جنت الاسماء

با توجه به وخیم تر شدن اوضاع بیماری کرونا، فایل خام جنت الاسماء برای عموم قرار گرفت.


آنرا چاپ و استفاده کنید.
دستور:
بک نسخه به صورت a4 به صورت رنگی بر روی کاغذ زرد رنگ (در صورت عدم دسترسی روی کاغذ سفید و به صورت سیاه سفید، در صورت عدم دسترسی به چاپ فقط دایره وسط عین همین نسخه با خودکار کشیده شود)
یک نسخه به صورت a5 همراه بیمار
یک یا چند نسخه به صورت a5 در آب شسته شود و تا انتهای بیماری به فرد خورانده شود.
در داخلی ترین قسمت دو دایره وجود دارد که باید در داخلیترین قسمت بین دو الله عبارت محافظت از بیماری کرونا یا شفای بیماری کرونا نوشته شود. در دایره بیرونی تر آن بین دو الله نام فرد نوشته شود.
به اذن الله و خواست خداوند آثار بیماری مرتفع میگردد.
یا علی

طرز تهیه دعا در آب، یک پارچ آب بردارید یک دعا را درونش قرار بدید ۲۰ ثانیه بعد آنرا بردارید و در جایی پاک مانند کیسه فریز قرار دهید تا دفعه بعدی نیز از آن استفاده کنید، بعد از چند بار مصرف کاغذ خاصیت خودش را از دست میدهد که باید از یک نسخه دیگر استفاده کرد، در انتها دوران و رفع بیماری، کاغذهای استفاده شده را در جایی پاک دفن کنید.
برگه a4 به دیوار زده شود، و یک نسخه a5 همیشه همراه باشد.
نسخه ها به زعفران آغشته شود بهتر است. برای این منظور میتوانید مقدار زعفران را آب کنید و با شی نوک تیز اسم و حاجت را با آن بنویسید و چندین قسمت زرد رنگ را با آن معطر کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مریدی از ادمین های تیم خوب تحقیقاتی جفرنس به فقیر ایمیل زدند که فایل جنت الاسما رو که ایشان در کانال خویش گذاشته اند را اگر امکانش هست برای درمان کرونا، در کانال به اشتراک بگذارم. و اینکه ایشان به چندین نفر توصیه نمودند و جواب گرفتند.
فارغ از اینکه تصویر چاپی چقدر می تواند موثر باشد که خود جای بحث دارد.
اما ایشان گفته اند به همین صورت عده ای جواب گرفته اند. بنده هم اینجا به اشتراک میگذارم. فکر نمیکنم استفاده از آن اگر به شفا نینجامد. ضرری را متوجه فرد بیمار نماید. پس اگر خواستید می توانید از آن استفاده نمایید.

این توضیح را هم بدهم که جناب فتوت نصیری سواد کوهی از شاگردان _با واسطه_مکتب آیت الله سید موسی زرآبادی نیز در مصاحبه ای که در سایت حافظیان نقل شده است استفاده از جنت الاسما را برای بیماران کرونایی توصیه نموده اند که در زیر لینکش گذاشته می شود :👇

سایت منبع

پ ن : سرکار خانم سیده فیروزه حافظیان دختر مرحوم استاد حافظیان هر گونه کپی از جنت الاسمای طراحی استاد حافظیان را تنها در حیطه اختیارات سایت خاتون قلم (سایت خویش) می دانند. که بهتر است جناب مریدی در این باب خود در کانال خویش توضیح دهند.
اما برای خود فقیر جای سوال دارد که آیا بانو سیده فیروزه حافظیان، وارث اسرار پدر هستند و اجازه و خطی در باب تفویض اختیارات چاپ و یا نگارش لوح محفوظ و جنت الاسما به خویش دارند ؟! و اگر دارند جایی ارائه داده اند ؟!
ممکن است ایشان بدلیل اینکه دختر مرحوم حافظیان هستند توانسته باشند اجازه قانونی چاپ لوح محفوظ و جنت الاسما را بگیرند. اما در صورتی که اجازه باطنی و خطی پدر را نداشته باشند نمی توانند چاپ دیگران را فاقد اعتبار و تاثیر بدانند بلکه تنها می توانند غیر قانونی بدانند.

در مورد تاثیر چاپ، فقیر از یکی از شاگردان آیت الله داود صمدی آملی شنیدم که ایشان چاپ الواح آیت الله حجت هاشمی خراسانی را و نصبش را توصیه می نمودند. و اعتقاد داشتند که بی تاثیر نیست.

جهت دفع بلای کرونا و هر بلای دیگر

هر عزیزی《بسم الله الرحمن الرحیم》 را به نیت بسمله‌ی سوره حمد با مداد بر روی کاغذ سفید بی‌خط بنویسد و با خودش داشته باشد.
♦️ ضمن اینکه تمام دستورات بهداشتی و سلامتی را مراعات می‌کند.♦️

بقای نسل پاک شیعه‌ی علی علیه السلام
و محبین آن حضرت و حضرت فاطمه البتول

۱۳ رجب المرجب۱۴۴۱ ق. یوم الولاده حضرت امیرالمومنین علیه السلام

الاحقر
داود صمدی آملی

🔰نکته: تعداد کتابت بسم‌الله الرحمن الرحیم سوره حمد به عدد ۱۹ یعنی به عدد حروف بسم الله الرحمن الرحیم باید باشد.
♦️علمای اصیل در فن برای کتابت رو به قبله بودن و باوضو و دو زانو کتابت کردن را توصیه نموده و اینکه با مداد باشد نه با قلمی که نوک فلزی دارد. چرا که در کریمه قرآن مجید فرمودند: 《و انزالنا الحدید فیه باس شدید》
🔶البته توجه تام به نفس مقام صاحب ولایت (ع)که سِرّ و حقیقت بسم‌الله است که ترتب برکات این کتابت را بر جان و نفس کاتب ضمانت کند از اهم این کتابت است.فتدبر جیدا
♦️ضمن اینکه نوشتن شکل حرف میم به شکل رحیم در دستخط حساب خاصی دارد.

اینهم توصیه جناب آیت الله داود صمدی آملی

و البته از همه مهمتر توصیه مهم رهبری را هم مبنی بر خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه جدی بگیرید و فراموش ننمایید.

با سلام خدمت دوستان عزیز،
همانطور که در متن بالا اشاره شده است، صاحب اصلی این لوح حضرت علی (ع) بوده و در اختیار عموم قرار گرفته و در کتب مختلف ثبت شده است، عالم عصر جناب حافظیان هم با استفاده از همین منابع و اشعار و قدرتهای درونی خود و با استعانت از خداوند تعالی توانستند این لوح را طراحی کنند، ما نیز در ادامه راه با بررسی بیشتر منابع و ادغام آنها و مخصوصا اضافه کردن خط شجر در دور لوح، بیشتر با اشعار منتصب به حضرت علی (ع) نزدیک کردیم، باشد که آن حضرت راضی و در آن دنیا دست ما را بگیرد.
صاحب اختیار این لوح امیر المونین (ع) است که برای شفای امت خود در اختیارشان قرار داده و هیچ کس حق نشر محفوظ ندارد. لذا برای استفاده از آن هر مقدار که میخواهید استفاده کنید، تنها چیزی که میتواند حق نشر داشته باشد، شکل و کار گرافیکی آن است که نسخه ما تفاوتهایی با نسخه جناب حافظیان دارد.
امیدوارم خداوند از ما راضی باشد.
در خصوص چاپ یا دست نوشته، قابل ذکر است، به دلیل دشواری در رسم اشکال و وارد شدن ایراد در دایره ها که باعث مخدوش شدن لوح می گردد، پیشنهاد اصلی چاپ آن است که همانند دست نوشته آن خاصیت دارد، این خاصیت نیز آزمایش و به وضوح دیده شده است.
به هر حال نشر این لوح جهت امور مادی نیست و فقط اجر معنوی آن و سلامت امت پیامبر اکرم (ص) است. لذا خواهشمند است در صورت توان، هر چقدر که میتوانید آنرا نشر دهید.
یا علی

توضیحات مجموعه جفرنس مبنی بر اینکه جنت الاسما تصحیح شده شان با نسخه مرحوم حافظیان اندکی تفاوت دارد. بنابراین هر نوع استفاده از آن بلامانع خواهد بود. ان شاالله مومنان علاقه مند به این علوم استفاده کنند و بهبودی برایشان حاصل شود و نتایج را به ادمین های این مجموعه گزارش نمایند.

منبع: t.me/jafrnas و eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل می‌کند!

🔴 نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل …

۲ دیدگاه

  1. علی اکبر فتح آبادی

    خداوند میداند که اسرار را در اختیار چه کسانی قرار دهد سپاس مردان بی ادعا و بی منت

  2. این اگر همون لوح جنه الاسماء مرحوم حافظیان بعید میدونم هرکسی بتونه برای خودش چاپ کنه
    باید افراد خاصی اینکار رو بکنن والا بی اثر خواهد بود احتمالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − چهار =