اغتشاشات ۱۳۸۸

خطبه ای از جد اعلای فقیر در مهرماه سال ۱۳۸۸
پس از فروخفتن نسبی اغتشاشات آن سال

《حوادثی که از شمال تا جنوب و غرب و مرکز ایران را فراخواهد گرفت و حداکثر تا ۱۴ سال دیگر اتفاق خواهد افتاد. در آن زمان خراسان ماوایی امن برای علم آموزی و سلوک الی الله است.》

اینکه حوادث مربوطه چیست و چه می تواند باشد معلوم نیست اما آن زمان در باطن بنده حمله و جنگ گسترده نظامی تداعی شد. اما با اینحال این حوادث می تواند به شورش و اغتشاشات گسترده نیز تفسیر شود.
علی ای حال این نکته را از بنده به یادگار داشته باشید خاک خراسان زمین که شامل سه استان خراسان رضوی و شمالی و مرکزی و بخش غربی افغانستان و جنوب ترکمنستان و بخش شرقی سمنان می شود. بزرگترین مرکز تجمع اولیا الله در کل جهان اسلام و سرتاسر جهان است.
در سال های اخیر بزرگان بسیاری از نقاط مختلف ایران و حتی کشورهای عربی و پاکستان و هندوستان و سایر نقاط به خراسان زمین کوچ نمودند. و همچنان نیز این مهاجرت معنوی ادامه دارد. در چند وقت اخیر حتی عده ای از مغان پارسی از هند نیز به خراسان کوچ نمودند.
همه نیروهای معنوی رفته رفته در خراسان جمع می شوند تا منطقه ای امن برای حوادث پیش رو درست نمایند.
بهترین شغل برای سال های پیش رو کشت و زرع و پرورش دام و طیور است.
مطمئن باشید حرکتی که طب سنتی و اسلامی را در کشور احیا نموده دستی معنوی و پنهانی بزرگان اهل باطن در جهان اسلام پشت این مهم بوده و در آن زمان نیاز به طب سنتی و اسلامی بیش از پیش آشکار می شود.
اینکه چه می شود را زمان مشخص می نماید. سخن بیش از این جایز نیست.

«قُلِ انتَظِرُواْ إِنَّا مُنتَظِرُونَ»

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل می‌کند!

🔴 نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 9 =