زنی به علت نزدن واکسن از فرزندش جدا شد

یک قاضی در ایالت شیکاگو، زنی را از مادری برای فرزندش به دلیل واکسن نزدن محروم کرد

لینک خبر

✍️  شما اگر با سیاست‌های گلوبالیست‌ها همراه نشوید و واکسن نزنید از تمام حقوق شهروندی محروم خواهید شد. همچنان که با واکسیناسیون اجباری و عجولانه مخالفیم، بر این باوریم که ایران اسلامی شیعه و جامعه شیعی در کنار سایر ظرفیت‌های بومی، باید در حفظ جان مردم خویش در بازی‌های بین المللی توانمند باشد.

🔹 در این راستا به حمایت واکسن فخراوک، تولید شده توسط متخصصان دفاعی و امنیت زیستی  پرداختیم، هدف از این امر، رسیدن واکسنی امن‌تر و بی‌عارضه‌ به هموطنان است تا در روز‌های نه چندان دور پیش رو، حداقل ایرانیان کمتری دچار عوارض واکسن‌های ژنتیکی یا ناامن خارجی شوند.

🔸 رسیدن واکسن امن به سبد تامین فراورده‌های بیولوژیکی ایران، دغدغه شهید فخری‌زاده، دانشمند دفاعی کشورمان بود که در هفتم آذر ماه سال گذشته به دست تیم ترور رژیم صهیونیستی در ایران به شهادت رسیدند. 

دو روز پس از شهادت ایشان، یعنی در نهم آذرماه واکسن تیم تحقیقاتی سازمان پژوهش و نوآوری‌های دفاعی(سپند) که شهید فخری‌زاده ریاست آن را بر عهده داشت به مرحله کارآزمایی بالینی رسید.

❗️ واحد سلامت مؤسسه مصاف ضمن مخالفت با واکسیناسیون اجباری و عجولانه و محکوم کردن این اقدام غیر اخلاقی و غیر علمی، از کارآزمایی بالینی فاز سوم واکسن شهید فخری‌زاده حمایت می‌کند با این امید که ایرانیان کمتری در خلال پروژه واکسیناسیون اجباری دچار عوارض واکسن‌های ناامن و غیرقابل اعتماد شوند، انگیزه تولید واکسن فخرا را مقابله با اهداف صهیونیزم جهانی و سازمان‌های بین المللی می‌دانیم.

منبع: t.me/masaf_salam

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *