ستاره نیبیرو =طارق؟؟ آیا واقعیست

خاخام یووال اووادیا کابالیست یهودی :

“نیبیرو در راه است !
یهودیان تا قبل از رسیدن ناوشکن سرخ به اسرائیل برگردند “
این خاخام یهودی معتقد است که طبق تلمود عبری اسرائیل ناف دنیا است و امن ترین جای دنیا در زمان عبور نیبیرو می باشد.

ببینید بزرگوار ما از زمان امام‌حسین‌ علیه السلام وارد اخرزمان شدیم و الان هم در اواخر ان هستیم .بعد از ظهور اینطور نیست که سریع قیامت برپا شود و زمان میخواهد….در مورد ستاره سرخ طارق،چون شیاطین اگاهند که چه خبر را دربر دارد و داستانهایش را میدانند سعی کرده تا انرا مخفی کنند مخصوصا از شیعیان که دیدن ان نشانه ها دارد و‌مسلمین بعد از فهم ان باید مشغول به انجام دادن کارهایی شده و خود را اماده کنند برای ظهور حضرت و داستانهای دگر،اینها امدند و اسم انرا نیبرو گذاشتند تا اذهان را منحرف سازند و فکر میکنیم که طارق همان نیبرو است که البته خدا داناتر است و ودر کشورهایی دیده شده مدتیست و عکسها و مدارکی هم موجود است فیلم،گفته میشه خواستند گروهی انرا به مردم اطلاع دهند مانند پوتین که خدا میداند درست است یا نه و در جلساتی با افرادی مثل پاپ و اوباما انها نگذاشتند ایم موضوع مطرح شود و ترامپ‌قول مساعدت داد تا انرا بعدا به مردم بگوید که بعدها زیز قول خود زد.
با نزدیک شدن به زمین و رویت کامل ان حوادثی تلخ رقم میخورد که بسیاری جاها تخریب شده و اتشفشان دماوند نیز فعال میشود ک البته خیلی جاها فعال میشوند و الان میدانید که سراسر دنیا بسیار فعال شده و باز میشوند و اتفاقات دیگر که به‌وقتش‌اطلاع رسانی خواهد شد .
اهل فن و‌تحقیق میدانند که حوادثی در راهند و برخی هم شهوداتی دارند…‌‌در این راستا ما مشغول خودسازی و توبه و چله نشینی و سیر وسلوک و تزکیه شده ایم و افرادی که قرار است وصل شوند و نجات یابند را دعوت کرده و میکنیم تا به ما ملحق شوند تا در کشتی نجات انشاءالله سوار شوند.اخبار و اتفاقات زیادند و شیاطین هم بیشتر شدند و فعالیتشان زیادتر که انشاءالله نفسهای اخرشان هست .اخبار و شهودات و حرفها زده میشوند بی تعارف به زودی و البته الان هم مشغول هستیم.میدانید در کانالها اکثرا چیزی گفته نمیشه و تا یکی‌مطلب بزار بقیه از روش کپی‌میکنند و همان مطالب را میزارند،و افرادی که که واقع مطلب خوب ودرست و دسته اول بزارند و مطلع باشند کم هستند.به عنوان مثال گفته شده دیشب در اسمانها خبرهایی بوده مهم….
اگر مایلید برایتان لینک کانال را ارسال میکنم و از افراد درخواست کمک میکنم‌که در این راه کمکرسانمان شده و به باقی دوستان معرفی کنید ما را که در گروهی از سالکین افرادی که خواست خداوند است جمع شوند و انهایی که کمک‌میخواهند و یا درگیر داستانهای متافیزیکی شده و میشوند در اینده نزدیک که اجنه ماوی میشوند مشکلات بسیار شده و راه نجات فقط وصل به خداوند و ولی ان میباشد.
انشاءالله‌که خداوند ما را به راه راست هدایت کند و دوستدارانش را از گزند اسیبهای اخرزمانی به دور دارد و اهلش را نجات دهد. با سپاس از همه عزیزان (منبع : t.me/coronaplan)

ستاره طارق در راه زمین و طلوع خورشید از مغرب

🌕 روز واقعه نزدیک است
🌕 در اوج پنهان کاری ناسا ، نشانه های ظهور امام مهدی عج محقق شده اند
🌕 عذابی سهمگین در انتظار گناه کاران و کافران دنیاست (https://t.me/emammahdi)

🌕 حتما این کلیپ خاص را در اختیار دیگران قرار دهید، روندی که با کرونا شروع شد تا ظهور توقف ندارد

نیبیرو سیاره ی سرخ و قلمرو” انو” (پادشاه نیبیرو) که هر ۳۶۰۰ سال زمین را دور می زند واین سیاره بزرگ هرچه بزمین نزدیک و نزدیکتر می شود باعث زمین لرزه می شود …
باعث می شود دریاها جابجا شود.
بانی معکوس شدن محور ۹۰ درجه زمین 🌍شود و باعث حوادثی می گردد تا جاییکه تمامی موجودات ازبین می روند. ولی پیش از آن در مرحله” برداشت” عده ای تکامل یافته را نجات داده و با خود می برند.
” آنو “می گوید: پیش از بلای بزرگ، دانه های زندگی اکثر موجودات متکامل را نجات می دهیم و در سفینه ای (کشتی نوح) قرار خواهیم داد.

سیاره نیبیرو

سیاره زمین هر چند وقت یکبار برای به تعادل رسیدن احتیاج به یک رستاخیز بزرگ و یا چندین رستاخیز کوچک داره
نیبیرو برای رستاخیز بزرگ به زمین نزدیک شده و گویا در طوفان نوح هم نیبیرو به زمین نزدیک شده بود
و ۳۶۰۰ سال پیش هم در زمان موسی هم حوادثی بخاطر نزدیک شدن نیبیرو به زمین اتفاق افتاده بود و کمی قبلتر هم ۷ سال قحطی در مصر و سایر جاها
و در این دوره هم فعال شدن حدود ۵۰ آتشفشان و زیاد شدن زلزله ها و آب شدن یخ های ابدی قطب هم تازه شروعشه…

 

سومریان و الهه های فرازمینی

سیاره نیبیرو، در فرهنگهای مختلف اسامی دیگری نیز دارد از جمله، سیاره ایکس، سیاره دوازدهم، ماردوک، پارادایس، مامن آسمانی، و پادشاهی آسمانها و… گرچه نیبیرو را سیاره دوازدهم خوانده اند، جالب اینست که این سیاره به منظومه شمسی ما تعلق ندارد… در حقیقت، سیاره ای است از یک منظومه شمسی دیگر که ستاره دیگری، خورشید آن بوده که اکنون خاموش شده است. نیبیرو هرگز از زمین قابل رویت نبوده اما ستاره ای که مرکز منظومه شمسی نیبیرو بوده است، از زمین قابل مشاهده بوده است. انسانهای اولیه در سومر و بابل به ترتیب نام این سیاره را نیبیرو و ماردوک گذاشته بودند. گفته می شود که مردم بین النهرین فکر می کردند که نیبیرو دوازدهمین سیاه منظومه شمسی ماست و همان بهشتی است که خداوندگاران و خدایان آنها در آن اقامت داشته و از آن می آمدند! در اینجا از آنها با نام آنوناکی یاد میشود، زیرا سومری های آن زمان و برخی نیز در حال حاضر، این نام را به کار گرفته و می گیرند… در انجیل عهد عتیق (بخش تورات) این ملاقات کنندگان آسمانی و بهشتی، آناکیم خوانده شده اند.

منبع: t.me/coronaplan  و  t.me/emammahdi  و  t.me/coronaplan و t.me/ASR_AGAHI

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

۲ دیدگاه

  1. (در مورد ادعای آخرالزمانی )بهتر این کلمه بکارگیری نشود. از کجا معلوم آخرالزمانه؟خداوند برای هدایت و کنترل بشریت مجبور است بصورتی اشخاص خاصی را مامور به انجام کاری نماید،مثل وظایف پیامبری. در انتها معنی کلمه آخرالزمان یعنی انهدام بشریت نه جهان. انتظار میرود همه ما نسبت به بکارگیری کلمات حساس باشیم. نتیجه گیری از داخل متون بود. دوستان ۱۲/۱۹/۱۴۰۱

  2. سلام،منابعی که درج کردید از لحاظ پژوهشی معتبر نیستند،لطفا از منابع معتبر استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *