری حضور پیدا کردن و هیچ خبری از کرونا نبود و نیست و نخواهد بود .

ویدیوهای منتشر شده از حملات بامداد امروز پهپادهای شاهد ۱۳۶ به مواضع عناصر و مزدوران ناتو در اطراف کی‌یف نشان از خسارت سنگینی می‌دهد که این پهپادها به زیرساخت‌های نظامی ناتو وارد کردند. این پهپادها در حال تغییر دادن موازنه جنگ به نفع طرف روس هستند و آمریکایی‌ها نیز عصبانی و ناراحت از خرید یک میلیارد دلاری روس‌ها ناچارند بیش از ۴۰ میلیارد دلار اسلحه به اوکراین ارسال کنند تا شاید بتوانند کمی صفحه شطرنج را بیشتر تغییر دهند. یک ماه آینده شما خبرهای متعددی از پیشروی‌های عناصر ناتو و عقب نشینی ارتش روسیه خواهید شنید اما داستان در ماه‌های بعد یعنی نوامبر و دسامبر بسیار متفاوت خواهد بود…. ارسال سیل سلاح و مهمات به اوکراین توسط آمریکا و انگلیس و جریان‌های صهیونیسم بین‌الملل تاکیدی بر این مهم است.

🔴 فرزندان قدیروف راهی میدان جنگ می‌شوند

رئیس‌ جمهوری چچن در پستی تلگرامی نوشت: «نوه‌های احمد قدیروف، اولین رهبر جمهوری چچن و قهرمان روسیه – احمد ۱۶ ساله، علی ۱۵ ساله و آدم ۱۴ ساله – به زودی به عملیات ویژه نظامی روسیه ملحق خواهند شد و آموزش‌های نظامی را مدتها پیش تقریبا از دوران کودکی آغاز کردند. این کافی نیست که فقط شلیک کردن را یاد بگیرند. سه پسر نوجوان‌ من آماده هستند تا از استعدادهای خودشان در منطقه عملیات ویژه نظامی استفاده کنند و من در این زمینه شوخی نمی‌کنم.»

آن‌ها به زودی به جبهه خواهند رفت. پسران رهبر جمهوری چچن اکنون درحال یادگیری تئوری‌های مبتدی و چگونگی مدیریت تسلیحات مختلف هستند تا بتوانند از هر فاصله‌ای از آن‌ها استفاده کند. من همیشه باور داشته‌ام که هدف اصلی هر پدر این است که ترس از خدا و دفاع از خانواده و مردم کشور را به پسرانش بیاموزد. اگر صلح می‌خواهید، آماده جنگ شوید.

در برخی کشورها هم فرزندان مسوولان راهی غرب می‌شوند تا آنجا به جنگ ادامه دهند… ای کاش مسوولان آن کشور کمی ترس از خدا و خدمت به وطن را به فرزندان‌شان یاد می‌دادند.

غرب هر کجا پا گذاشت، هر چیزی درست کرد و از هر طرفی حمایت کرد خروجی‌اش دیدن چنین تصاویر وحشتناکی است که…. آمریکا القاعده و داعش را درست کرد و نیاز نیست بگوییم آنها چه جنای‌ هایی که در حق انسانیت نکردند، از صهیونیست‌ها حمایت کرد و دیدیم که چگونه هزاران هزار انسان بی‌گناه را سلاخی کردند، از رژیم باکو حمایت کردند و آن جنایت‌ها را در قره‌باغ و ارمنستان دیدیم، خودشان نیز هر کجا که پا گذاشتند مانند ویتنام، عراق و افغانستان و… جز غارت و کشتار چیزی به یادگار باقی نگذاشتند!

حالا اینجا در اوکراین هم جنایت‌هایی که نئونازی‌های مورد حمایت آمریکا و انگلیس می‌کنند واقعاً دیوانه‌کننده و غیرقابل باور است! دیدن چند تصاویری آدم را به وحشت می‌اندازد که واقعاً چگونه آنها این همه بی‌شرم بی‌حیا هستند و حاضر به محکوم کردن این جنایت‌ها نبوده و فقط رفتار متحدان آدمکش خود را توجیه می‌کنند؟ این نظامی اوکراینی مرزهای بیشرفی را هزاران کیلومتر جابجا کرده و روی داعش و جبهه النصره را هم سفید و البته توفیقی در سفید کردن روی سیاه آمریکا و انگلیس که حامی این جانیان و قاتل آن هستند نداشته است…

🔳 اوکراینی‌ها چه چیزهایی از دست دادند؟

این روزها تحلیل‌ها، نگاه‌ها و برداشت‌ها از جنگ در اوکراین بسیار متفاوت است. عده‌ای تحت تاثیر رسانه‌ها و پروپاگاندای غرب و تبلیغات عجیب و غریب دولت کی‌یف اینگونه القا می‌کنند که روسیه در این جنگ شکست خورده و اوکراین «پیروز» شده است! برای اینکه بدانید در این جنگ دقیقاً چه اتفاقی افتاده، روس‌ها چه به دست آورده و اوکراینی‌ها چه چیزی از دست داده‌اند این ویدئو را مشاهده کنید شاید بعد از آن قضاوت شما نسبت به واقعیت کمی تغییر کرد….

 

منبع: eitaa.com/shomareshmakooszohor  و   eitaa.com/syriankhabar

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *