حمایت و فرهنگ سازی کشاورزی در انگلیس و ایرلند شمالی

🎥 یک تیر و دو نشان؛ افزایش سن کشاورزان و رشد جمعیت

🔹 انگلستان با معضل پیر شدن کشاورزان روبه‌رو است که تهدیدی برای امنیت غذایی آن به شمار می‌رود. این کشور برای مقابله با این مشکل، به دنبال تشویق نسل جوان برای مشارکت در کشاورزی است.

🔹 انگلستان همواره بخشی از اهداف فرهنگ‌سازی خود را با برنامه‌های سرگرم کننده اجرا می‌کند. مو

ضوع برنامه “مزرعه یورک‌شایر ما” نشان دادن فعالیت‌های کشاورزی یک خانواده ۱۱ نفره روستایی انگلیسی است. تمامی افراد این خانواده در اداره مزرعه شرکت دارند.

🔹در واقع انگلستان با یک تیر دو نشان زده است، در وهله اول در راستای تشویق به فرزندآوری خانواده خوشحال پر جمعیتی را نشان می‌دهد و همچنین نسل جوان را تشویق به حضور در مزارع می‌کند.

⭕️ ایرلند شمالی تسهیلات نوآوری علمی به کشاورزان می‌دهد

🔹ادوین پوتس، وزیر کشاورزی ایرلند شمالی به تازگی از اجرای دوباره طرح Tier 2 FBIS خبر داد. این برنامه شامل ارائه تسهیلات بیش از ۳۰ هزار پوندی (بیش از ۴۱ هزار دلار) به کسب و کار‌های‌ کشاورزی‌محور است تا بر این اساس صاحبان این مشاغل بتوانند شغل خود را با کمک باغبانی علمی (Horticultural) نوین متحول کنند.

🔹 وی تاکید کرد: “ما می‌خواهیم سرمایه‌گذاری‌های تحول‌آفرین را به سمت زیرساخت‌ها و تجهیزات هدفمند و آینده‌دار در مزارع هدایت کنیم و این امر را با کمک فرآیند‌های برنامه‌ریزی در کسب‌و‌کار‌ها صورت می‌دهیم.”

🔹پوتس در ادامه کشاورزان را تشویق به نام‌نویسی در این طرح کرد تا پس از ارزشیابی طرح‌های مدنظر کشاورزان، به آن‌ها تسهیلات تعلق بگیرد. سقف این تسهیلات ۲۵۰ هزار پوند (۳۴۰ هزار دلار) است.

منبع: t.me/masaf_foods

این مطلب را نیز بخوانید

مسئولین در خواب جمهوری اسلامی قیامتی هست

مردم از این ها خسته ان وگرنه نه ضدانقلابن نه مشکلی با کسی دارن، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *