انجمن مخفی دیر صهیون ۶

انجمن مخفی دیر صهیون ۶

{بانوی تپه صهیون }

نوشته های خانم سیلویا براون را در مورد انجمن مخفی دیر صهیون ملاحظه نمودید. فقیر متعرض نظرات خانم براون در مورد انجمن مخفی دیر صهیون نمی شوم. خوانندگان گرامی در مورد این انجمن سری می توانند به کتاب رمز داوینچی دن براون نیز مراجعه نمایند. خانم سلیویا براون از نتردام و کلیسای آن که معنای بانوی ما می دهد نام برد و نظرات خاص خود را در مورد رمان گوژپشت نتردام ارائه داد.

اما «بانوی ما» در نظر ما بانوی تپه صهیون است. بانوی تپه صهیون، نامی است برای بانویی مسیحی که عضو شوالیه های معبد بوده است و در دوران جنگ های صلیبی به فلسطین و تپه صهیون سفر می نماید. وی آموزه های رازوارانه و سرّی ای را که در اروپا آموخته بود در تپه صهیون و فلسطین تکمیل می نماید و سپس پس از پایان جنگ به اروپا باز می گردد. در اروپا وی و دوستان هم رزمش که جملگی مرد بودند به اتهاماتی نظیر جادوگری تحت تعقیب کلیسای وقت قرار می گیرند. عده ای از دوستان وی شکنجه و کشته می شوند. اما وی چون دستگیر می شود و در هنگام اجرای مراسم اعدام، ناگهان با جادوی زنبق و اختفا که آموخته بود از نظرها (نظر اعدام کنندگان) ناپدید می شود. از وی تنها سکه ای و گل زنبقی باقی می ماند. کارت تک سکه یا آس سکه در مجموعه تاروت متعلق به داستان وی است.
بانوی تپه صهیون تاکنون زنده است !!! و رهبر مخفی و پشت پرده تشکیلات فوق سری دیر صهیون است.
وی جزو مرتبطین با ایریس ربه النوع رنگین کمان و زنبق بوده و می باشد. در اسطوره خواندیم که ایریس هرسیلیا همسر رومولوس را جاودان نمود. نامیرایی جسم بانوی تپه صهیون مدیون ارتباط وی با ربه النوع رنگین کمان در اساطیر یونان یعنی ایریس است. تخصص وی در جادوی خفا و سحرالزنبق نیز مدیون ارتباط وی با ایریس می باشد. در اساطیر یونان ایریس همتای مونث هرمس می باشد. می دانیم که هرمس ایزدی است که علوم هرمسی منسوب به وی است و بخشی از این علوم هرمسی، علوم خفیه می باشد. ایریس یا ربه النوع رنگین کمان نیز در این علوم و جادوی زنبق و جادوی الوان تخصص ویژه دارد.

همانگونه که گفته شد بنا به بعضی ادعاها لئوناردو داوینچی دانشمند و نقاش نابغه ایتالیایی عضو انجمن مخفی دیر صهیون می بوده است؛ تخصص داوینچی در علوم هرمسی از جمله نجوم و هندسه و ریاضیات و علم الحیل و جانورشناسی و گیاه شناسی و … بر کسی پوشیده نیست. ضمن اینکه وی نقاش بزرگ و بی نظیری بوده است. هنگامی که به تخصص های وی بنگریم یاد دانش های ایریس ربه النوع رنگین کمان می افتیم. تخصص در علم الوان و جادوی رنگ ها و علوم هرمسی فرضیه ارتباط داوینچی را با ایریس قوت می بخشد. اینگونه به نظر می آید که لئوناردو داوینچی تابلوی معروف بانوی صخره ها (باکره صخره ها) که دو نسخه از آن توسط وی نقاشی شده است را نه در مورد حضرت مریم مقدس و حضرت عیسی بن مریم روح الله و حضرت یحیی علیه السلام و اوریل (فرشته) کشیده است. بلکه با زیرکی این تابلو را درباره بانوی تپه صهیون کشیده باشد. و بدین خاطر نام تابلو بانوی صخره ها یا باکره صخره ها می باشد.
احتمالا فرشته ای که اوریل نامیده شده باشد هم ایریس باشد.

نکته : به نظر می آید که آنچه پیرامون نسب خون مقدس (خون منسوب به فرزند ادعایی حضرت عیسی بن مریم روح الله ) در مجامع مخفی از جمله انجمن مخفی دیر صهیون گفته می شود. مربوط به بانوی تپه صهیون و ارتباط عاشقانه وی با یکی از شوالیه های معبدی باشد.

نکته ۲: بانوی تپه صهیون به ظاهر یک مسیحی شریعت مدار و معتقد بوده و شخصیتی فاحشه گونه نداشته و ندارد. به نظر بنده، رنگ وجودی و عملکرد وی خاکستری است.

پایان

تابلوی بانوی صخره ها یا باکره صخره ها (Virgin of the Rocks) اثر لئوناردو داوینچی نسخه موجود در موزه لوور پاریس

{در این اثر، ملاقات عیسی مسیح در کودکی را با یحیی تعمید دهنده در جریان گریز به مصر به تصویر کشیده‌است. در این اثر، مریم مقدس در حالی که در مرکز تصویر قرار گرفته‌است (لباس تیره) یحیی را به سمت عیسی مسیح راهنمایی می‌کند، عیسی تقریباً در مرکز تصویر روی زمین نشسته‌است و با اشاره دست به یحیی برکت می‌دهد و روح القدس بنا به بعضی نظرها فرشته اوریل در هیبت یک دختر، در گوشه‌ای شاهد این ماجراست. }(ویکیپدیای فارسی و انگلیسی)

پ ن : در نظر اکثر محققین هیچ گاه ملاقات حضرات عیسی علیه السلام و یحیی علیه السلام در چنین فضایی در این سن رخ نداده است. همانگونه که گفته شد به نظر این اثر داوینچی اشاره پنهانی به بانوی تپه صهیون دارد. شخصیت فرشته اوریل هم احتمالا ایریس است.

تصویر تک سکه یا آس سکه از کارت های تاروت

دستی موجود در ابر که سکه ای با طرح ستاره پنج پر در این دست وجود دارد. و گل های زنبق سفید در پایین تصویر این کارت (احتمالا زنبق فلورانسی)

پ ن : این کارت به نظر ما روایت کننده داستان بانوی تپه صهیون است.

تصویر کارت دو چوبدست از کارت های تاروت (تاروت معروف فعلی و موجود در بازار ایران )

به نقش زنبق های سفید در سمت چپ پای صاحب چوبدست که بر روی قسمت درونی دیوار کاخ قرار دارد دقت نمایید. این نقش به نماد پادشاهی فرانسه و انجمن مخفی دیر صهیون نیز شباهت دارد.

 

منبع:eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *