سوئیس کفتار در لباس گوسفند!

بگذارید در مورد این کشور «کفتار» در لباس «گوسفند» کمی برایتان بنویسم… این آقا که مسوول سازمان اطلاعات سوئد است به گونه‌ای در حال مظلوم نمایی است که هر کس نداند فکر می‌کند امروز ایرانی‌ها دمار از روزگار این کشور درآورده‌اند…

اما بدانید و آگاه باشید که پس از انگلیس، آلمان و فرانسه سومین جاسوسخانه در تهران متعلق به همین کشور سوئد است. در حوزه قومیت‌ها و تجزیه‌طلبی چنان فعال هستند که اصلا قابل گفتن نیست و متاسفانه در کشور ما زیاد هم به موارد مختلف افرادی که به سفارت سوئد هستند و دستگیر می‌شوند، پرداخته نمی‌شود. امریکا و رژیم صهیونیستی از ظریف کشورهای اروپایی در ایران نهایت استفاده را می‌کنند و سوئدی‌ها در این حوزه از سه کشور دیگر، خودفروخته‌تر هستند چون خود منافعی ندارند دنبال منافع امریکا و رژیم صهیونیستی هستند.

 

چند ماه پیش در مورد جایگاه و نقش سازمان امنیتی سوئد در جاسوسی در کشورمان و همچنین حمایت از گروه‌های تروریستی پستی که ریپلای شده را منتشر کردم. سوئد که ادعای دموکراسی و مردم سالاری و حقوق بشر آنچنانی دارد، یکی از اصلی‌ترین طرف‌های همکار سازمان‌های جاسوسی آمریکا انگلیس و رژیم صهیونیستی به شمار می رود و فعالیت جاسوسی سفارتش در ایران هم بسیار گسترده است.

سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه که حالا راحت‌تر در مورد گذشته زشت و کشورهای حامی‌اش صحبت می‌کند ابعاد جدیدی از همکاری دولت سوئد با سایر گروه‌های تروریستی برای خرابکاری در ایران را فاش می کند. در واقع سوئد که تلاش می‌کند همواره از خود کشوری بی‌طرف و مخالف تروریسم و آدمکشی در ذهن جهانیان ترسیم کند، خودش حامی و مشوق تروریست‌ها است و این موضوع را دیگر نمی تواند مخفی کند‌ خیلی دلم می‌خواهد واکنش سفارت سوئد در تهران درباره اعترافات این عنصر تروریستی مورد حمایت سازمان امنیتی این کشور را ببینم و بخوانم که چه توضیحی برای این شکل از کثافت کاری و حمایت از تروریست‌ها دارد.

حالا گفته شده که این شخص، رییس سابق پلیس امنیت سوئد به جرم جاسوسی برای ایران دستگیر شده است… داستان بلندی است این روایت و نشانه‌های عجیب در خود دارد….

 

منبع: https://t.me/syriankhabar

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *