حلقه جاودانان هیمالیا(شهر رباب)۳

ادامه نکته ۷ : آنان پیشتر بنا به روایت شفاهی و همچنین بدلیل آنکه با با شیاطین ارتباط داشتند از زنده بودن ام موسی (س) اطلاع داشتند . آشنایان با علوم غریبه و خفیه می دانند که روایت شفاهی معروفی وجود دارد که نام ام موسی (س) کلید است . اما عده ای را گمان بر این است که با دانستن نام حضرتش خواهند توانست درها و قفل ها را باز نمایند . که این یک باور اشتباه در مورد نام حضرتش است .
حضرت خضر (ع) و حضرت الیاس (ع) دو تن از انبیایی هستند که به نعمت جاودانگی متنعم می باشند. صوفیه و عرفای بزرگ اعتقاد بر این دارند که به هر سالکی در هر نقطه از عالم هستی بسطی معنوی می رسد از مشکات وجودی خضر (ع) می باشد . همچنین آن دسته از سالکینی که در مراحل میانی سلوک اندکی از علم لدنی در دلشان نقش می بندد از مشکات وجودی حضرتش (خضر) است . تا آن سالک پس از گذشتن از قاب قوسین ، علم لدنی بی واسطه بر دل وی نقش ببندد .
از سویی دیگر به هر سالکی در اقصی نقاط عالم قبضی معنوی می رسد . از مشکات وجودی حضرت الیاس (ع) می رسد . همچنین علم اسرار که بر دل سالکین در مراحل میانی سلوک وارد می شود . از مشکات وجودی حضرت الیاس (ع) است . تا سالک مربوطه به مقام قرب قوسین اوادنی برسد . آنگاه بی واسطه الیاس (ع) علم اسرار را دریافت خواهد نمود .
همچنین حضرت خضر (ع) ساکن شرق عالم می باشد . و ابجد مشارقه را حفظ می نماید.
و حضرت الیاس (ع) ساکن غرب عالم می باشد و ابجد مغاربه را حفظ می نمایند .
حال عزیزان توجه نمایید که نفس وجود ام موسی (س) کلید و مفتاح است .
گشایش علوم مختلفه برای سالکین چه از علم لدنی و چه از علوم اسرار و چه علوم خفیه و غریبه و چه از علوم مجهول ،از مشکات وجودی ام موسی (س) خواهد بود .
همچنین ام موسی (س) در دوران پیش آخرالزمانی اکنون و دوران آخرالزمانی سالهای آینده و دوران ظهور نقش تعیین کننده ای دارند . و مفتاح علوم اسرار از مشکات حضرتش به نفوس مستعد داده خواهد شد . همچنیم نفس وجود حضرتش (ام موسی ) کلید فتح بیت المقدس به دستان مبارک حضرت مولانا صاحب الامر و صاحب الزمان(عجل الله) خواهد بود .
همچنین کلید اسرار ستاره شش پر و تضعیف و گره زدن آن از مشکات وجود حضرتش در اختیار نفوس مستعده قرار گرفته و همچنان خواهد گرفت .
عزیزان سرزمین رباب سرزمینی مقدس و خاص است و بزرگان و مقدسین آن سرزمین نیز خاص می باشند . عده ای از اهل آن سرزمین جاودان می باشند
مذهبشان بیشتر آئین بودا و به میزان کمتر آیین هندو می باشد. البته بین عقایدشان با مذهب رایج بودیسم و هندوئیسم تفاوت های بسیاری وجود دارد. مقدسین آن سرزمین که جزء اولیای این دو دین می باشند . روایتی متفاوت از مذهبشان و عقاید بنیان گذاران آئین خویش دارند . که اگر روایات آنان به عنوان یک سنت ادامه دار و سینه به سینه از اولیای این دو مذهب پذیرفته شود . باید گفت که بخشی از دو آئین دچار انحراف و تحریف شده اند . البته این تحریف به آن غلظتی که بعضی از علمای ما اعتقاد دارند . نمی باشد .
و همچنان اگر روایت این مقدسین پذیرفته شود سوالات و اشکالاتی وجود دارد .
بسیاری از بزرگان و مقدسین آن سرزمین جسمشان سایه ندارد . بعضا با جسم خویش به آسمان می روند . و این توانایی ها ناشی از تکنیک های کهن و باستانی ای است که سالهاست در آن سرزمین مقدس وجود دارد .
بزرگان آن سرزمین مقدس اعتقاد بر این دارند که بخشی از آیین باستانی و تکنیک های رایج در سرزمینشان در حدود ده هزار سال پیش توسط یک راهب آریایی به آن سرزمین انتقال یافته است .
بعضی از فنون رایج در سرزمینشان و همچنین بعضی از اسطوره های سرزمینشان با فنون و اسطوره های مذهب رایج هندو و بودا تفاوت دارد .
بزرگان و مقدسین آن سرزمین واقعا بزرگ می باشند . و مقامی برتر از افراد شناخته شده به عرفان در جامعه ما دارند آنان جایگاهی رفیع تر از فلان علامه و فلان آیت الله و فلان عالم ربانی و فلان قطب و فلان غوث و فلان شیخ و غیره دارند . در مجموع جایگاهی رفیع تر از این آقایان دارند . تنها کافی است شخصی از نزدیک آقایان معاصر ما را دیده باشد و بزرگان و مقدسین آن سرزمین را نیز مشاهده نماید خود تفاوت را متوجه خواهد شد .
و وجود چنین تفاوت هایی باعث می شود که عده ای دست عالم اسلام را خالی بدانند .
اگر اسلام دین خاتم و برتر است . پس بدانید که ما در عالم اسلام بزرگتر از آن مقدسین را داریم .
پیشتر گفته ام که اگر مسئولیت مبارزه با جحودان بر عهده این آقایان بود. اثری از اسلام و مسلمانی تا کنون باقی نمانده بود .
ادامه دارد …

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

خاک شناسی معنوی ۸ – شب والپورگیس ۱

{خاک شناسی معنوی ۸ }        { شب والپورگیس ۱ } بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *