ریشه های باطنی فوتبال ۲

{ریشه های باطنی فوتبال ۲}

گفته شد که قوانین فوتبال در شکل کنونی خویش برای اولین بار در سال ۱۸۶۳ میلادی در میخانه فری ماسون ها در لندن تصویب شد.
محققین تئوری توطئه در غرب به شباهت بعضی حرکات دست و ری اکشن های داورین فوتبال با ناظمین لژهای فری ماسونری توجه نموده اند. و به نظر آنان این شباهت ها بدین خاطر است که قوانین فوتبال توسط فری ماسونرها ابداع شده است.

 

در قبالا در هنگام خلقت، نور فیض الهی از کتر پایین می آید و در تک تک سفیرا ها به ترتیب سیر می کند تا به سفیرای انتهایی یعنی مَلخوت (ملکوت) برسد.
در ابتدای شروع بازی فوتبال مهاجم نوک (معادل سفیرا کتر) به توپ ضربه می زند و بازی را شروع می کند و گاه ممکن است توپ به دروازه بان معادل سفیرا ملخوت هم برسد. اگر هم نرسد در هر صورت پس از هر حمله ناموفقی توپ از کنار دروازه (سفیرا ملخوت) شروع می شود تا به کتر برسد و وارد دروازه حریف شود. در واقع اینبار از پایین ترین سفیرا شروع تا به آخرین برسد و از آنهم فراتر رود!

🔷بازی فوتبال ۹۰ دقیقه است. ۹۰ با اسقاط صفرش عدد ۹ را تشکیل می دهد. و ۹ در زنجیره اعداد (یکان)، آخرین و البته کاملترین عدد است. اما این عدد ۹۰ به نوبه خویش به دو نیمه ۴۵ دقیقه ای تقسیم می شود. که عدد ۴۵ برابر با عدد آدم אדם به زبان عبری است. در قبالا آدم قادِمون (آدم اصلی، آدم بهشتی، آدم اولیه) جایگاهش کتر است و باعث پیدایش جهان هستی است. (چیزی شبیه به انسان کامل در تصوف اسلامی البته با تفاوت هایی معنادار)
آیا این بازی و انرژی میلیون ها نفر که آن را تماشا می کنند برای صعود قبالیست های ماسونی لندنی به سفیرا کتر طراحی شده است ؟! اگر نگاه بدبینانه داشته باشیم باید بگوییم محتمل است. اما اگر نگاه خوش بینانه تر داشته باشیم باید بگوییم خیر سمبل های بکار رفته در بازی فوتبال تنها جنبه نمادین داشته و هیچ تاثیر جادویی و رازوارانه نداشته و ندارد.

لینک

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *