عاشورا در وادی این موجودات ۵

( عاشورا در وادی این موجودات ۵)

از داستان های پشت پرده ماجرای عاشورا در وادی این موجودات سخن گفتیم . البته داستان در آنچه گفتیم خلاصه نمی شود زیرا در روز تاسوعا نیز ماجراها و جنگ هایی بوده که ان شاالله داستانش را به آینده موکول می نماییم

اما از آنجایی که از فقیر در مورد امکان اربعین تسخیر در این ایام (اربعین حسینی ) سوال شده بود ?
ابتدا باید بگویم : همانگونه که پیشتر گفته ام فقیر استاد نیستم تا بتوانم به کسی دستور اربعین تسخیر دهم .
ضمنا برای اینکه خیال شما عزیزان را راحت نمایم فقیر هیچ استاد واقعی را در وادی سیر و سلوک یا علوم غریبه ندیده ام که در محیط مجاز فعال باشد . و اساتید این وادی تا آنجا که فقیر دیده ام و اطلاع دارم گوشی های اندرویدی در اختیار ندارند .😊 و غرق در مسائل بزرگتری نظیر مبارزه و تقابل با دشمنان اسلام و دشمنان حضرت صاحب الامر عجل الله (نظیر فراماسون ها و ایلومیناتی ها و سایر انجمن های مخفی و جحودان ) و یا مبارزه با یکدیگر هستند .😊
بنابراین به جای اینکه در مجاز وقتتان را برای یافتن استاد واقعی به هدر دهید بهتر است که در دنیای واقعی به جستجوی اساتید این فن بپردازید .
(در آینده نزدیک در این باب به شما عزیزان راهنمایی لازم را خواهم نمود )
نکته مهم : عزیزان هیچ استادی در دوران اربعین حسینی و ماه محرم و صفر دستور تسخیر نمی دهد . اگر روزی با شخصی روبرو شدید که با این علوم آشنایی خوبی داشت . و به شما ثابت نمود که وی تسخیر دارد . و به شما دستور تسخیر داد بدانید که وی در این وادی هنوز یک مبتدی است .
تمام اساتید فن و بزرگان این وادی در این ایام دست به عصا هستند و بسیار احتیاط می نمایند . زیرا در این ایام به طرز عجیبی قدرت تمامی این موجودات (اعم از جنیان و دیوان و پریان و فرشتگان مرتبط با زمین و موکلین و هر موجودی در حیطه زمین و خاک ) افزوده می شود .
تقریبا از یک محرم تا دهم محرم قدرتشان دو برابر می شود .
و از دهم محرم تا اربعین حسینی چهار برابر به قدرتشان افزوده می شود . یعنی در روز اربعین حسینی قدرت اینان حدودا هشت برابر می شود . و به اوج خود می رسد . و تا سه روز پس از اربعین حسینی این اوج قدرت حفظ می شود . و سپس کم کم از قدرتشان کاسته می شود و با پایان یافتن ماه صفر و شروع ماه ربیع الاول قدرت این موجودات به حال اولیه خویش باز می گرد
بدیهی است که در چنین شرایطی اساتید فن نه جرأت دادن نسخه به شاگردان را دارند و نه خود مبادرت به نشستن اربعین تسخیر می نمایند . زیرا تمامی این موجودات در اوج قدرت خویش می باشند .
در عوض روز اربعین حسینی چون این موجودات در اوج قدرت خویش می باشند . بهترین شرایط برای مراسم های احضار آنان می باشد . (نظیر فن احضار در آب یا آیینه و …)
و بسیاری از اساتید این وادی اعم از مثبت و منفی در این دوران به انجام احضارات مبادرت می ورزند .
نکته : این افزایش قدرت این موجودات در حیطه خاور میانه به مرکزیت عراق و کربلا دیده شده است بنابراین هر چقدر از خاک کربلا و عراق دورتر شویم کمی از قدرت اینان در منطقه خاورمیانه کاسته می شود . اما در سایر مناطق نظیر اروپا و آمریکا وضع چگونه است فقیر اطلاع ندارم .
نکته ۲: بیشترین حملات به سالکین الی الله و علوم غریبه کاران توسط این فرومایگان در این ایام علی الخصوص ماه صفر انجام می شود .
حتی اذیت و آزار این موجودات برای افراد عادی نیز در این ایام بیشتر می شود .
نکته ۳: بیشترین جنگ ها و درگیری ها در وادی این فرومایگان در این ایام انجام می شود .
افرادی که در مناطق کورد نشین کشور حضور دارند و ابصار باطنشان به وادی این فرومایگان باز شده , در این ایام معمولا شاهد حداقل یک جنگ مهم در وادی این موجودات خواهند بود .
(معمولا یک طرف جنگ دراویش قادریه می باشند )
نکته ۴: قبالیست های ساکن در خاورمیانه نیز در این ایام علی الخصوص اربعین حسینی اقدام به مراسم های احضارت می نمایند .
نکته ۵: بسیاری از جادوگران انجمن های مخفی(فراماسونری و ایلومیناتی و …) نیز در این ایام از اروپا و آمریکا به خاورمیانه تشریف می آورند تا در مراسم های احضار سران شیاطین و خدایان باستانی شرکت نمایند.

ادامه دارد…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

خاک شناسی معنوی ۸ – شب والپورگیس ۱

{خاک شناسی معنوی ۸ }        { شب والپورگیس ۱ } بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *