فاز بعدی ریست بزرگ

فاز بعدی ریست بزرگ

فاز بعدی برنامه ریست بزرگ کابال (شبکه جهانی الیت) این است که یک حمله سایبر جهانی مهندسی کنند که اینترنت را مختل کند، و سپس همراه با یک سیستم مالی آنلاین تحت کنترل خودشان (ابتدا یوان دیجیتال، سپس دلار دیجیتال و در نهایت ورود SDR) آن را احیا کنند:

لینک مطلب

لینک مطلب

❗️ فاز اول مقدماتی به قطعی ۷-۸ ساعته شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک و واتس آپ انجام شد.

نام این سناریو “سایبر پالیگون” است و به طور خلاصه خاموشی کامل اینترنت یا تمام جهان دیجیتال (و سپس راه اندازی مجدد آن) است:

لینک مطلب

لینک مطلب

لینک مطلب

👈 پی‌نوشت: پس از این حمله دنیای پس از ریست بزرگ به سمت حذف دلار و معامله قرن حرکت میکند. (حتی خروج نیروی های آمریکایی از منطقه خاورمیانه و تجمیع آنها در مصر و اردن در این زمینه قابل تحلیل است. به زودی بیشتر خواهیم گفت).

بهترین فیلمی که واضح و مستقیم مبحث ریست بزرگ را مطرح می کند فیلمی است به نام شهر تاریک ساخته الکس پرویاس .
⭕️مردم شهری را نشان می دهد که مسخ شده و دائما در تاریکی هستند و کسی هم کنجکاو نیست چرا شهرشان دائما تاریک است.
⭕️شهر را باندی شیطانی تحت سلطه دارند . برای این که مردم شهر در جهل بمانند و کنجکاو حقیقت نشوند هر دوازده ساعت یک بار مغز مردم را فرمت می کنند .وقتی مردم خوابند خانه ها جابجا می شوند . نقش ها عوض می شوند. آدمها جابجا می شوند و کارگاهی هم ساخته شده است تا خاطرات جدید برای دوازده ساعت زندگی جدید مردم خلق شود. تا متوجه گذشته خود هم نشوند.
⭕️برای تسلط به این دنیا از علم دکتری استفاده می کنند و به زور او را اسیر خود کرده اند. مردم شهر، تاریکی را قبول کرده اند و شکوه ای ندارند .
⭕️قهرمان شهر تاریک پسری است که به خواب نمی رود. پس حقیقت ماجرا را خبر دارد. به چشم خویش به خواب رفتن مردم و جابجایی ساختمان ها را می بیند. این جوان قدرت خدادادی نیز دارد و مثل منجی عمل می کند.
علت اینکه از فیلم ها مثال می زنم بابت ورود به مبحث است . برخی فیلم ها به موضوعات مهم اشاره می کنند و مابقی را خودمان پیگیری باید کنیم . بحث ریست بزرگ این روزها خیلی مطرح است و اینکه هر چند سال یکبار تاریخ از نو شروع می شود و اصطلاحا چرخ از ابتدا ساخته می شود . حتی تاریخی که دست ماست و آن را می خوانیم عموما تحریف شده و دروغ است .
⭕️گذشته انسان احتمالا دوره های پیشرفته ای بوده . مثلا اهرام مصر را هیچ گونه نمی شود قبول کرد که برده ها ساخته اند با امکانات احتمالی آن زمان . یا همین تخت جمشید خودمان و آن حکاکی ها .
خلاصه این که همین را هم نظریه بدانید و قبول نکنید مطلقا ولی حتما به آن فکر کنید . طبق گفته معتقدین به مبحث ریست ، هم اکنون در مقطع حساسی از زمان و به قولی آخرالزمان هستیم که قصد کرده اند این فصل از تاریخ را هم ببندند و فصل نوینی را شروع کنند . نژادی دیگر . نگاهی دیگر . روایتی دیگر .

منبع: t.me/coronaplan  و  t.me/high_dominion1

این مطلب را نیز بخوانید

نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل می‌کند!

🔴 نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 1 =