انجمن های مخفی ترکیه ای ۳

انجمن های مخفی ترکیه ای ۳

نکته : بنده هیچ ارادتی به حکومت کمونیستی جمهوری خلق چین ندارم و آن را حکومتی طاغوتی و ضد دینی (ضد اسلام ضد بودایی ضد تائویی) می دانم و فعالیت های سرکوب اویغورهای مسلمان بر بنده پوشیده نیست اما این را هم بخوبی می دانم که بخشی از اویغورها مسلمان عادی می باشند. بخش دیگر سلفی می باشند اما بخش سومی هم وجود دارند که در ظاهر مسلمان اما در باطن بر مذاهب شمنی و مانوی می باشند. این دسته سوم خطرناک هستند زیرا هم علوم غریبه اسلامی دارند هم علوم غریبه شمنی و هم مانوی ترکیبی از سه طریق می باشند. اینان با انجمن های مخفی ترکیه ای هم 👈 پیمان و با انجمن های مخفی غربی همکاری می نمایند تا بتوانند در شرایط آخرالزمانی (پس از جنگ های بزرگ) اعلام استقلال نمایند و اینبار بر ممشای مغولان خونریزی نمایند.

پیش بینی ای برای آینده 👈چین
به نظر فقیر حکومت کمونیستی چین حداکثر در پایان دهه میلادی پیش رو از بین خواهد رفت و حکومتی بودایی ای بر آن حکومت خواهد کرد که در آن مسلمانان _نه سلفی ها_ از رفاه و آزادی نسبی برخوردار خواهند بود. از حضرت مولانا زین الدین نقل دارم که می فرمودند که چینی ها دوبار در تاریخ با مغان ایرانی پیمان های خونی بسته اند و این پیمان ها و اسرار را دفن کرده اند. یکبار در دوره 👈 سام سیستانی و بار دیگر در دوره اشکانیان، مغان اشکانی ما با کوشانیان بودایی پیمان بستند. این پیمان ها در آینده مسائلی را باز خواهد نمود.

پیش بینی ای برای آینده 👈 آذربایجان و اران (جمهوری آذربایجان و ارمنستان)
هر چند که در آینده ای نه چندان دور برای آن نقطه از خاک ایران زمین خطراتی وجود دارد. (خطراتی از جنس شورش ها درگیری های نظامی و حتی شاید جدایی موقت از خاک ایران) که این خطرات به عملکرد درست و هوشمندانه مسئولین و همه مردم ایران بستگی دارد. یعنی هر چقدر ما درست تر و بهتر عمل نماییم خطرات کمتر خواهد بود.
اما در پایان دهه پیش رو هجری(تا ۱۴۵۰ هجری قمری) آذربایجان مطمئنا جزئی از خاک ایران خواهد بود. پیش بینی ما آن است که به موازات خراسانی و گیلانی و شعیب در نواحی آذربایجان نیز بزرگی ظهور خواهد نمود. بزرگی از جنس شیخ صفی الدین اردبیلی که زبان تُرکی آذربایجانی، زبان مادری اش خواهد بود وی به مانند حضرت شیخ نقش پررنگی در تجهیز مردم تُرک زبان در آن ناحیه خواهد داشت و حرکت وی در مقابل فتنه پانترکان در آن‌ ناحیه خواهد بود.

نکته : خوانندگان گرامی فردی که در موردش پیش بینی انجام شد را نمیشناسم شاید وی حتی در حال حاضر ساکن آذربایجان نباشد اما اصالتا آذربایجانی باشد. وی در آینده نقشی پررنگ در آن منطقه و تجهیز سربازان امام عصر عجل الله خواهد داشت. اینکه ملبس به چه لباسی هست را نمی دانم اما وراثت معنوی از شیخ صفی الدین خواهد داشت. نفوذ معنوی وی ان شاالله به اران (جمهوری آذربایجان) نیز کشیده خواهد شد.

اما ارمنستان و ارمنی ها نیز چون وارث بخشی از اسرار مغان اشکانی و مسیحیت کهن می باشند. در بین مسیحیانش ان شاالله جنبشی هم راستا با جنبش های شیعی حق به وجود خواهد آمد.

نکته پایانی : باید تاریخ زندگی چنگیزخان را از جنبه ماورا و افسانه ها بررسی کرد. علاقه چنگیز به علوم ماورا و جادو و حتی اینکه دنبال اکسیر جاودانگی می گشته است بر بنده پوشیده نیست اما وی با کمک شمن ها و مانویان سغدی بسیار فراتر از این حرف ها پیش رفت. (البته به اکسیر جاودانگی ظاهرا دست نیافت) باید افسانه ها در مورد وی به درستی بررسی شود. افسانه ها ریشه در حقایق دارند و بخش مدفون تاریخ بشر هستند.
اگر خوانندگان دقت‌نمایند حتی نوع تدفین چنگیز نیز شباهت بسیاری به مناسک انجمن های نهان روشانه دارد. اینکه افراد حاضر در مراسم تدفین وی همگی خودکشی کردند مسئله ای عادی نیست و پای یک نوع مناسک مخفی شمنی در میان است نه شمنیسم عادی که همه فکر می نمودیم.

پایان

منبع:eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

دین مردم تمدن کارتاژ

دین مردمان کارتاژ ۳

{دین مردمان کارتاژ ۳} {اَستارته که در کتیبه های کارتاژ کمتر دیده می شود و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =