اویغورستان۱

{اویغورستان، (تورفان)۱}

پیش از فرستادن مطالب مربوط به نارام سین که بخش نخست آن فعلا تا حدودی نوشته شده است. بدلیل اهمیت موضوع امشب تا پایان مراسم های انجمن های مخفی به موضوع انجمن های مخفی ترکیه ای و منطقه اوراسیا می پردازم و مطالبی را باز به صورت مجمل می نویسم ان شاالله مفصلش در صورت زنده و سالم بودن زمانی دیگر.

نکته ۱: حنوکا که دیشب تمام شد جزو اعیاد دینی و مقدس یهود نیست و خاخام ها آن را وضع نموده اند.

نکته۲: مراسم ها تا شب یلدا برگزار می شود و سپس پس از چند روز استراحت از هفته دیگر شبات تا شروع سال میلادی جدید دور دوم آن شروع می شود که به نظر ما خفیف تر خواهد بود و بیشتر اثر دور اول را تثبیت می کند.

نکته ۳: علت مجمل نویسی این است که مفصل نویسی نیاز به ساعت ها تحقیق برای استناد به کتب و غیره دارد. مجمل می نویسم تا اگر روزی وقت نشد به مفصلش بپردازم. حسرت نخورم که چرا مجملش را ننوشتم و نگفتم.

نکته ۳: اگر خداوند عمر داد و مشکلی پیش نیاید تا آخر امسال در خدمت شما خوانندگان خواهم بود. سال دیگر هم تصمیم دارم بنویسم و ان شاالله توفیق داشته باشم که در خدمت شما باشم اما برای سال ۱۴۰۱ نمی دانم اوضاع چگونه باشد. سال دیگر می توانم درباره اش بگویم.

اما در مورد اویغورستان چین

برای یک ترسیم کلی از فضای اویغورستان از فضای موجود در ایران کمک خواهم گرفت.
پیشتر گفتم در آذربایجان غربی ایران نقاط استراتژیک باستانی مهمی برای انجمن های مخفی وجود دارد. نقاطی که اشیا و اسراری در آن نهفته است که همه از جمله جهودان و انجمن های مخفی اروپایی و حتی ترکیه ای و… دنبال آن هستند. من باب مثال درفش کاویانی شاه فریدون در آن خاک قرار دارد. (منظور بنده درفش کاویانی دوره ساسانیان نیست بلکه درفش اصلی است که هرگز بدست شاهان مادی تا ساسانی نرسید)
کتاب اصلی سلیمان نبی حشمت الله در خاک آذربایجان غربی قرار دارد.
کتاب سلیمان نبی حشمت الله👈 منطق الطیر نام دارد که ۴۱ بخش دارد به نام 👈۴۱ مرغ
هر بخش آن مربوط به یک پرنده است که اسرار آن پرنده از منظر علوم مخفی و هرمسی و اسرار آوای (آن پرنده) و … در آن مورد بررسی قرار گرفته است.

کتاب منطق الطیر سلیمان حشمت الله کتابی غول پیکر است که دسته کلیدی دارد شامل ۴۱ کلید و هر کدام از بخش های این کتاب قفل دارد و با کلید مخصوصش باز می شود.
کتاب سلیمان نبی حشمت الله در یک جا از خاک آذربایجان غربی است و دسته کلیدش در جایی دیگر از خاک آن نواحی

مسلم است که رسیدن به اشیای معنوی قدرتمند برای دشمنان مهم است زیرا به نظر آنان هر کس بر این اشیا دست یابد و اسرارش را باز نماید می تواند بر جهان ماورا حکمرانی نماید و باتوجه به سالهای آینده که مرزها باز می شود و باطن به ظاهر می آید قدرت در جهان ماورا مهم تر از قدرت در بعد مادی می باشد بنابراین دارنده اشیای مهم می تواند سلطنتی چون سلیمان نبی بیابد.

حال در همین آذربایجان غربی یهودیان کنیسه خویش را در ارومیه بازسازی می کرده اند که پیشتر در کانال بدان اشاره نمودیم و رسوایشان کردیم😊
و از سوی علقه مضغه هایشان تهدید شدیم. بهایی های عضو انجمن های مخفی هم از اقلیم کردستان بدانجا آمده اند و مستقر شده اند و حرکت خزنده ای دارند. همچنین انجمن های مخفی ترکیه ای نیز بسیار در آن نواحی فعالند.
اما بیشترین حجم توجه ارگان های امنیتی ما در آن مناطق بر روی فعالیت های گروه های تروریستی و تجزیه طلب پانکردی نظیر پژاک و… است.
به نظر بنده اینگونه می آید سران این گروه های تروریستی بیچاره سر در آخور جاهای بزرگ تری (نظیر خود میت ترکیه یا موساد)دارند و شاید بی آنکه بدانند در حال جلب توجه و پرت کردن حواس بخش امنیتی ما از فعالیت های مهم تر و خزنده ای که در آن مناطق دارد صورت می گیرد هستند.

نکته: آنچه در مورد آذربایجان غربی گفته شد در مورد سایر نقاط ایران هم کم و بیش وجود دارد. نمی گویم همه چیز ماورایی و علوم غریبه است
قبول دارم که بخش سیاسی و ظاهری مهم تر است. اما هم خوانندگان عادی ما و هم سربازان گمنام خواننده ما قبول نمایند که در نوع نگاه انجمن های مخفی دشمن، مسائل ماورایی بسیار مهم است و به نظرم ما هنوز نگاه کامل و درستی در این بخش نداریم. از نقاط باستانی بیشتر گنج یابی اش برایمان مهم است یا جنبه جاسوسی نظامی و امنیتی توریست ها بیشتر برایمان مهم است. در این چند ساله بسیار سعی کرده ام نگاه ماورایی انجمن های مخفی را در مورد مکان ها و اشیای خاص ایران در اینجا بازگو نمایم تا به خوانندگان بینشی دهم که آنان را به عنوان دشمن بهتر بشناسند. نمی دانم چقدر موفق بوده ام اما سعی خود را نموده ام و تغییر را در سطح آگاهی علاقه مندان تا حدی حس می نمایم ولو اینکه این تغییر اندک باشد.

ادامه دارد

منبع:eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

دین مردم تمدن کارتاژ

دین مردمان کارتاژ ۳

{دین مردمان کارتاژ ۳} {اَستارته که در کتیبه های کارتاژ کمتر دیده می شود و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =