فیلم صعود ژوپیتر۱۱

صعود ژوپیتر بخش دهم و پایانی

🔶در این بخش ملاحظه می نمایید پس از کشتن بالم (یلدابوث) ژوپیتر از معراج خویش به زمین باز می گردد. وی اکنون اعتماد به نفسش بیشتر شده و جای مُهر را همچنان بر دستان خویش دارد که نشان دهنده حقیقی بودن تجربه وی است. ژوپیتر اینک مالک زمین است و توانسته است زمین را از سرنوشت شوم برداشت (قیامت) از نظر گنوسیان که یلدابوث برای انسان ها در نظر گرفته بود نجات دهد.

پ ن: فرو کشیدن یهوه از عرش پادشاهی و کُشتن وی و جلوگیری از قیامت و تحقق حکومت انسان بر انسان منهای خدای خالق آرمان بزرگ مجامع مخفی گنوسی مسلک در عصر جدید است.  در این میان‌ یافتن آخرین تجلی سوفیا از نظر آنان رهگشای شکست دادن یهوه است. باشند تا صبح دولتشان بدمد.

امیدوارم اکنون عقاید باطل و فاسد گنوسیان را بیش از پیش درک نموده باشید و به این مهم توجه نمایید که گنوسیسم تا چه میزان در عصر حاضر زنده است. بدون شک واچوفسکی ها رازآموخته یکی از مجامع مخفی گنوسی مسلک می باشند. درون مایه و بطن اول فیلم تقریبا توسط بنده رازگشایی شد اما به نظرم فیلم بطن دومی هم دارد که دست یافتن به آن از طریق ظاهری ممکن نیست و تنها به طریق کشف باطنی می توان به آن دست یافت. ماجرای کالیک و آلکازار به نظرم یکی از این مسائل باطنی است که واچوفسکی ها بدان اشاره نمودند و بنده اینگونه فکر می کنم که وی نماد فردی است که اکنون زنده است و در مجامع مخفی صاحب مقام است.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

حکایت سلمان فارسی در دشت ارژن به روایت شیخ علاالدوله سمنانی

 {حکایت سلمان فارسی در دشت ارژن به روایت شیخ علاالدوله سمنانی  } { اما سخن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *