الیت کیست؟

گروه الیت (۱)💥تئوری توهم توطئه
– بسیاری از خوانندگان از ما پرسیدن الیت کیست؟ در چند سری پست، به معرفی این گروه خواهیم پرداخت و در انتهای مطلب نیز تلاش میکنیم جریان وابسته به این گروه در داخل را معرفی کنیم. ممکن است با شروع این پست، محدودیت هایی برای اکانت ما ایجاد شود. در تلگرام ما عضو بشید تا در صورت هر گونه اتفاقی بتونیم با شما ارتباط داشته باشیم.واقعیت علمی: ذهن (ضمیر ناخودآگاه، ایگو، نفس) مانع اصلی رسیدن بشر به آگاهی/حقیقت است. این گروه؛ با علم به نقش منفی ذهن بشر، عدم رغبت اکثر افراد به تحقیق و علاقه وافر بشر به قضاوت قبل از تحقیق، توانسته اند با استفاده از واژه خودساخته “تئوری توطئه”، حقایق کلیدی را بر عامه بشر بپوشانند و بدین طریق هم به لحاظ سیاسی بر حکومت های جهان مسلط شده اند، هم چرخه پول-اقتصاد جهان را بدست دارند و هم در عرصه های علم و تکنولوژی، پزشکی و دارو، تولید انرژی.. و دیگر عرصه ها به انحصارگرایی مشغولند.
The Elite گروه ژن برتر(الیت)
در بیش از ۳۰۰ پستی که در طول ۳۰ ماه گذشته نوشتیم، در مورد “شدیدترین بحران مالی جهانی” که سناریو این گروه میباشد سخن گفتیم. این گروه با ایجاد بحران مالی-نظامی در سطح جهانی، تلاش میکند تسلط کامل بر جهان و استقرار “نظم نوین جهانی” را پیاده کند و طی پست های مختلفی جزئیات نقشه آن ها را نوشتیم.


تحلیلگر شهیر امریکایی، جیمز ریکاردز، در کتابش (تصویر ۲) نقشه الیت ها رو افشا کرده. از طرفی محققین مستقل زیادی در کتاب ها و سخنرانی هایی که داشتن، این گروه مخفی رو به همه مردم معرفی کردند. ولی بازم افرادی هستن که بدون تحقیق، قضاوت میکنند و میگن: همش”تئوری توهم توطئه” هست 🙂

گروه الیت (۲)💥تئوری توهم توطئه
موفقیت گروه ژن برتر در استفاده از تئوری توطئه‌ برای پیشبرد اهدافش مدیون خصوصیات ذهن بشر هست. علم نئوروکاگنیتیو ساینس (مجموعه ای از علوم روانشناسی، ادراک شناسی و مغز و اعصاب) ثابت کرده که ذهن انسان بر تفکراتش، درکش، شک کردنش، قضاوت هایش و باورهایش تاثیر مستقیم دارد و مانع اصلی رسیدن بشر به آگاهی/حقیقت است. این یک واقعیت علمی و اثبات شده هست. (در پست های خود آگاهی که در هایلایت هست در این مورد صحبت کردیم).

لینک

سابقه الیت برمیگرده به سال ۱۶۹۲ و تاسیس یک بانک خصوصی به نام بانک انگلیس که برای اولین بار ۲ چیز رو وارد چرخه بانکی دنیا کردند:

۱- پول کاغذی یا اسکناس
۲- بهره پول به نام مالیات استفاده از پول کاغذی
از سال ۱۶۹۲ بپریم به ۱۹۱۳ یعنی تاریخ تاسیس فدرال رزرو. اینها کاندیداتوری ریاست جمهوری وودرو ویلسون رو حمایت مالی کردند و او قول داد لایحه تاسیس فدرال رزرو رو تایید کنه. البته اول با ایجاد شدیدترین بحران مالی تاریخ امریکا (۱۹۰۸ تا ۱۹۱۲) زمینه رو هم فراهم کرده بودند. ویلسون تمام اختیارات وزارت دارایی و خزانه داری (حق چاپ اسکناس، تعیین نرخ بهره بانکی، کنترل حجم نقدینگی…) رو یکجا به فدرال رزرو تفویض کرد!!
تمام این جزییات به همراه لیست اعضاء اصلی گروه ژن برتر در امریکا و مستندات تاریخی رو پروفسور ادوارد جی گریفین در کتابش (تصویر ۲) ثبت کرده:
The Creature from Jekyll Island
By: G. Edward Griffin
چکیده مطالب ایشون در قالب یک کلیپ یوتیوب: لینک ویدیو


گروه ژن برتر از طریق سیاستگزاری پولی، دولت امریکا رو وادار به استقراض مدام از فدرال رزرو کرد و سطح این استقراض امروز حدود ۲۱/۸ تریلیون دلار هست که با بهره ماهانه حدود ۵۳ میلیارد دلار میشه (مستندات موجوده و هر سال خود فدرال رزرو این بدهی رو منتشر میکنه). چند آدم مشهور سعی کردند جلوی این گروه بایستند و هر دو به طرز مشکوکی به قتل رسیدند (پست بعدی). جالبه که هر ندایی برای‌ پیدا کردن قاتلین شروع بشه یهو میبینم یه موجی شروع میشه با این عنوان “تئوری توطئه”

گروه الیت (۳)💥تئوری توهم توطئه

از سال ۱۹۱۳، دولت امریکا از فدرال رزرو (مجموعه ۱۲ بانک خصوصی الیت در امریکا) استقراض میکرد. در ۴ ژوئن ۱۹۶۳، محبوب ترین رییس جمهور تاریخ امریکا (جان اف کندی) حکم ریاست جمهوری ش۱۱۱۱۰ رو امضاء کرد و طی اون تمام اختیارات مالی رو از فدرال رزرو گرفت و به وزارت دارایی/خزانه داری امریکا تفویض کرد. دقیقا ۵ ماه بعد در تاریخ ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳ در دالاس، کندی به قتل رسید.

دقت کنید: او قبل از ترور، در یک سخنرانی عمومی، گفت (ثانیه ۳۳ تا آخر کلیپ لینک زیر- حدود ۲دقیقه): ” … بدانید، یک تشکیلات سازمان دهی شده مخوف و پنهانی در امریکا قدرت را بدست گرفته و با پنهانکاری، در عرصه های مختلف قدرت در سایه شده.” او حتی عرصه ها را تک تک و به ترتیب زیر نام برد:
۱- Military نظامی
۲- Political سیاسی
۳- Scientific علمی
۴- Diplomatic دیپلماتیک
۵- Intelligence امنیتی
۶- Economic اقتصادی
“و من به پشتوانه حمایت شما جلوی آنها می ایستم.”
لینک سخنرانی: لینک ویدیو
آیا سخنان کندی سند کافی نیست؟ ولی خیلی از مردم امریکا وجهان میگن اینا تئوری توطئه است! و الیت دقیقا به همین دلیل (ذهنیت مردم) میتونن هر محقق مستقل و خواهان حقیقت رو با همین تهمت منزوی کنند.
جالب زودباورى مردم است. در دهه ۱۹۶۰ میلادی، الیت د‌ر ۳ ترور سیاسی از همین واژه تئوری توطئه برای منزوی ساختن هر ندای حقیقت طلب استفاده کرد:


جان اف کندی (۱۹۶۳) – تصویر اول


مالکولم ایکس (۱۹۶۵) – تصویر دوم

مارتین لوترکینگ (۱۹۶۸) – تصویر سوم


و مرگ مشکوک مایکل جکسون! – تصویر چهارم

منابع: 

 

 

 

💥گروه الیت (۴)💥تئوری توهم توطئه

دیدیم چگونه گروه الیت با سوء استفاده از واژه تئوری توطئه، هرگونه تلاش در جهت یافتن قاتلین جان اف کندی و دیگران رو متوقف و محققین رو بدنام کردند. مثالی دیگر از سوء استفاده الیت از واژه تئوری توطئه: بین سال های ۱۹۶۰ و ۲۰۱۳، محققین بسیاری خبر دادند که سازمان امنیت ملی امریکا (ان اس اِ) در داخل و خارج امریکا به شنود مکالمات فعالین سیاسی اجتماعی، سیاستمداران… مشغول است:
NSA = National Security Agency = سازمان امنیت ملی امریکا
کتاب های زیادی در این مورد نوشته شد و فیلم های زیادی نیز ساخته شد، از جمله فیلم مشهور “دشمن حکومت ” با بازیگری ویل اسمیت و جین هکمن. ولی گروه الیت همه افشاگری‌ها رو تئوری توطئه مینامید.


بالاخره (۲۰۱۳)، رابرت اسنودن (کارمند سیا و مسئول ارشد واحد برنامه نویسی امنیتی در ان اس اِ)

با دردست داشتن اطلاعات کافی برای محکوم کردن الیت به هنگ کنگ گریخت و از طریق مصاحبه رسمی تلویزیونی با موسسه مطبوعاتی گاردین انگلیس تمام اطلاعات را علنی ساخت. همچنین، جولیان آسانژ (موسس ویکی لیکس) نیز مستقل از اسنودن، همان حقایق را فاش ساخت. دست گروه الیت دیگه رو شده.
لینک مصاحبه رسمی اسنودن با گاردین: لینک

اعترافات جان پرکینز (مزدور الیت):
نکته جالب، اما اعترافات جان پرکینز است. روش به استقراض کشیدن ملت ها از طریق وام های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی (دو ارگان الیت) سالها بود که توسط محققین مستقل افشا میشد ولی الیت همیشه این افشاگریها رو تئوری توطئه مینامید. بالاخره جان پرکینز که به اقرار خود حدود ۳۰ سال عامل و مزدور الیت بود در ۲ کتاب و مصاحبه هایی که در یوتیوب موجود هستن، این روش الیت رو فاش ساخت:

John Perkins – Confessions of an Economic Hitman


Confessions of an economic hitman

لینک ویدیو

اگر این مصاحبه ها رو ببینیم یا یکی از این ۲ کتاب رو بخونیم، به عمق فعالیت های الیت در به زنجیر کشیدن ملت ها پی میبریم. خوشبختانه، ایران یکی از معدود کشورهایی ست که تنها ۱ یا ۲ وام از بانک جهانی گرفت و زود تسویه کرد و در حال حاضر‌ به الیت مقروض نیست. بلاهایی که دارن بر سر مردم ایران میارن (وضعیت ارز، نقش حسن روحانی که عامل الیت هست …) دلیلش فقط اینه که ایران بهشون مقروض نیست.

گروه الیت (۵)💥تئوری توهم توطئه
به قدرت رسیدن الیت در انگلیس

الیت هیچگاه اهدافش را پنهان نکرده. منتهی توده مردم اهل تحقیق نیستند.
در بدو تاسیس، سال ۱۹۱۳، پشت اولین اسکناس درج کردند Novus Ordo Seclurum یا نظم نوین جهانی. بلافاصله ۱۹۱۴ جنگ اول جهانی و سقوط امپراتوری های تزاری و عثمانی و ۱۹۱۷ معاهده بالفور برای تاسیس اس.رای…یل. سپس سقوط مالی دولت روزولت ۱۹۳۳ و بعد سال ۱۹۴۸ تاسیس سازمان ملل برای سلطه بر جهان. الان هم مستقیم میگویند:

میخواهیم دلار را جایگزین کنیم ( اصل مقاله فایننشال تایمز)

 یکی از منابع مهمی هست که پیشنهاد میکنم. نسخه پی دی اف هم داره:


Redemption Manual
Edition 4.5 (2008)
ISBN: 978-0-9792397-0-0
Editor: Robert Kelly
Publisher: The American Bulletin

بین سال های ۱۴۰۰ و ۱۶۹۴، صراف های ی.ه..ودی ملقب به لومباردها مرتب پول (سکه های طلا و نقره) به پادشاهان انگلیس (ادوارد، چارلز اول، چارلز دوم، ویلیام اول) قرض میدادن تا “بریتانیای کبیر” بتونه به کشورگشایی ادامه بده. کم کم قرض دولت به این بانکدارها به بیش از یک میلیون پوند رسید و به دولت فشار آوردن که به اونها مجوز تاسیس یک بانک خصوصی بده تا برای اولین بار اسکناس چاپ کنند به دولت قرض بدن تا دولت بتونه هزینه کشورگشایی ها رو بده.

امپراطوری “بریتانیای کبیر” طلا و نقره کافی در خزانه نداشت که هزینه کشورگشایی و مستعمرات رو تامین کند. لذا، پادشاه وقت (ویلیام اول) استقراض از لومباردها و پرداخت بهره به بانکدارها را قبول کرد. همون موقع واژه یوزِری – usury (ربا) یا بهره بانکی وارد فرهنگ پولی-مالی انگلیس شد.

بانکی که تاسیس شد رو بانک انگلیس نامیدند و مقرر شد که اداره اون، ازجمله انتخاب مدیریت و کلیه امور اجرایی، در تسلط‌ بانک باشه: (Bank of England) – اسمش و به خاطر بسپارید خیلی مهمه.

اکثر افراد فکر میکنن این یک بانک مرکزی دولتی هست و کنترل اون در اختیار دولته. اما اینطور نیست. این صراف‌ها؛ خودشون رو نوادگان داود و سلیمان نبی میدونند و در امتداد شوالیه های معبد هستن (Knights Templar). البته نه خود شوالیه ها، بلکه فرقه‌ای جدا به اسم هاسپیتالر. اون زمان ها که شروع کردند، حدود ۱۲۰۰ میلادی، این تقسیم بندی های امروزی هنوز نبود.

طی ۸۲۰ سال گذشته، اینها به چند گروه تقسیم شدن:
Military Complex صنایع نظامی
Industrial Complex گلوبالیست ها WTO
Freemasons ابرپروژه های ساخت و ساز جهانی
Illuminatis شیطان پرستان
Financial Elite بانکداران اروپایی

💥گروه الیت (۶)💥تئوری توهم توطئه

گروه الیت در انگلیس پا گرفتند. در سال ۱۶۹۴، پادشاه وقت انگلیس مجوز تاسیس یک بانک خصوصی به نام بانک انگلیس رو به الیت داد، همراه با اختیارات تام:
۱- چاپ اسکناس برای اولین بار در تاریخ مالی جهان
۲- اخذ بهره در سیستم بانکی برای اولین بار در تاریخ
۳- مجوز اخذ بهره از دولت انگلیس
۴- مجوز اخذ بهره از کلیه بانکها در انگلیس
۵- کنترل حجم نقدینگی در‌ گردش
۶- تعیین و تغییر نرخ بهره
۷- استقلال کامل از دولت در مدیریت بانک

از اون تاریخ، کنترل مالی انگلیس (فقط انگلیس نه برتانیا) کاملا در دست الیت هست (بعدها با یک کودتای مالی به واسطه جنگ واترلو در ۱۸۱۵ کنترل کل بریتانیا را در دست گرفتند). در سال ۱۷۶۹، یک صراف ی.ه..ودی در فرانکفورت به نام مایر راثچایلد از پادشاه وقت (ویلهلم نهم) لقب “کارگزار سلطنتی” رو گرفت. راثچایلد دارای ۵ پسر بود. او زیرکترین پسر خودش رو به لندن فرستاد تا بانک انگلیس رو در دست بگیره، خودش بانکی در فرانکفورت تاسیس کرد که امروزه به نام بانک مرکزی اتحادیه اروپا شناخته میشه

۳ پسر دیگر راثچایلد نیز بانک های مشابهی در پاریس، وین و ناپل تاسیس کردند که امروز به نام بانک های مرکزی فرانسه، سوییس و ایتالیا شناخته میشن. تا سال ۱۹۱۷، خاندان راثجایلد به چنان قدرتی در جهان رسید که تمام دولت های جهان به اون‌ها مقروض بودن و راثچایلد هر وقت میخواست، میتونست اوراق قرضه اونها رو به اجرا بگذاره. لذا وقتی در سال ۱۹۱۷ برای تاسیس یک کشور خود مختار به دربار بریتانیا فشار آوردند، بریتانیا چاره ای به جز پذیرفتن دستور آنها نداشت.

۱۹۱۷ سال های پایانی جنگ جهانی اول بود، یعنی بدترین شرایط مالی دولت انگلیس. الیت با تهدید به فروش اوراق قرضه دولت انگلیس در بازار که منجر به ورشکستگی انگلیس میشد، پادشاه وقت انگلیس رو مجبور کرد به طور رسمی طی نامه ای معروف به عهدنامه بالفور که مستقیما توسط دربار انگلیس (امضاء لرد بالفور) خطاب به رییس نهضت جهانی ص…هیونیس…م (لرد راثچایلد) نوشته شد، قول دهد برای “ملت ص…هیونی.ست” در سرزمین فلسطین، یک وطن خود مختار تاسیس کند.

ماجرای عهدنامه بالفور در کتاب های تاریخی موجود هست ولی دلیلش رو نمینویسن. فقط میگن از روی نیت خوب پادشاه انگلیس و ترحم به قوم ی..هود بود!!! اینا واقعیات تاریخیه نه توهم توطئه.

💥گروه الیت (۷)💥تئوری توهم توطئه
امپراطوری بریتانیا تحت کنترل کامل ۲ شرکت الیت است که اسامی آن ها در زیر آمده:
City of London Corporation
Bank of England

همانطور که گفتیم؛ الیت ها از سال ۱۶۹۴ با تاسیس یک بانک خصوصی بنام بانک انگلیس کنترل کامل نظام پولی و سیاستگزاری مالی رو در امپراطوری انگلیس بدست گرفتند. سپس پادشاهی را مجبور به امضای قرار داد بالفور کرند (بعد از جنگ جهانی که همه را درگیر آن کردند).

بعد از آن؛ برای تسلط کامل بر امور تجاری و اقتصادی انگلیس، الیت علاوه بر بانک انگلیس، به یک شرکت تجاری خصوصی هم نیاز داشت. نچه نامی باید انتخاب میکردند تا همچون نام بانک انگلیس یا فدرال رزرو (معادل امریکایی بانک انگلیس) در شنونده تصور دولتی بودن ایجاد کند؟ نام آن را شرکت شهر لندن گذاشتند! (City of London Corporation)!


این واژه را در گوگل جستجو کنید تا با مقر فرامانروایی الیت ها در دل شهر لند انگلیس آشنا بشید! لوگو تصویر پست، مربوط است به همین گروه. مشخصات این منطقه خودمختار الیت که هم شرکت است، هم شهر و هم کشور به این شرح است: 


– وسعت ۲/۹ کیلومتر‌مربع
– پرچم خود را دارد (کشور)
– شهردار خود را دارد (شهر)
– پلیس و نیروی امنیتی خود را دارد.
– بانک مرکزی خود را دارد (بانک انگلیس) که کشور انگلیس در حال حاضر معادل ۱۱۰% درآمد سالیانه خود‌ را به آن بانک مقروض است و به علت افزایش تصاعدی قرض، کشور انگلیس فقط میتواند بهره قرض را بپردازد و اصل قرض کماکان پابرجاست.

– تمام وکلای انگلیس و تمام نمایندگان مجلسین باید عضویت یک شرکت خصوصی دیگر الیت را داشته باشند که مردم تصور میکنند کانون وکلای کشور انگلیس است!

آیا الیت کنترل قوای مقننه و قضاییه انگلیس را نیز در دست دارد؟

بله. از طریق تاسیس موسسه بار: BAR : British Accreditation Royalty

الیت ها قانونی تصویب کردند که تمام وکلا و نیز نمایندگان مجلسین انگلیس (مجلس لُردها و مجلس عوام) را موظف به عضویت و دریافت لیسانس (مجوز کار) از موسسه بار میکند. قوای مقننه و قضاییه انگلیس نیز کلا در دست الیت است. در واقع، انگلیس بیش از ۴۰۰ سال است که دربست در اختیار الیت بوده و هست!

گروه الیت (۸)💥تئوری توهم توطئه

الیت ها علاوه بر کنترل کامل سیستم مالی انگلیس، کنترل قوای مقننه و قضاییه را نیز به طور کامل در اختیار دارند. از طرفی؛ ۲ نهاد کنترل کننده اقتصاد و سیاست‌گذاری مالی انگلیس یعنی بورس لندن و بانک انگلیس در این منطقه قرار دارد. خود شرکت بورس لندن نیز متعلق به الیت است: (London Stock Exchange)

بورس فلزات لندن نیز که یک بورس ۴۰۰ ساله است متعلق به الیت است و بخش خرید و فروش طلای آنرا در سال ۲۰۱۲ به قیمت ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار به چین فروختند و کمک کردند تا چین بتواند طلای بیشتری بخرد و پشتوانه یوان بگذارد. بالاخره در سال ۲۰۱۶ یوان چین را وارد سبد ارزی صندوق بین المللی پول ملقب به اس دی آر کردند: (SDR : Standard Drawing Right).

از این طریق، چین از سال ۲۰۱۲ با سرعت مشغول خرید طلا شد 

تا زمانیکه توانست یوان را دارای پشتوانه طلا کند. تمام این موارد رو طی بیش از ۳۰۰ پست اقتصاد سیاسی به اطلاع همراهان این صفحه رساندیم.

اما نکته قابل ذکر اینه که الیت هم مثل تمام گروههایی که دنبال قدرت(سیاسی-اقتصادی-نظامی) هستن، درون خودشون تفرقه دارند. از جمله میتونم دعوای بین اعضاء خاندان راثچایلد که دادگاه اون ها علنی شد! ورشکستگی بانک برادران لیمن در سال ۲۰۰۸ که جزو بانکهای الیت بود و … که نشون دهنده اختلافات شدید درون گروهی این جماعته.

فراماسون‌ها و الیت چند قرن قبل (حدود سال ۱۳۰۰ میلادی) با هم همراه بودن. ولی بعدا جدا شدن. هر ۲ گروه ی….هودی هستن. هر دو گروه خودشون رو محق میدونن که در جهان قویترین باشن، … تشابهات بسیار دارن ولی اختلافاتی هم دارن. مثلا، الیت تسلط خیلی زیادی در عرصه اقتصاد، بانکداری، بورس سهام، بازار بین المللی بورس ارزها (فورکس) و طلا دارن. فراماسون‌ها بیشتر تسلط شون در عرصه نظامی، صنعتی، علم و تکنولوژی هست.
در یک عرصه هایی هم با هم مشارکت دارن مثل سازمان ملل، سازمان تجارت جهانی، اینترپل، فشار و تحریم بر ایران و …

گروه الیت (۹)💥تئوری توهم توطئه

پروسه تسلط کامل الیت بر امپراطوری بریتانیای کبیر با منابع و مستندات مطرح کردیم. پس از تسلط کامل بر امورمالی، حقوقی و تجاری امپراطوری بریتانیای‌کبیر و مستعمرات آن در آسیا و افریقا، الیت ها به سراغ قاره جدید (امریکا) رفتند (حتما داستان مزخرف کریستف کلمپ رو شنیدید!).

به طور خلاصه بگم؛ اول، شرکت تجاری آنها به نام هند شرقی به عنوان سرمایه گذار وارد آمریکا شد و بعد اولین بانک الیت از کنگره مجوز انحصاری بانک در‌ امریکا را گرفت. مانند ۲ شرکت خصوصی الیت در انگلیس (بانک انگلیس و شرکت شهر لندن) نام اولین بانک خصوصی الیت در امریکا نیز میبایست دولتی بودنش را القاء میکرد، لذا آنرا بانک ایالات متحده نام گذاردند: (Bank of the United States -1792). این بانک امروزه به عنوان فدرال رزور شناخته میشه.

مجوز این بانک خصوصی ۲۰ ساله بود. وقتی در تاریخ سررسید مجوز بانک الیت (۱۸۱۲) رییس جمهور وقت (جیمز مدیسون) مجوز را تمدید نکرد، ارتش بریتانیا وارد واشنگتن شد، کاخ سفید و کتابخانه ملی و … را سوزاند تا در نهایت مدیسون مجبور به تمدید مجوز بانک خصوصی الیت شد. (پیشنهاد میکن کتاب کمیته ۳۰۰ رو بخونید).

همینطور برای اطلاعات بیشتر میتونید کتاب REDEMPTION Manual 4.5 رو هم مطالعه کنید که نسخه PDF اون در لینک زیر قابل مشاهده هست: لینک دانلود

اکثر انگلیسی‌ها و مردم جهان از خصوصی بودن (متعلق به خاندان راثچایلد و شرکا) بانک مرکزی آمریکا (فدرال رزرو) اطلاعی ندارند. پروسه تاسیس فدرال رزرو که از سال ۱۷۹۲ با تاسیس بانک خصوصی الیت آغاز شدُ در دسامبر ۱۹۱۳ تحت مجوز انحصاری کنگره بنام فدرال رزرو اختیارات انحصاری دریافت نمود:
– اختیار انحصاری چاپ اسکناس
– اختیار انحصاری تعیین و تغییر نرخ بهره بانکی
– کنترل انحصاری حجم نقدینگی در‌گردش

یعنی از دسامبر ۱۹۱۳، اختیارات سیاستگزاری مالی در امریکا به طور انحصاری به فدرال رزرو (بانک خصوصی الیت) واگذار شد. روند تاریخی کامل این پروسه از ۱۷۹۲ تا دسامبر ۱۹۱۳ طول کشید که در پست بعدی به جزئیات بیشتری اشاره میکنم.


💥گروه الیت (۱۰)💥تئوری توهم توطئه

الیت ها برای تسلط بر آمریکا، دقیقا مشابه بریتانیا عمل کردند:
۱- تاسیس یک بانک خصوصی (بانک انگلیس) با اختیارات کامل مالی (Bank of England-1694)

۲- ایجاد یک منطقه خود مختار درقلب لندن با وسعت ۳ کیلومتر‌ مربع، شهرداری مستقل از لندن، نیروی انتظامی مستقل از لندن، پرچم مستقل از کشور انگلیس.

۳- ثبت حقوقی آن منطقه خود مختار درقالب یک شرکت خصوصی City of London Corporation

۴- اجبار وکلا، قضات و نمایندگان مجلسین انگلیس به عضویت در‌ موسسه خصوصی الیت بنام بار، اخذ مجوز (لیسانس) فعالیت حقوقی از آن موسسه و موظف بودن به تبعیت از اساسنامه این شرکت خصوصی: (BAR: British Accreditation Royalty).

الیت ها برای تسلط بر آمریکا همان مراحل را تکرار کردند:

۱- یک بانک خصوصی به نام فدرال رزرو با ۱۲ شعبه در امریکا ثبت شد (دسامبر ۱۹۱۳) که سهامدارانش یک شبکه بانک های خصوصی هستند و رییس جمهور امریکا دارای هیچگونه اختیاراتی در آن نیست. این بانک، حافظ طلب مالی الیت از امریکا است.

یعنی قرضی که امریکا از روز استقلال (۴جولای۱۷۷۶) به الیت داشت به اضافه استقراض‌های مداوم و کل بهره ها از آن روز تا زمان حال .

۲- یک منطقه خود مختار به وسعت حدود ۱۰ مایل مربع به نام District of Columbia (DC) (منطقه ای که تمام دولت آمریکا من جمله کاخ سفید که در تصویر بالا میبینید، در اون قرار دارند.). این منطقه خودمختار، به لحاظ معماری و طراحی شهری دارای نمادهای ماسونی بسیار زیادی است که از حوصله توضیح ما خارج است.

۳- ثبت حقوقی‌ منطقه خودمختار دی سی به عنوان یک شرکت خصوصی (دقیقا مشابه برتانیا).
۴- تبعیت نمایندگان سنای امریکا از موسسه خصوصی الیت: BAR

 

گروه الیت (۱۱)💥تئوری توهم توطئه

اندرو جکسون هفتمین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا از حزب دموکرات و اولین رئیس جمهوری بود که جلوی الیت ایستاد. مجوز بانک خصوصی الیت هر ۲۰ سال تمدید میشد، تا اینکه
اندرو جکسون دیگر اجازه تمدید نداد! علیرغم ۳ مرتبه سوءقصد به جان او، الیت موفق به قتل او نشد. مهره های الیت در سنا وارد کار شدند و اندرو جکسون را به اتهام واهی مختل کردن اقتصاد امریکا استیضاح کردند!!!

سپس نوبت تاسیس فدرال رزرو رسید که داستانی است مفصل و تاریخی. آقای پروفسور گرفین، محقق امریکایی در کتابش تمام جزییات و مستندات تاریخی را ارائه نموده:

G. Edward Griffin – The Ceature from Jekyl Island

این کتاب در قالب PDF به صورت آنلاین و یک کلیپ ۱۱۰ دقیقه موجود است که میتونید در لینک زیر ببینید:

لینک ویدیو

اما این همه ماجرا نبود. شاید جالبترین واقعه، انتخاب وودرو ویلسون و حمایت او از لایحه تاسیس فدرال رزرو باشد. ویلسون رییس دانشگاه پرینستون بود.‌ یک چهره ۱۰۰% آکادمیک با دکترای تاریخ از دانشگاه جان هاپکینز. الیت شخصیت او را شناسایی کردند (دقیقا همان کاری که در ایران با خیلی از افراد حکومتی کردند!!)، او را به سیاست کشاندند(استانداری ایالت نیوجرزی – شهردار در ایران و استاندارد و …) و پس از ۲ سال او را کاندیدای حزب دمکرات نمودند و از طریق حمایت مالی و تبلیغات بی‌سابقه، او رییس جمهور شد و بلافاصله لایحه تاسیس فدرال رزرو را امضاء کرد.

فدرال رزرو حافظ منافع الیت در امریکا است، قرضی که در سال ۱۷۷۶ به دولت امریکا تحمیل شد و مرتب افزایش یافته. تا جایی که امروز رقمش ۲۲ تریلیارد دلار است! 

حال باید به نقشه الیت برای تسلط بر جهان اشاره کنیم.

 

گروه الیت (۱۲)💥تئوری توهم توطئه

دیدیم الیت چگونه اول بر انگلیس و سپس بر آمریکا تسلط پیدا کرد. اگرچه الیت با درج عبارت‌ “نظم نوین جهانی”پشت اسکناس ۱ دلاری نقشه خودشون رو علنا اعلام کردن و نیز طی ۱۰۵سال گذشته بارها این واژه رو به کار بردن، باز هم عده ای میگن محققین دچار توهم توطئه هستن!

شاید بهترین روش برای تبیین نقش الیت در وضعیت اقتصاد-سیاسی دنیا، مرور حرکت‌های متوالی الیت بلافاصله پس از تاسیس فدرال رزرو باشه. فدرال رزرو رسما از فوریه ۱۹۱۴فعالیتش رو شروع کرد. اونها باید جنگ ایجاد میکردند تا دولت‌های جهان مجبور بشن از بانک های خصوصی اونها در اروپا و امریکا پول قرض کنند. الیت طی ۵ سال بعداز تاسیس فدرال رزرو (فوریه ۱۹۱۴) چکارها کردند:

– ژوئن ۱۹۱۴: ترور پادشاه امپراطوری پروسیا (فرانتز فردیناند) و آغاز جنگ جهانی اول
(داستانی است بسیار مفصل که در کتاب صلحی که همه صلح ها را بر باد داد تشریح شده و چاپ فارسی هم دارد).
– سرنگونی امپراطوری تزاری روسیه (نوامبر ۱۹۱۷)
– کشیدن پای امریکا به جنگ جهانی اول (۱۹۱۷) لینک
– سرنگونی امپراطوری عثمانی (۱۹۱۹)
– مجبور نمودن انگلیس به امضاء تعهدنامه بالفور برای تاسیس دولتی برای قوم یهود (۱۹۱۷)
– قطعه قطعه کردن خاورمیانه که تحت سلطه امپراطوری عثمانی بود (۱۹۱۸) لینک
– اشاعه اپیدمی آنفلوآنزای حاد و قتل بیش از ۵۰ میلیون نفر در جهان (۱۹۱۸):لینک
– اشغال ایران توسط بریتانیا و قحطی گسترده (عمدی) با ۳۰ میلیون کشته (۱۹۴۱)
– تاسیس سازمان ملل توسط الیت ها (۱۹۴۵)
– جنگ سرد با کمونیست (۱۹۴۷)
– جنگ ویتنام (۱۹۷۵)
و …

وقتی جزییات رو کنار هم‌ میگذاریم، خواهیم دید که اگه برنامه دراز مدت الیت رو کنار بگذاریم، وقایع غیرمنطقی به نظر‌ میرسند. . ولی وقتی برنامه دراز مدت الیت رو تحلیل میکنیم، میبینیم که سیر وقایع منطقی است.

 

گروه الیت (۱۳)💥تئوری توهم توطئه
درمسیر آگاهی، منبع مهم نیست، آگاهی، آگاهی ست:
حقیقت(آگاهی) بنیان رهایی است (انجیل یوحنا ۸:۳۲)
Truth Shall Set You Free (John 8:32)
محمدرضا پهلوی نیز مانند جان اف کندی، ممایکل جکسون، مالکوم ایکس و سایرین تاوان افشاگری خودش را داد. آن‌ها تحمل درز اطلاعات در چنین سطوحی را ندارند.

ویدئو اول: افشاگری شاه ایران بر علیه الیت (در لینک زیر ببینید)

ویدئو دوم: افشاگری جان اف کندی علیه الیت

(نکته ۱: ویدئو اول به معنی وطن پرستی شاه نیست. اشتباه نکنیم)
(نکته ۲: ویدئو رو با جستجو پیدا کردم. پس نگید چرا فلان لوگو رو داره)

بعد از آبراهام لینکلن که بخاطر مخالفت با الیت به قتل رسید، هیچ یک از رییس جمهورهای بعدی جرات مقابله با الیت را نداشت تا نوبت به محبوبترین رییس جمهور تاریخ امریکا رسید. جان اف کندی در اواسط سال ۱۹۶۱ طی فرمان ریاست جمهوری شماره ۱۱۱۱۰ تمام اختیارات منحصر بفرد در زمینه سیاستگذاری مالی که از ۱۹۱۳ در اختیار فدرال رزرو (ارگان الیت) بود را از آن ارگان سلب و به وزارت دارایی امریکا بازتفویض نمود.

او همچنین درصدد کاهش استقراض دولت امریکا از فدرال رزرو بود و میخواست جنگ ویتنام را نیز خاتمه دهد. ضمنا او در سخنرانی معروف خود (ویدئو دوم) الیت را افشا کرد، ولی کمتر از ۶ ماه بعد به قتل رسید.

متن افشاگرانه جان اف کندی رو در سایت زیر هم میتونید بخونید: لینک متن

آیا هنوز هم میتوان وجود الیت و سناریوی آنها برای تسخیر جهان را توهم توطئه نامید؟ شاید آبراهام لینکلن و جان اف کندی جان خود را بر سر توهم توطئه گذاردند.

 

💥گروه الیت (۱۴)💥تئوری توهم توطئه

در نهاد و ماهیت یکی هستن ولی در ظاهر متفاوت و شامل چندین گروه میشن:

-The Financial Elite
-The Freemasons
-The Military Complex
-The Industrial Complex
-The Satanist
-The Demonists

تاریخچه همه این گروه ها، برمیگرده به شوالیه های معبد حضرت سلیمان در حدود ۱۱۰۰ میلادی که بهشون میگفتن The Knight Templars – این تمپلارها ۲ مدل شوالیه بودن لشکر بزرگی از صلیبیون محسوب میشدند و رهبری اونا شخصی بود به اسم ” گادفری”.

در زمان جنگ های صلیبی به “بیت المقدس” حمله کردن و در عرض یک روز قتل عام گسترده ای انجام دادن. شوالیه هایی که وارد بیت المقدس شدند دو دسته بودند. شوالیه تپملار و شوالیه های هاسپیتالر (Hospitaler) که در تصویر بالا تمپلار (سمت چپ – صلیب قرمز و لباس سفید) و هاسپیتلار (سمت راست – لباس مشکی و صلیب سفید به رهبری ریچارد شیردل) است. این دسته بعدها به شوالیه های مالت هم معروف شدن (همان جزایر مالت مخوف امروزی).

دسته اول به رهبری پنز و گادفری وارد معبد سلیمان میشن و عموما جنگجو بودن. دسته دوم میرن دنبال کارهای تجاری (بانک، بیمارستان و تجارت). هاسپیتالرها مستقیما با پاپ و پادشاهن اروپایی (به دلیل محافظت از زائرین و تامین امنیت راه ها و مراکز مسیحیون) در ارتباط بودن.

این ها کسانی بودند که بعدها پس از کوچ به اروپا اولین صرافی ها را ابداع کردند و خاندان شیطانی روتچیلدها نیز از همین قماش است. بعد از بازگشت به اروپا؛ پادشاه فرانسه یعنی «فلیپ لوبل» در سال ۱۳۰۷ میلادی تصمیم میگره سران تمپلار مسیحی را به جرم آموزش جادوگری و جن گیری دستگیر و اعدام کند و همون زمان رهبرشون یعنی «ژاک دومالی» به دستور کلیسا و پادشاه اعدام شد.

باقی مانده اونا فرار میکنن به اسکاتلند اولین لژ بزرگ فراماسونری را باحمایت پادشاه اسکاتلند (رابرت بروس پادشاه اسکاتلند کسی بود که کلیسای کاتولیک را به رسمیت نمی شناخت) به نام لُژ وال بیلدرز (Wall Builders’ Lodge) راه اندازی میکنند.

زمان میگذره تا میرسه به انقلاب فرانسه و لویی شانزدهم پادشاه فرانسه، توسط شوالیه های هاسپیتالر از کشورش متواری میشه. تمپلارها موفق میشن در فرانسه انقلاب کنن! و تمامی گنیجنه های آنها را با کشتی های خود از فرانسه خارج میکنند! اون‌ها در جنگی به نام واتلرو (بین فرانسه و بریتانیا) موفق میشن با یک کودتای مالی بریتانیا رو تصاحب کنن! و اولین سیستم مالی متمرکز رو ایجاد میکنن! (که در پست های ابتدایی گفتیم.)

پس فهمیدیم الیت و ماسون با هم فرق دارن

 

منبع: t.me/high_dominion1

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *