سکانس نهایی تاسیس حکومت جهانی توسط الیت

📌 سکانس نهایی تاسیس حکومت جهانی توسط الیت

 

براساس گزارش بی بی سی  رییس صندوق بین المللی پول دیروز گفت:

 

دولتها باید برای دادن سوبسید مواد سوختی و غذایی به مردم کشورهاشون آماده بشن. یعنی کوپنی شدن تامین مایحتاج مردم در سطح جهان. این حرف یعنی دقیقا ادامه زمینه سازی که از چند هفته پیش شروع شده. حدودا از ۶ هفته پیش سخنگوهای الیت مرتب در مورد وقوع بحران غذایی و قحطی جهانی اخطار میدن (پست های ۵۰۶ و ۵۰۷ و ۵۰۸).

دیروز خانم جورجیوتا (رییس IMF) این حرکت رو به دستور به دولت های جهان برای کوپنی کردن مواد غذایی و سوخت تبدیل کرده و رسما میگوید سیستم کوپنی رو در سطح جهان راه بیاندازید. حالا، وقتی دولتها بخواهند از بازار جهانی (سیستم دلاری) مواد غذایی و سوخت کافی برای شهروندان خود تامین کنند، به دلار نیاز خواهند داشت ولی همه دولتهای جهان دلار کافی نخواهند داشت. پس باحتمال ۹۹٪ الیت سناریویی به این شکل رو طراحی کرده.

➕اول از طریق ایجاد بحران دولتها رو مجبور به سیستم کوپنی میکنند (گفته رییس IMF و تورم شدید جهانی) و دولتها برای خرید در بازار آزاد باید از دلار استفاده کنند.

➕ سپس با افزایش بیسابقه تورم که از اواخر ۲۰۲۱ شروع شد، بحران کمبود دلار رو به سرانجام میرسونن به طوری که دولتهای جهان دلار کافی نداشته باشند و سیستم کوپنی دولتهای جهان بهم بریزد، ناآرامی های اجتماعی به تظاهرات و سپس شورشهای مردمی در سراسر جهان تبدیل شود و نهایتا چون دلار کافی موجود نیست، اینها به عنوان منجی مردم جهان وارد میشوند و میگویند به سیستم جدید پولی جهان خوش آمدید، برای همه و به اندازه کافی SDR داریم، دلار سیری چند؟ به همین سادگی دلار رو جایگزین خواهند کرد. البته گفتم ۹۹٪.

پس در سکانس آخر تشکیل حکومت جهانی هستیم. همان حکومت جهانی که تاسیس آنرا جیمز واربرگ در صحن سنای امریکا مطرح کرد (۱۹۵۰). حدود ۲ سال پس از تاسیس سازمان ملل در قطعه زمینی که عرصه و اعیانی ساختمان آن (سازمان ملل) در مالکیت دیوید و جان راکفلر است.

در روز ۱۷ فوریه ۱۹۵۰ (تنها ۲ سال پس از تاسیس سازمان ملل در ملک راکفلر)، سناتور امریکایی جیمز واربرگ در صحن سنا ایستاد و چنین گفت: “حکومت جهانی خواهیم داشت، چه دوست بدارید یا نه. تنها پرسش باقیمانده این است، کدام کشورها به میل خود با ما همراه خواهند شد و کدامیک را باید به زور تسخیر و همراه کنیم.”

منبع: لینک دانلود (ص ۷۲)

همه زمینه ها برای تشکیل حکومت جهانی الیت آماده است و با سناریوی بحران اجتماعی در پی بحران مواد غذایی و سوخت و سناریوی کوپنی شدن مایحتاج مردم در سطح جهان، تنها این مورد خواهد ماند (جایگزینی دلار). پس در نتیجه بحرانهای اجتماعی و شورشهای مردمی، دولتهای جهان اجبارا SDR را میپذیرند و دلار حذف میشود. ولی برای تاسیس یک حکومت جهانی کامل، به ارگانهای دیگر (قضاییه، مجریه، مقننه، تجارت، بهداشت، صرافی، اقتصادی، پلیس…) هم نیاز هست. نگران نباشیم، تمام این ارگانها تک به تک و طی ۷۵ سال گذشته راه اندازی شده اند:

– تجارت جهانی WTO
– اطاق بازرگانی جهانی ICC
– پلیس جهانی Interpol
– ارز جهانی SDR
– صرافی جهانی FOREX
– سیستم بهداشت جهانی WHO
– سیستم مالی جهانی IMF
– اقتصاد جهانی WEF
– بانک جهانی BIS & World Bank
– قوه مقننه جهانی (سازمان ملل) UN
– مطبوعات CNN و BBC و FOX و …
– قوه قضاییه جهانی (لاهه) Internatiobal Court of Justice
و غیره.

ولی آیا الیت موفق خواهند شد؟ اگر من و شما آگاه باشیم، خیر. درود بر آگاهی🔥

Dr. B.M. Zadegan

منبع: t.me/high_dominion1

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *