علوم غریبه، اساتید، وادی جن ۱۷

اما نکاتی دیگر در باب آزار جنیان :
طبق بررسی هایی که فقیر در این چند ساله داشته ام می توانم بگویم که بیش از هشتاد درصد آزارهای واقعی (نه خیالی و ادعایی) که از حیطه جنیان در زندگی مردم اتفاق میفتد بوسیله یک عامل انسانی انجام می شود.
دیده شده که در خانه ای چندین طایفه شامل هزاران جن (شیاطین جنی) زندگی می نمودند اما کاری به کار اعضای خانه نداشتند.
بنابراین اکثر مواردی که از آزار جنیان بوجود می آید عمدتا توسط دعانویسان و علوم غریبه کاران بوجود می آید.
اما مواردی از آزار که پای عامل انسانی در میان نبوده و فقیر مشاهده نمودم. عمدتا به دو صورت بوده یا ریشه ژنتیکی داشته یعنی یک یا چند تن از اجداد پدری یا مادری شخص حداکثر تا هفت نسل قبل در وادی جنیان دست داشته است و استعداد این کار یا در یکی از ذریه اش بروز و ظهور پیدا نموده و آن دسته از موجوداتی که از جد یا جده شخص آزار دیدند یا مسخرش شده بودند سعی بر انتقام از نواده ای می نمایند که آن استعداد در وی بروز و ظهور پیدا نموده است. گاه نیز ماجرا بر عکس است و موجوداتی که به جد یا جده شخص خدمت می کردند و به وی علاقه داشتند سعی در برقراری ارتباط با نواده ای که آن استعداد خاص جد یا جده خویش را به ارث برده می نمایند که البته در این مورد دوم اذیت در کار نیست معمولاً قصد ارتباط برقرار کردن است که ممکن است شخص تا حدودی بترسد و این ارتباط برقرار کردن از سوی جنیان را آزار دهنده بداند.
مورد دومی که در این سالها با آن برخورد داشته ام آسیب دیدگان عرفان حلقه بوده است. بدرستی مشخص نیست که حلقه های ادعایی جناب طاهری و شبکه شعورشان چیست و ایشان به کجا وصل می نمایند ?!
اما همانگونه که عده ای از مریدان ایشان ادعای بهبودی حال و احوالاتشان را پس از ورود به این جریان می نمایند در نقطه مقابل هستند کسانی که احساس پوچی و خلأ در زندگی و کم رنگ شدن ایمان و اعتقاداتشان را پس از ورود به این جریان تجربه کرده اند.
اگر هستند کسانی که ادعا دارند که مشکلات ماورائیشان پس از ورود به جریان حلقه بهبود پیدا نموده در نقطه مقابل هستند کسانی که هیچ مشکلی نداشته اند و پس از ورود به جریان حلقه ودریافت اتصالات از مسترهای این جریان دچار حملات جنیان شده اند.
و این ماهیت این جریان را زیر سوال می برد.
علی ای حال همانگونه که گفته شد دسته دوم افرادی که بدون هیچ دلیلی مورد آسیب جنیان قرار گرفته اند افرادی هستند که اتصالات به شبکه ادعایی جریان عرفان حلقه را داشته اند.
شاید عده ای بگویند که شما در حال بزرگ نمایی مشکلات عرفان حلقه هستید. اما باید بگویم ابداً اینگونه نیست وقتی تجربیاتی که فقیر در این چند ساله در برخورد با چنین افرادی داشته ام را در کنار تجربیات دوستان دیگر که در این وادی (علوم غریبه) فعالند در کنار یکدیگر بگذاریم به عدد قابل توجه ای می رسیم.

اما حال راه مقابله با این فرومایگان چیست ?
برای مقابله ابتدا باید دانست که با چه طرف هستیم و منشا آن چیست ?
آیا با یک یا دو سه جن طرف هستیم یا تعداد زیادی جن?
آیا این جنیان از سمت شخصی مأموریت بر اذیت کردن فرد دارند یا بدون دستور فرد را اذیت می نمایند ?
طبیعی است که هر چه تعداد جنیان بیشتر باشد کار سخت تر است. همچنین اگر به دستور شخصی (دعانویس و علوم غریبه کار) اذیت می کنند کار سخت تر نیز می شود زیرا شخص دستور دهنده ممکن است بر اذیت فرد اصرار داشته باشد.
اما دستوری سلوکی برای جلوگیری از اذیت این فرومایگان :
نکته : این دستور اگر چند سال بر آن مداومت شود. می تواند کمک به قوی شدن شخص برای مبارزه با این فرومایگان نماید اما اگر شخصی هم اکنون دچار مشکل آزار جنیان است تاثیرات این دستور کامل نخواهد بود و باید از روش های دیگری که در ادامه گفته می شود استفاده نمود.

ادامه…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 10 =