جنگ بیولوژیک و پیشگویی

اما باز هم برای اولین بار اعلام می‌کنیم ویروس کرونا کووید۱۹ را آزمایشگاه جنگ بیولوژیک آمریکا علیه ژنوم مردم ایران ساخته است!!!

این ادعای بزرگی است
اما ما برای اثبات آن سند و مدرک داریم

سوال اول: اگر ضد مردم ایران بوده برای چه از شهر ووهان چین شروع شده؟
پاسخ: برای این جنگ غیرمستقیم طراحی و سناریو از قبل در نظر گرفته شده تا طبیعی جلوه کند. ایران به دلیل تحریم های آمریکا و اروپا، مقصد کالاهای چینی است. هر بیماری اپیدمیک در چین به سرعت به ایران خواهد رسید.

سوال دوم: اگر کروناویروس کووید۱۹ بر اساس بیشترین تاثیر بر ژنوم ایرانی ها طراحی شده، چرا از مردم چین و کره و ایتالیا و ۹۰ کشور دیگر جهان کشته گرفته است حتی آمریکا؟؟
پاسخ: در چین با بیش از ۱.۵ میلیارد جمعیت تنها ۹۰ هزار نفر بیمار شده اند و آمار مرگ و میر ۲ تا ۳درصد است. در کره جنوبی که همسایه چین است آمار مرگ و میر فقط پنج دهم درصد است! اما ایتالیا. به نظر شما چرا آمار مرگ و میر در ایتالیا دقیقا مانند ایران و نزدیک به ۶ تا ۷ درصد است؟ مشخصا ژنوم ایتالیایی ها نزدیک ترین ژنوم به ایرانی هاست! و برای همین آمار مرگ و میر در ایران و ایتالیا بیش از تمام کشورهای دنیا و حتی چین است! (لطفا نسبت بیماران به فوتی های مثبت در جهان را خود محاسبه کنید)

سوال سوم: اگر آمریکا خود سازنده این ویروس علیه مردم ایران است، برای چه مردم آمریکا هم بیمار شده و تاکنون چند نفر هم کشته شده اند؟ آیا آمریکا نمی دانست با این جنگ احتمال سرایت بیماری به کشور و مردم آمریکا وجود دارد؟
پاسخ: آمریکا رسما ارائه آمار به رسانه ها و سازمان جهانی بهداشت در رابطه با کرونا را ممنوع کرده و خیال خود را راحت کرده است. در تبلیغات ترامپ را احمق و دیوانه معرفی می‌کنند. البته این درست است. ترامپ در روز اولی که خبر شیوع کرونا در آمریکا پخش شد، پشت تریبون رفت و اظهار داشت: ” ما نگران این بیماری در آمریکا نیستیم و واکسن آن را تولید کرده ایم! ”
تمام مختصصان پزشکی و بهداشتی می دانند تولید یک واکسن جدید، نیازمند یک سال کار تحقیقاتی و آزمایشگاهی است. اینکه ترامپ دروغ گفته یا طرح یکساله تولید واکسن را لو داده است، ما بر این نظر هستیم که ترامپ احمق، طرح یکساله را لو داده است. یعنی آمریکایی که سال پیش کروناویروس کووید۱۹ را بر اساس ژنوم ایرانیان ساخته بود، قطعا واکسن آن را هم ساخته و یک سال هم دوره طبیعی تست آن را طی کرده و پس از اطمینان از اینکه می تواند از شیوع احتمالی ویروس در آمریکا پیشگیری کند، فاز عملیاتی آن را ماه گذشته در چین استارت زده است.

⚠️آیا به آمار فوتی ها و نسبت مسئولان به مردم عادی بین فوتی ها دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به زمان و مکان شیوع بیماری در ایران دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به محاصره کشور و تحریم های همسایگان و حتی کشورهای دوست ایران از ترس شیوع کرونا دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به #جنگ_روانی شدید رسانه های نظام سلطه و خیانت رسانه ای اپوزیسیون وطن فروش در این ایام دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به پیام ریاکارانه آمریکا برای کمک به ایران و در عین حال تحریم دارویی مردم ایران و موج سواری پادوهای دشمن در داخل مانند زیباکلام و تاجزاده و عباس عبدی و معارضان فارسی زبان خارجی دقت کرده اید؟

همه این براهین و مستندات نشان می دهد، پس از جنگ اقتصادی شدید و ترور سردار ایرانی و جنگ سایبری و کشتار مردم و حالا با جنگ بیولوژیک و جنگ روانی مستمر آمریکا روبرو هستیم.

⚠️ از دی ماه۹۶ تا اسفند۹۸ یک دوره‌ی ‌کامل جنگ هیبریدی توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاده است.

این یک پیام جدی برای همه مردم ایران است. پس از شکست در آخرین حلقه جنگ های دو سال اخیر، این بار نوبت آمریکاست و غرق شدن آمریکا همانند تایتانیک رسما آغاز خواهد شد!!

فرمان فرمانده معظم کل قوا به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در زمینه مقابله با کرونا

👤حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور فرمانی به سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تقدیر از خدمات نیروهای مسلّح به مردم در زمینه مقابله با ویروس کرونا، بر لزوم سازماندهی این خدمات در قالب یک «قرارگاه بهداشتی و درمانی» برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری تأکید و خاطرنشان کردند: این اقدام با توجه به قرائنی که احتمال «حمله‌ی بیولوژیکی» بودن این رویداد را مطرح کرده می‌تواند جنبه‌ی رزمایش دفاع بیولوژیک نیز داشته و بر اقتدار و توان ملّی بیفزاید.

🧾 متن فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسمه‌تعالی

🔸 سردار سرلشکر باقری
با تقدیر از خدماتی که نیروهای مسلّح تاکنون در زمینه‌ی کرونا به مردم عزیز تقدیم کرده‌اند و با تاکید بر ادامه و گسترش هرچه بیشتر آن، لازم است سازماندهی این خدمات به شکل یک قرارگاه بهداشتی و درمانی بوده و علاوه بر درمان و ایجاد مراکز درمانی مانند بیمارستان صحرایی و نقاهتگاه و غیره، به پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری با شیوه‌های لازم نیز بپردازد. تقسیم وظائف و مأموریتهای سازمانها و بخشهای نیروهای مسلّح از وظائف این قرارگاه است. این قرارگاه باید در هماهنگی کامل با دولت و وزارت بهداشت و درمان عمل کند.

🔸این اقدام با توجه به قرائنی که احتمال «حمله‌ی بیولوژیکی» بودن این رویداد را مطرح کرده می‌تواند جنبه‌ی رزمایش دفاع بیولوژیک نیز داشته و بر اقتدار و توان ملّی بیفزاید.
امید است با هدایت الهی و پشتیبانی ویژه‌ی حضرت بقیه الله ارواحنا فداه ملت ایران همواره پیروز و برخوردار از امنیت و سلامت باشند.

‏🔺پیش گویی عجیب از کرونا در کتابی که در سال ۲۰۰۸ منتشر شده

✍️این کتاب به اسم پیشگویی و نوشته سیلویا براون است.

 

منبع: t.me/Patak96 و t.me/masaf

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + پنج =