ماه گرفتگی ۱۶ آبان، تکرار یک واقعه خونین؟

ماه گرفتگی ۱۶ آبان، تکرار یک واقعه خونین؟

انتخابات میان‌دوره‌ای سنا و مجلس نمایندگان آمریکا برای گزینش ۴۳۵ نماینده مجلس نمایندگان، ۳۵ سناتور، ۳۹ فرماندار و شماری زیادی از مقامات محلی و ایالتی در سراسر آمریکا، هشتم نوامبر (۱۷ آبان ۱۴۰۱) برگزار میشود و دقیقاً در همین روز ظاهراً یک ماه گرفتگی مهم در جریان خواهد بود که به آن ماه خونین هم گفته میشود! این نام توسط دو کشیش به نام‌های “جان هاگ و مارک بیلتز” انتخاب شده و در واقع نشانه‌ای است از آخرالزمان و برای یهودیان بسیار بسیار مهم است.

“جان هاگ” معتقد است، وقوع این اتفاق بر روی اعیاد یهودی همواره با تغییر وضعیت در قوم یهود همراه بود و طی ۵۰۰ سال گذشته فقط ۳ بار ره داده و هر ۳ بار هم تغییرات مهمی در این قوم روی داده:

۱- اخراج یهودیان از اسپانیا (Expulsion of Jews from Spain) در سال ۱۴۹۲ میلادی(لینک)

۲- تاسیس رژیم صهیونیستی با تصرف سرزمین مقدس در سال ۱۹۴۸ میلادی(لینک)

۳- جنگ شش روزه ۵ ژوئن ۱۹۶۷ – ۱۰ ژوئن ۱۹۶۷ بین رژیم صهیونیستی و ۶ کشور عربی که به شکست این کشورها و تصرف خاک آنها انجامید(لینک)

❗️ حالا، دوباره شاهد همان ماه گرفتگی هستیم! چهارمین ماه گرفتگی که از منظر آسترولوژیست های صهیونیست بسیار مهم است. فراموش نکنیم، تقریباً ۱ سال قبل پس از سال‌ها حفاری درب معبد سلیمان یا آنچه معبد میخوانند باز شد، این معبد زیر مسجد قدس قرار دارد! گوساله‌های قرمز که برای افتتاحیه هست را از لس آنجلس به اسرائیل آوردند! گفتم تمام شبکه خودشان را در ایران دارند میسوزانند و تنها ۲ دلیل دارد: یا از پیروزی خود مطمئن هستند، یا از جهش عظیم ایران مطمئن هستند و دیگر امیدی نمیبینند، اما میخواهند در زمان رخ دادن اتفاقات مهم نقل و انتقال قدرت از غرب به شرق و رونمایی از معبد و قدرت گرفتن مجدد معبد یهود، ایران درگیر خودش و وضعیت داخلی خودش باشد که استارت آن که همان پروژه #ققنوس است را با #مهسا_امینی زدند. از طرف دیگر، همچنان کارت‌های زیادی دارند که رو نکردند و شبکه اصلی داخلیشان هنوز مستقیم وارد عمل نشده که به زودی آن را فعال خواهند کرد. اما در نهایت، تمام این اتفاقات با تصفیه اساسی حاکمیت از تروریست‌ها، شبکه نفوذ بهائیت و یهودی داخل ایران و حمله به اسرائیل پایان خواهد یافت و این روز بر روی تقویم نجومی خیلی خیلی خیلی نزدیک است. نزدیک‌تر از آنچه که خیلی‌ها تصور هم نمیکنند…..

۱- خبر بازگشایی معبد توسط CNBC

ظاهراً حفاری ۱۵۰ ساله ذیل مسجد قدس به سرانجام رسیده و تیم‌های حفاری موفق به کشف و بازسازی ساختمانی شدند که قدمت آن به ۲۰۰۰ سال پیش میرسد! ساختمان در چند قدمی دیوار حائل به در سمت غربی کوه معبد سلیمان (مقدس‌ترین مکان یهود از اول بشریت تا به امروز) قرار گرفته و طبق گزارش CNBC، زمانی معبد اول و دوم اورشلیم (هیکل سلیمان) در آنجا قرار داشت. (لینک)

پی‌نوشت: بازگشایی و افتتاح این معبد، یکی از مهمترین مقدمات اجرای نهایی معامله قرن است که با دیگر تحرکات الیت در سرار جهان (حذف دلار، پاندمی کرونا، کاهش جمعیت، نظم نوین جدید، دوستی اعراب با اسرائیل، به رسمیت شناختن قدس توسط ترامپ به عنوان پایتخت اسرائیل و …) هم تراز و در یک پازل قرار دارد. تقریباً به انتهای بازی رسیدیم… علت فشارهای شدید به ایران قابل فهم است…

۲- ورود گوساله‌های قرمز ماده به اسرائیل برای قربانی کردن و افتتاح معبد (لینک ویدیو)

 

منبع: t.me/High_dominion1

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *