حمله به اسرائیل از یمن

در زنجیره‌ای که خدمت شما در رابطه با عظیم ترین رخدادهای تاریخ عرض کرده بودیم (یعنی رخداد و داغ بزرگ در عراق سند: بزودی اتفاقی در عراق رخ می دهد که پس از آن قلوب شیعیان واقعی همچون گدازه ها برافروخته و همچون پولاد مستحکم شده و نهضت بزرگی با شعار و پرچم هیهات مناالذله آغاز خواهد شد و که همزمان با آن شعله ای برافروخته از یمن، قلب یهود را هدف گرفته و حادثه بزرگ رخ خواهد داد که در پسِ آن نه تنها سرنوشت عراق و یمن بلکه سرنوشت منطقه و جهان، تغییر خواهد کرد!) پس از آن نوبت به نقش انصارالله و یهود می‌رسد! اکنون نگاه ها باید به دو سو باشد:
۱. یمن
۲. فلسطین

مخاطبان محترم و خاص خیانت خواص دقت کنند، این پیشگویی نیست و فقط پیش بینی است و مبنای آن هم ذکر شد. ما به هیچ وجه با علوم غریبه و “کُلُه‌سِر” ارتباطی نداشته و دکانی هم باز نکرده ایم. اما بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل البیت علیهم السلام و پیروی از مکتب ولایت مطلقه فقیه و اعتقاد و اعتماد به فرامین حکیمانه، پیش بینی خود را صریح و عریان ارائه می دهیم و می دانیم تمام امور به دست خداست.
از مخاطبان محترمی که لطف می کنند و در دسترسی هایی که دارند به ما پیام ارسال می کنند درخواست می کنیم بخاطر یک پیش بینی سخنان و تعریف ها و تمجیدهای عجیب و غریب را نفرمایند. با این روحیه متاسفانه شیادها و کلاهبرداران توانسته اند اسباب تحمیق مردم را فراهم نمایند و خوی خودپرستی و خودشگفتی را پرورش دهند.
جریانات انحرافی با شناخت این روحیه در ایرانیان عزیز توانسته اند مردم را به دنبال هواهای نفسانی خود بکشانند و این روحیه در مردم باعث پدید آمدن نخبگان خواب نما و غیب گو شده است.

امیدواریم توانسته باشیم حق مطلب را ادا کرده باشیم.

‏سیدحسن نصرالله: “وضعیت منطقه نشان می دهد که ما در نهایت با آمریکا وارد جنگ خواهیم شد.”

باز هم تاکید می‌کنیم، منتظر نقش آفرینی ویژه انصارالله یمن در منطقه باشید…

 

مدیر شبکه المسیره یمن: مقصد ما «مأرب» نیست، قدس است

👤«حمید رزق» نوشت:

🔹سیر پیشروی انصارالله یمن جز در قدس متوقف نخواهد شد.

🔹به کسانی که گمان می‌کنند آنها در مأرب نشسته‌اند، می‌گوییم به فکر تبعیدگاهی خارج از سعودی برای خود باشید.

🔹چرا صحبت درباره آزادسازی قدس شما را ناراحت می‌کند؟ جز اینکه می‌‎بینید از خودِ اشغالگران به اشغال حریص‌تر هستید.

منبع: t.me/Patak96 و t.me/masaf

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 10 =