تحرکات مشکوک جهت حمله به ایران از آذربایجان

گزارشات مردمی از مناطق جنوبی آذربایجان حاکی از آن است هزاران عوامل تکفیری و وهابی خصوصا در مناطق تالش نشین آذربایجان در یک ماه اخیر به تحرکات مشکوک آنها افزوده شده است.
عده‌ای از آنها به نزدیکان خود گفته‌اند که کاری که حماس با اسرائیل کرد را ما با ایران خواهیم کرد. دشمن اول ما فارسها و رژیم ملاها هستند و باید قبل از یهود با مجوسان جنگید و در این راه با اسرائیل که سهله حتی با شیطان هم همکاری می‌کنیم و بعداً حساب آنها را خواهیم رسید.
ما ابهت پوشالی ایران در چشم جهان خواهیم شکست، حتی اگر چند کیلومتر وارد خاک آنها شویم، دیگر تمام است، ایران نمی‌تواند مانند اسرائیل در غزه عمل کند چون که این شیعیان جلوی آنها خواهد ایستاد. دولت آذربایجان تمامی شیعیان حامی و لابی ایران در یک سال اخیر یا زندانی کرده و یا از آذربایجان فراری داده است، ما تمام پلن‌های ایران را سنجیده‌ایم و این موضوع طوری نیست که ایران با چند موشک بتواند آن را تمام کند، دولت ما (علیف) سالها با گزارشات دروغ و سندسازی به ایران القا کرده‌ است در تمامی نقاط ارتش آذربایجان و سیستم امنیتی و میان سیاستمداران باکو آدم دارد و نفوذ کرده و تا روز مبادا بر همین موضوع تمام اقدامات و بازدارندگی را برای ایران غیر ضروری و هزینه ساز تلقین کرده و تمام قدرت و نفوذ ایران را از میان برداشته است. اکنون تبریز، آستارا و ارومیه منتظر ما است، ما جبهه ایران را از شمال بعد از سیستان و غرب فعال خواهیم کرد. ما بیست در جنگل های آذربایجان برای سرگرمی آموزش ندیدیم، ما تجربه سوریه کسب کرده‌ایم و به زودی فتوا ما صادر خواهد شد.

این قسمتی از گزارشات مردمی از داخل وهابیت از آذربایجان بود.

اگر این گزارشات را در کنار تشدید فعالیت صهیونیست‌ها در یک ماه اخیر بگذاریم و حتی صرفا به اطلاعات آشکار رسانه‌ای هم بسنده کنیم خواهیم دید که تهدید چند وقت پیش موساد در طوفان الاقصی در موضوع حمله از شمال به ایران حداقل باید جدی بررسی شود.


در اوج جنگ حماس با اسرائیل برخلاف تصورات بعضی، صهیونیست‌ها در یک ماه اخیر جنگ‌افزارهای زیادی را وارد آذربایجان کرده‌اند و اینکه بعد غزه جبهه خزر را فعال خواهیم کرد را پنهان نمی‌کنند.
رژیم صهیونیستی و تکفیری‌ها عاشق چشم و ابروی شیعه و مسلمانان آذربایجان نبود که در آزادسازی قره‌باغ و مرز ایران جانفشانی کنند، بلکه برنامه در قفقاز با یک دید آخرزمانی یهود چیده شده است و حتی وهابیت آذربایجان چنان با صهیونیست‌ها هماهنگ است که حتی در طوفان الاقصی به جای محکومیت اسرائیل اقدامات حماس را عجولانه و نادرست اعلام کردند.

بالاخره قرارگاه مرکز مطالعات آذربایجان در حسینیون در سه سال اخیر تحلیل‌های خود را در موضوعات منطقه‌ای، جنگ قره‌باغ، اوکراین، زنگزور، سیاست ناتو، انگلیس، صهیونیست، اقدامات هماهنگ پاشینیان و علیف و… در اختیار عزیزان قرار داده است که به زعم دوست و دشمن اکثرا به واقعیت تبدیل شده است و این مسئله هم لازم است مورد بررسی قرار بگیرد
در این موضوع هم بر این باوریم که خطر جدی است و هیچ توهم توطئه و نیت تنش‌زایی در کار نیست و اگر نفوذها بگذارند میتوان محاسبات دشمنان برهم زد و الا باید هزینه زیادی باید برای غفلت پرداخت کرد.

سخنان بصیرانه شهید حاج قاسم سلیمانی در موضوع حوادث قفقاز و آذربایجان قبل عملیات محرم در حلب هیچ وقت از یادمان نخواهد رفت…

 

منبع: کانال شمارش معکوس ظهورمهر نیوز

این مطلب را نیز بخوانید

مسابقه ی طراحی خانه های ۳۰ متری با جایزه ی دلاری!!

مسابقه ی طراحی خانه های ۳۰ متری با جایزه ی دلاری، جلوه های ویژه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *