قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / هشدار / زنان و دختران ایرانی سفارت ایتالیا!!

زنان و دختران ایرانی سفارت ایتالیا!!

زنان و دختران ایرانی رو بردن سفارت ایتالیا اون هم با لباس‌های نیمه عریان و ….

🔺کجان اون ناموس پرستانی که برای لجن پراکنی‌های دروغ صیغه دختران ایرانی در مشهد رگ غیرتشون باد می‌کرد ؟ چرا خفه شدید ؟

فردوست یار غار شاه در کتاب خاطراتش می نویسد: در سالهای اشغال ایران توسط متفقین، سربازهای آمریکایی و افسران و درجه دارانشان در خیابان امیرآباد یک باشگاه داشتند. روزانه به هر کدام یک بسته به عنوان جیره غذایی میدادند که هر بسته برای مصرف ۵-۶ نفر کافی بود. دو بطری ویسکی و دو بسته سیگار خوب هم جیره آنها بود. آمریکایی ها با همین کنسروها، (ایرانیها آن زمان کنسرو ندیده بودند) دختران و زنان هرزه ایرانی را جلب می کردند. آنها به سرعت باشگاه امیرآباد را به مرکز فحشا تبدیل کردند. کامیون های آمریکایی به مرکز شهر می آمدند و دخترها را جمع می کردند و به باشگاه می بردند. دخترهایی که به این اوضاع تمایل داشتند صف می کشیدند و می رفتند، مثل اینکه در صف اتوبوس هستند. امریکایی ها هرچند پول نداشتند با همین بسته ها دخترها را راضی می کردند… اما نکته عجیب آن که او می نویسد: یکی از کسانی که به آمریکایی ها سرویس می داد، #خاله شاه بود. من با او صحبت کردم و گفتم که این کار صحیح نیست و عمل شما در شان #فاحشه های کنار خیابان است. خاله محمد رضا خیلی رک و صریح گفت: خیر ! افرادی که در باشگاه هستند هم تیپ ما هستند و هیچ اشکالی ندارد! (خاطرات فردوست ،ج ۱، ص ۴۱ )

🔺این است حکایت سلبریتی ها و فاحشه های زن یا مرد روشنفکر ایرانی

🔸اگر پای زائر یا مسافر عرب یا سیاهپوست و خصوصا مسلمان در میان باشد، رگ غیرت بعضی جماعت روشنفکر #آریایی ورم می کند که وا غیرتا! وا ناموسا! وا ایرانا! اما اگر پای زن باره های فرنگی در میان باشد، و پارتی در سفارت ایتالیا و سفارت انگلستان و.. باشد، غارت زنان و ناموس ایرانی می شود: پرستیژ و کلاس و خوشگذرانی بین المللی و حتی سلبریتی های «چهل سال بدبخت» مان از رضا کیانیان تا محمود دولت آبادی هم در بزم شرکت می کنند و سرخوشند به سلامتی استعمار!

🔸این است دنیای روشنفکری. دنیای فرنگ پرست و نژادپرست، مملو از تناقض و استانداردهای پارادوکسیکال، شیفته هوس چرانی و البته غر و نق زدن و طلبکاری/محمد عبداللهی

مطلب پیشنهادی

تظاهرات ضد سرمایه داری پاریس

عکس قرن آنهایی که نمی‌بینند و آنهایی که دیده نمی‌شوند.  ⁩ 🔹تظاهرات ضد سرمایه داری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سیزده =