ستاره نیبیرو =طارق؟؟ و پوتین رییس جمهور روسیه

ولادیمیر پوتین و بازگشت نیبیرو

دوست سابق و مشاور نجومی رئیس جمهور روسیه دکتر ژاکاروویج متخصص بزرگ دانش نیبیرو در دنیا است و از ورود او به بسیاری از کشورها جلوگیری شده است زیرا افشاگری های او درباره نیبیرو را عامل شورش و کودتا میدانند

پوتین نیروهای خود را فرا می خواند: ورود نیبیرو در سال ۲۰۲۱

۳ دسامبر ۲۰۱۹

رئیس جمهور روسیه ، ولادیمیر پوتین گزارش داد که وی تمام نیروهای مستقر در خارج از کشور را برمی گرداند. انگیزه؟ برای آمدن نیبیرو در سال ۲۰۲۱ آماده شوید.

گفته می شود پوتین این اظهارات را پنج شنبه گذشته در جلسه وزارت دفاع انجام داد. پوتین با حضور وزیر و رده های برتر ارتش روسیه خواستار خروج همه نیروهای مستقر در مأموریت های مختلف جهان برای دفاع از سرزمین مادری در برابر خطر قریب الوقوع نیبیرو شد.

طبق این ماجرا ، تعدادی از افسران و به ویژه والری والریوویچ گریاسیموف وجود نبییرو را انکار می کردند و به پوتین توصیه می کردند که بر گسترش طلبی لازم روسیه بویژه در مسئله خاورمیانه و اوکراین متمرکز شود. به گفته گراسیموف نیبیرو اختراعی برای کشورهای غربی است ، تله ای برای منحرف کردن تلاش های روسیه. عقب نشینی از ارمنستان ، بلاروس ، جورجیا ، سوریه و سایر کشورها هژمونی سخت فتح شده توسط غول روسی را تضعیف می کند.

پوتین با خواندن ورود نیبیرو به عنوان “مرگ حتمی” به شدت واکنش نشان داد ، وی شهرت شخصی و ریاست جمهوری را برای آمادگی برای آمدنش به خطر انداخت.

پناهگاه های بزرگ زیرزمینی در زیر کوه های اورال قادر خواهند بود برای ۵ سال ده ها میلیون نفر را در خود جای دهند که این حداقل زمان تخمین زده شده برای زنده ماندن از عبور آخرالزمانی سیاره دهم است. تمام سلاح های hi-tech ارائه شده در دوره گذشته توسعه یافته اند و برای منحرف کردن و از بین بردن سیارک های “سیستم” نیبیرو ، به سمت روسیه استفاده می شود.

پوتین از حاضران و مقامات خواست در صورت موافق نبودن یکی از این سه تصمیم را بگیرند: او را بکشید ، سکوت کنید یا در سیبری محصور شوید.

وی گفت: “همه روس ها این حق را دارند که هنگام حمله نیبیرو تحت حمایت سرزمین مادری باشند. ما به برنامه فضایی روسیه برای سال ۲۰۲۱ اعتماد کامل داریم. “

منبع: پوتین با نیروها تماس می گیرد: ورود نیبیرو به سال ۲۰۲۱ – نیبیرو ۲۰۱۲

 

پوتین در ملاقات با بایدن در لفافه از اثر نزدیک شدن نیبیرو به زمین و ناتوانی دولتها از جلوگیری از وقایع پیش‌رو خبر داد.

پوتین و نیبیرو (۱): ساخت پناهگاههای مستحکم به دستور پوتین

 

پوتین و نیبیرو (۲): مذاکره پوتین با اوباما

پوتین و نیبیرو (۳): دخالت نتانیاهو و ممانعت او از افشاگری پوتین

پوتین و نیبیرو (۴): معامله با ترامپ

 

پوتین و نیبیرو (۵): بدعهدی ترامپ

ترامپ و نیبیرو: تشکیل ارتش فضایی آمریکا به جهت جعل و دروغگویی ناسا

پوتین و نیبیرو (۶): مذاکره پوتین با پاپ سفید

ممنوعیت نام بردن از نیبیرو به علت حکم اجرایی دونالد ریگان

FAA camera, Tazlina-Tolsana north 23 June 2021

 

منبع:‌t.me/coronaplan و t.me/ASR_AGAHI

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *