خانم مجتهده نجفی

خانم مجتهده نجفی در برنامه ثریا که بعد از این برنامه مورد هجمه افراد ناشناس قرار گرفت و بعد از مدت کوتاهی (دو سه روز پیش ) بطرز مشکوکی دچار مرگ شد.

ایشان نویسنده کتاب کاشت درختان مثمر است که به دست رهبر معظم انقلاب رساند و از آن پس ایشان هرساله فقط درخت مثمر می کارند و اشاره به این اثر در تغییر رویه نمودند

و قطعاً چنین آثار فاخری در سایر زمینه ها می تواند در سیاست های کلان نظام مؤثر باشد و قطعاً دشمنان چنین دانشمندانی را تحمل نمی کنند.

 

 

 

توییت استاد رائفی پور

✍️ ‏خانم  مجتهده نجفی در سال ۹۲ بنده را با خطرات جبران‌ناپذیر کاشت درخت ‎کنوکارپوس و کهور آمریکایی آشنا کرد. ایشان با واحد حکمرانی مصاف نیز همکاری داشت. متاسفانه باخبر شدم دعوت حق را لبیک گفته‌اند.

🔸 خانم نجفی اولین کسی بود که پرده از خیانت کاشت این‌ گونه های مهاجم با پوشش بیابان‌زدایی برداشت!

🔹 ‏متاسفانه هم‌اکنون ۶ استان کشور درگیر این اختاپوس وحشتناک شده‌اند و درگیرترین استانمان خوزستان مظلوم است که چهار سال پیش نسبت به آن هشدار دادم.

🔸 گفتنی است کاشت ‎کهور و کنو کارپوس در برخی کشورها حتی تا ۳۰ سال زندان دارد. این‌ گونه های مهاجم بسیاری از کشورهای آفریقایی را به خاک سیاه نشاند.

🔹 شبکه نفوذ محیط‌زیستی در سال آخر دولت خاتمی با وارد و معرفی این گونه وحشتناک برای طرح بیابان‌زدایی عملا کشور و خصوصا استان خوزستان را در آستانه بحران بسیار جدی قرار داده است.

🔸رشد بسیار سریع، مصرف زیاد آب، تولید سم و از کار انداختن تاسیسات آب و ‌فاضلاب از اهم آسیب‌های ‎کنوکارپوس و کهور است‌.

منبع: t.me/www_irismed_ir و  t.me/masaf

این مطلب را نیز بخوانید

امید بسیار زیباست-حتما ببینید

امید اگر آدم بود، میشد این پزشک این پزشک شریف در تمام خوبی‌های عمر این …

۱ دیدگاه

  1. چرادولت‌جدید‌آقای‌رئیسی‌که‌این‌همه‌دم‌ازحمایت‌مردم‌زد،نمیاد‌‌دستور‌ازبین بردن‌این‌گیاه‌سمی‌روبده،یعنی‌هرکی‌خرابکاری‌کرد،بعدی‌نباید‌بیاد‌جلوی‌بدتر شدنش‌روبگیره؟آقای‌رئیسی‌یعنی‌شماخبر‌ندارید‌چه‌خیانت‌هایی‌میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *