خاک شناسی معنوی ۶- جغرافیای طبس ۲

{خاک شناسی معنوی ۶}

{جغرافیای طبس ۲}

ادامه نکته ۳: پیشتر نوشتم که بخشی از آنچه که آنان به دنبال آن بودند. از ناحیه ای در زیر زمین شهر ری تا ناحیه صددروازه در استان سمنان امتداد دارد و شامل شهرهای زیرزمینی ای است که گروهی از مغان اشکانی از دیرباز تا کنون به همراه جنیان در آن ساکن هستند.
بنابراین به نظر ما مثلثی که آن کارگردان از آن سخن می گفت مردود است. علت نقل دوباره سخن ایشان این بود که اهمیت طبس را یادآوری نمایم. طبس هر چه هست ظاهرا یکی از مناطق مهم استراتژیک در جهان مادی ما است که از نظر مسائل ماورایی و مرز بین دنیای ما و دنیای جنیان بسیار مهم است.

نکته ای دیگر در باب طبس : قبالیست های جهود در دوران قبل از انقلاب از غار جهنمی شهرستان طبس خاک یا سنگ های خاصی را برداشتند که مختص آن مکان است و تصمیم دارند که با مخلوط کردن آن با خاک جهنم قره قوم ترکمنستان با نسبتی مشخص و توسط دانش کیمیاگری همراه با فناوری های جدید، سربازانی جهنمی خلق کنند. آنان مسلما خاک جهنم قره قوم ترکمنستان را نیز در اختیار دارند اما با اینحال بعید می دانم که تا کنون موفق به اجرای این پروژه شده باشند. (امیدوارم نشده باشند) شاید برای آن دسته از خوانندگان ناآشنا به مسائل خفیه این امر بعید و تخیلی بیاید. اما آشنایان با متون خفیه به خوبی می دانند که از مسئله خلقت موجودات جدید در علم کیمیا سخن گفته شده و در داستان های خاخام های جهود نیز به خلقت گاو و خوردن آن توسط آنان اشاره شده است. این امر دانشی بوده که هم انبیای الهی نظیر ابراهیم خلیل الله بدان دسترسی داشته اند و هم مغان ایران باستان از آن برخوردار بودند و هم کاهنین مصری و شاید دیگران نیز از آن برخوردار بوده اند. البته به نظر فقیر دانش ابراهیم خلیل الله با دانش مغان و کاهنین هر چند در پایه و اصول کلی یکی بوده است. اما در بعضی جزئیات متفاوت بوده است. تنها دانش ابراهیم خلیل الله است که خالص و کاملا الهی بوده است. در کیمیاگری هم به نظر ما مکاتب مختلفی وجود دارد. تنها کیمیاگری کاملا الهی و خالص، کیمیاگری ای می باشد که از باطن سلطان علی بن موسی الرضا (قطب دانش کیمیا) بر باطن فرد افاضه شود و چنین کیمیای خالصی نصیب هر کسی نمی شود.

لینک توضیحاتی در مورد غار جهنمی طبس : 👇

لینک مطلب

پ ن: در لینک بالا آمده که غار جهنمی طبس در ۸۵ کیلومتری عشق آباد طبس قرار دارد. می دانیم که نام عشق آباد (پایتخت) ترکمنستان در گذشته اَشک آباد بوده است و این شهر مرکز استان نسای پارتیان بوده است. ممکن است که نام عشق آباد طبس نیز تغییر یافته نام اشک آباد بوده باشد. هر چند که شواهد خلاف آن را نشان می دهد.

لینک توضیخاتی همراه با تصاویر درباره جهنم قره قوم ترکمنستان: 👇

لینک مطلب

اما بعد
پس از شهادت سردار سلیمانی و تهدیدات ترامپ با استاد خویش شیخ محمدصابر تماس گرفتیم و از ایشان در مورد طبس و بعضی مسائل دیگر پرس و جو کردیم.
و پاسخ ایشان 👇

پرسش: در مورد احتمال حمله آمریکایی ها پرسیده شد:

پاسخ: گفتند نگران نباشید چون همه چیز به تدریج شکل می گیرد جنگ های باطنی که در حال حاضر صورت می گیرد شدید تر از این تیر و ترقه ها در عالم ظاهر است [غربی ها] بعدا جوری ضربه می خورند که متحیر بشند.

پرسش: در مورد طبس پرسیده شد؟
پاسخ: گفتند آنچه که از طبس میگویی را نمیدونم اما کال جنی در طبس هفت معبد دارد
که یکی از آنها ظاهری و آشکار و باقی مخفی هست. بر خلاف همه پرداخت ها و تصورات محققین و اهالی‌ این علوم، مغنایس جادو که خود برگرفته از نام مغان ایرانی است. از خاک مغناطیسی عوالم مختلف ترکیب و تشکیل شده
که در جعبه ای توسط جنیان از عوالم برای‌ سلیمان هم آورده می شده است. (به مقاله ریگ جن و صددروازه و قالیچه پرنده سلیمان مراجعه نمایید) و همه در کال جنی است که تقریبا چسبیده به طبس است.
چند روستای دیگر هم در آن جا مهم است که فعلا نگویم بهتر است…. که دارای منابع عظیمی از مغناطیس عوالم می باشند. که می تواند خیلی کارها بکند در حد کن فیکون یا ترکیب و ساخت راه عوالم به هم و خیلی چیزها که نباید دست این ها بیفتد. گفتند در خود کال جنی سپاهیان جنیان شیعه در تردد و مراقب هستند.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

حکایت سلمان فارسی در دشت ارژن به روایت شیخ علاالدوله سمنانی

 {حکایت سلمان فارسی در دشت ارژن به روایت شیخ علاالدوله سمنانی  } { اما سخن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *