تجاوز نظامیان اسرائیلی به زنان فلسطینی

خیلیا میپرسن خبر تجاوز به خانم‌های فلسطینی درست است یا خیر. این خبر جدیدی نیست، شاید چون الجزیره منتشرش کرد بازتاب زیادی داشت، اما از اوایل اشغالگری این خبر رو داریم می‌شنویم، از دیر یاسین تا صبرا و شاتیلا،تا پرهنه کردن ۵تا خانم در شهر الخلیل، تا بیمارستان شفا و… رفتار صهیونیست‌ها همیشه همین بوده.

همیشه ما فلسطینی‌ها رومون نمیشد تجاوز به خانم‌هامون رو جنجال کنیم، به خاطر فرهنگمون و سنگینی این موضوع برای ما، تکذیبیه‌های که الآنم داره منتشر میشه به این دلیل هست. ولی دیگه این جنگ خط آخر است. باید کل دنیا بفهمه چه چیزهایی از دست دادیم در این هفت دهه اشغالگری، باید مسلمانان بفهمند چطور برادرانشون تنها وایستادن جلوی دشمنشون و حتی حاضر بودن نه فقط خون و جون وخانه کاشانه از دست بدند تا پرچم سفید رو بلند نکنند بلکه یهودیانم به ناموسشونم رحم نکردن. صدها خانم مسلمان تو زندان یهودیان حضور دارن که هیچ مسلمانی به آزادیشون از دست دشمن مطالبه نکرد، تا غزه وایستاد و رودهای خون فرزندانش جاری کرد تا اسرا از زندان‌های یهود آزاد کنه. خدا لعنت کنه انگلیس که این امت رو هزارتا ملت کرد، مگر خانم‌های فلسطینی ناموس این امت نیستن؟ مگر مردان فلسطینی فرزندان این امت نیستن؟ مگر خود فلسطین مال این امت نیست؟ آی مسلمانان دنیا مسلمان نیستید اگر بگذرید، اگر کنار بیایید اگر در دل خودتون سازش کنید. به والله نه امام زمان ظهور میکنه نه ما پیروز میشیم اگر هممون به این کشورها و این مرزها راضی شدیم و حداقل در دل خودمون آرزوی امت عظیم اسلام و کشور بزرگ آن نداشته باشیم. چرا فکر میکنیم در امانیم. غزه که تموم شد سراغ تکتکمون میان، همون آش و همون کاسه به هرکشوری که حمله میکنن بقیه در سکوت خواهند موند. چرا ابراز انزجار نکنیم؟ چرا بعضی‌ها دعوت به سکوت میکنن؟ آقا نمیتونیم بریم بجنگیم حدا اقل مثل تماشاچیان فوتبال یک واکنشی نشون بدیم؟ چرا تظاهراتی جلوی همه سفارتها و کنسولگری های دنیا برگزار نکنیم؟ این از روی محبت و دوستی با ملت ایران بگم، حیف است ایرانی که از اول انقلاب علمدار مساله فلسطین بود واکنش ضعیفی نسبت به این مساله نشون بده و پرچم دار دفاع از ناموس خانم‌های مسلمان نباشه. من که کسی نیستم چیزی به شما پیشنهاد بدم ولی همینطور که فلسطینی هستم ایرانی، عراقی لبنانی مصری سوری ترکی افغانستانی و… هم هستم و در انتظار روزی که هممون اگر در یکجا نبودیم در یک زمان و به خاطر یک مساله متحد شویم. اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

پیام یکی از عزیزان کانال: بسم‌الله… قلبم تند تند می‌زند و نفسم به شماره افتاده… می‌ترکم؛ دست خودم نیست. ناگهان بغضم می‌ترکد و اشک‌ها سرریز می‌کند. نمی‌توانم چند بار بخوانم. یک بار می‌خوانم و همان یک بار بس است. نگاهم روی عبارت «پنج‌ماهه باردارم، نزنید» می‌ماند، قفل می‌شود، تکان نمی‌خورد… در حالی که من هم در میانهٔ پنج ماهگی هستم و با خیال راحت دارم برنامه دکتر فردایم را تنظیم می‌کنم تا از حال تودلی با خبر شوم، زنی آن‌طرف‌تر، بیخ گوش جهان اسلام زیر باد کتک گرفته می‌شود و کاش به همین‌جا ختم می‌شد…😭 خبر را می‌خوانم و اشک‌هایم دست خودم نیست. دختر ۵ ساله‌ام از راه می‌رسد، مرا بغل می‌کند و با نگرانی می‌پرسد: چرا گریه می‌کنی؟ و من جمله «جلوی چشم فرزندانش…» در ذهنم رژه می‌رود.. دخترم را محکم‌تر می‌فشارم و آتش می‌گیرم برای لحظات هولناک مادر و فرزند دیشب! برای منی که بغض‌هایم را کلمه می‌کنم تا آرام گیرم چرا؟ پس چرا هر چه می‌نویسم بیشتر گُر می‌گیرم؟ آری! واژه نیست، کلمه نداریم برای بیان عمق این فاجعه! امام اول مذهب من؛ شیعه، برای خلخال کشیدن از پای زن یهودی مردن را جایز می‌داند. حالا تو بگو من برای جنایت علیه یک زن مسلمان بی‌پناه چه کنم؟! آیا از مرگ فراتر هم هست؟ هنوز جنسیتش مشخص نیست، اما اینکه با خواندن این خبر تکان‌هایش را بیشتر حس می‌کنم، معنای پسر نمی‌دهد؟! پسر است که به جای تمام حکام بی‌عرضه عرب، غیرتی شده و خودش را به این پهلو آن پهلو می‌زند، نه؟! این ظلم پایدار نمی‌ماند..

جنایت هولناک ارتش اسرائیل در غزه/ تجاوز نظامیان اسرائیلی به زنان فلسطینی

🔸شبکه «الجزیره» به نقل از یک شاهد عینی تحت محاصره در مجتمع پزشکی «الشفاء» در نوار غزه فاش کرد نیروهای اسرائیلی به چند زن فلسطینی در این مجتمع پزشکی تجاوز کردند و سپس آن‌ها را به شهادت رساندند.

👤 «جمیله الهسی» از زنان تحت محاصره در مجتمع پزشکی الشفاء در نوار غزه به الجزیره گفت:

🔺نیروهای اشغالگر چند خانواده را به‌طور کامل کشتند و آن‌ها را آتش زدند. آن‌ها به چند زن تجاوز کردند سپس آن‌ها را کشتند.

🔺ما از صلیب‌سرخ می‌خواهیم برای کودکان و بیماران آب فراهم کند. کودکان ما حتی آب شور هم نمی‌توانند پیدا کنند. ۶ روز است که نه آب داریم و نه غذا. ما حتی آب نداریم که با آن افطار کنیم و نمی‌دانیم به کجا باید برویم.

 

 

أنا‌ لله‌ و‌ انا ‌الیه‌ راجعون

‏الجزیره نوشته نیروهای اسرائیلی به زنان پناه گرفته در بیمارستان شفاء تجاوز کردن!
‏شوهرِ زنِ مورد تجاوز ارتش اسرائیل: «سربازای اسرائیلی دستور دادن لباس‌‌هاش رو دربیاره و بعد وحشیانه کتکش زدن. زن گفته: «من باردار هستم، منو نزنید»، اما توجهی نکردن و بعد از چند ساعت، همه زن‌ها بجز زن باردار و فرزندانش رو بیرون آوردن، جلوی چشم شوهر، اقوام و فرزندانشون به اونا تجاوز کردن و مردها و بقیه رو تهدید کردن که اگه چشماتون رو ببندید به شما شلیک می‌کنیم….»

🔴سازمان ملل تجاوز به زنان فلسطینی را تایید کرد.

‏تف به این دنیای خفه‌خون گرفته و همه سازمان‌های بین‌المللی‌تون…💔 چه روزهایی رو دیدیم در این دنیا… ‌‌هیچ کاری هم از دستمون بر نیامد…😔

🎥 روایت شاهد عینی نجات‌یافته از بیمارستان شفا؛ گلوله و انفجار، جنازه‌های رهاشده زنان و کودکان آواره!

 

🔴 وضعیت فاجعه بار در بیمارستان الشفاء در اثر جنایات صهیونیست‌ها از زبان شاهدان

 

🔴 در ماه رمضان که شیاطین در ماه رمضان در غل و زنجیر هستند ،اما کسانی که به زن حامله فلسطینی در جلوی شوهر خود تجاوز کرده، او و بچه اش را به قتل می رسانند از چه جنسی هستند که زنجیر را پاره کرده اند ؟ چیزی که عیان هست این است که ما فهمیدیم قطعا از شیاطین بدتر هم داریم و قطعا نباید غیر از بنی اسرائیلی های جعلی سراغ کسی دیگری رفت!اسرائیل از خوک و شیطان پست تره که در این ماه دست به جنایت میزنه.

ترجمه‌ی متن آتشین و جالب توجه مازن ادریس:ببخشید جمیله الهسی تو مهسا امینی نیستی!! و داستان تو در مورد تجاوز و قتل تعدادی از زنان ایرانی به دست سپاه پاسداران نیست!! تا اینکه کانال ها و شبکه های اجتماعی عربی فریاد از مظلومیت آنها برآورند و حاکمان و مردم عرب به خشم بیایند!! و سخنان پرطنین جهادی و اشعار ملی گرایانه بر تابوت عزتشان منتشر شود تا احساسات مردم را برانگیزد و غیرت اسلام را در آنها به جوش آورد و غیرت عربی را !! و بیانیه‌هایی از سوی اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس در محکومیت تراژدی آنها و یا حتی وزارت خارجه عربستان و مصر در ابراز نگرانی دو کشور بزرگ عربی منتشر شود!! یا بسیج عمومی ارتش های عربی اعلام شود خدای نکرده!! ببخشید جمیله الهسی، تو فلسطینی هستی و ایرانی نیستی!! و آن زنانی که سخن از تجاوز به آنها و هتک آبرو و حرمت‌شان و کشته شدن آنان توسط ارتش رژیم اسرائیل می‌گویی، زنان فلسطینی هستند و نه زنان ایرانی که توسط سپاه پاسداران به آنها تجاوز شده و کشته شده باشند!! پس ساکت باش و با فریادهایت که ایران حامی آن است، روابط ما با اسراییل را بر هم نزن که ارتباط ما با اسرائیل بر اساس کتاب خدا و سنت رسولش «صعسم» [۱] !! [۱] اصطلاح وهابیان هنگام آوردن نام پیامبر(ص).

 

منبع: کانال مصاف و شیخ فرهاد و  شمارش معکوس ظهور و حسین دارابی و روایت غزه 

این مطلب را نیز بخوانید

رابطه جنسی با محارم قانونی است؟

فرمودند کجای غرب رابطه جنسی با محارم قانونی است، سندشو بفرمایید. چشم این هم سندش، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *