برای بار سوم?

برای بار سوم تَکرار می کنیم:

۱. روحانی چرا به ژاپن رفت؟
۲. موضوع گفتگوی محرمانه و یکساعته او با نخست وزیر ژاپن چه بود؟
۳. چرا پس از این سفر و گفتگو آمریکا سردار سلیمانی را ترور کرد؟

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بیرجند: شیخ عباس مصباح زاده ۴۵ سال پیش در کتابش همه فتنه های ایران را پیش بینی کرده بود و فتنه آبان ۹۸ را نیز پیش بینی کرد ولی در همین کتابش که الان در دست من است نوشته است در آذر۹۸ فتنه به عوامل آن در ایران برمی گردد و آنها را دچار غذاب بزرگ می کند و در بهمن ۹۸ رسوایی بزرگ خائنان یا بعارت او در کتاب “کشف استار” خواهد شد!!!

این پیام را به همه سینه سوختگان انقلاب و خط امام و رهبری برسانید. اندکی صبر سحر نزدیک است…

پاتک۹۸ نزدیک است…

 

ماجرایی که باید بررسی شود!/برای روز رسوایی آماده باشید…

ما شاهد ۴ خباثت و خیانت بزرگ توسط یک فرد هستیم و هرگونه سکوت و اغماض خیانت تاریخی در حق امام و شهدا و انقلاب و مردم و نهضت است.

۱. در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۹۸حکم فردی اجرا می شود که در تاریخ ۲۴ آبان ۹۸ ناگهان اتفاقی شوم و احمقانه و خائنانه در کشور رخ می دهد که هزینه و خسارت بزرگی را به بار می آورد. ۱۷۰ نفر کشته می شوند، بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان به تاسیسات و اموال خصوصی و عمومی خسارت مستقیم وارد می شود و رویکرد سیاسی و بین المللی ناگهان علیه ایران می شود و راهبرد ترامپ که تا آن زمان توسط بسیاری از کشورها در رابطه با ایران مردود شمرده شده بود، مورد پذیرش قرار می گیرد، نهایتا علاوه بر فشار اقتصادی، فشار سیاسی و حقوق بشری بیشتر می شود و با عدم اعلام تعداد کشته های واقعی (۱۷۰ نفر) که نیمی از آن متعلق به بسیج و نیروهای انتظامی بوده، عدد دروغین ۱۵۰۰ کشته توسط یک رسانه نظام سلطه منتشر شده و علیرغم تکذیب رسمی مورد پذیرش سازمان های بین المللی و دول بیگانه و رسانه های بین المللی قرار می گیرد.

۲. چندی پس از این رخداد، فردی که حادثه خسارت بار و خائنانه‌ی ۲۴ آبان ۹۸ را رقم زده بود به ژاپن می رود تا نامه ای را که به زیر ماتحت نخست وزیر ژاپن کشیده شده بود را از زیر ماتحت او خارج کند و مانند کتاب مقدس بر چشم هایش بگذارد اما این خیانت محض باعث شد پیام ضعف بزرگ ایران به ژاپن و از ژاپن به آمریکا منتقل شود و خسارت عظیم دوم یعنی ترور شهیدحاج قاسم سلیمانی به دست جنایتکار تروریست های آمریکایی در فرودگاه بغداد رقم بخورد.

۳. در اثر شرایط جنگی و حمله موشکی به پایگاه آمریکایی در انتقام به جنایت ترور، آسمان کشور به حالت پرواز ممنوع در نمی آید و اخباری مبنی بر حمله موشکی از جنوب کشور مخابره می شود که جمیع این موارد و برخی شیطنت های دیگر دشمنان باعث هدف قرار گرفتن یک هواپیمای مسافربری و جانباختن ۱۷۶ نفر می شود اما از آن لحظه به بعد کرکس‌های سیاسی که ذیل همان فرد خسارت آفرین ۲۴ آبان ۹۸ فعالیت می کردند برای لاشخوری سیاسی بر فراز لاشه هواپیمای سقوط کرده به پرواز درآمدند تا یوم الله تشییع پیکیر شهیدحاج قاسم سلیمانی با ده ها میلیون شرکت کننده را تحت الشعاع قرار دهند.

۴. فردی که در ۲۴ آبان ماه ۹۸ استارت یک فتنه داخلی و خسارت های تاریخی به ایران را زده بود، با چشمان بسته و دهان باز پشت تریبون های متعدد حاضر شد و علیه انتخابات تاخت و از هرگونه عربده کشی و یاوه سرایی علیه نظام قانونی انتخاباتی کشور و شورای نگهبان و ساختار مشروع و قانونی آن فروگذار نکرد.

بیاییم زنجیره وار این ۴ خباثت و خیانت را مرور کنیم و ببینیم چگونه نفوذی و خائن داخلی که به دستور سرویس های اطلاعاتی متخاصم حتی نام خود و اعضای خانواده اش را عوض کرده است و پله پله بالا آمده تا در حساس ترین مقطع تاریخی نظام جمهوری اسلامی ایران، زهر خود را بریزد و کشور را به دشمن تحویل دهد، در حال پاس گل دادن به دشمن و زمینه سازی برای براندازی از درون است غافل از آنکه این انقلاب با دست قدرت الهی و امدادهای غیبی تا امروز امتداد داشته و ان شاءالله خواهد داشت و اکنون زمان رسوایی بزرگ و روز رسوایی است.

منبع: t.me/Patak96

این مطلب را نیز بخوانید

رابطه جنسی با محارم قانونی است؟

فرمودند کجای غرب رابطه جنسی با محارم قانونی است، سندشو بفرمایید. چشم این هم سندش، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *