مسئولین در خواب جمهوری اسلامی قیامتی هست

مردم از این ها خسته ان وگرنه نه ضدانقلابن نه مشکلی با کسی دارن، این مردم زیر برف راهپیمایی آمدند، شهید دادند، جانباز دادند، آبرو دادند ولی یک عده دارن اذیتشون میکنند ولی اینا رو پای نظام و رهبری نذارید و بدونید اینا بخاطر مسئولین است، اینکه پدر و مادری شرمنده شود بالاترین درد است ولی کسی نمیفهمد. نه ما رو مجبور کردن بریم رای بدیم یا راهپیمایی شرکت کنیم، نه حقوق بگیر هستیم نه اگر نرویم کسی میتونه کاری کنه ولی بخاطر سیلی به دشمنان و دفاع از نظام شرکت میکنیم‌.

هیچوقت یادم نمیره در تشییع حاج قاسم در قم، بعد تشییع یک خانم جوانی آمد و گفت حاج آقا یک پاکت برام شیر میگیرید، بچم دو روزه هیچی نخورده، گفتم پس چرا اومدی تشییع حاجی؟! گفت حاجی از جنس خودمون بود، سالها او در بیایان ها با گشنگی و تشنگی از ما دفاع کرد.

ما چنین ملتی داریم، هنوزم صحنه های خانواده های شهدای کرمان از ذهنم پاک نمیشه که تک تکشون میگفتن همه چیزمون فدای نظام و رهبری و حاج قاسم‌.

ما چنین ملت شریفی داریم که دست یک عده افراد نالایق گیر افتادن.

مسئولین ایران زمین که در پشت صندلی های مدیریتی خود جان پناه گرفته اید آنهایی را که تنها راه حلشان در سِمت مدیریت ایجاد گرانی در کشور است را می‌گویم ، ٢٢ بهمن را ببینید و از خجالت آب شوید.چرا که نزدیک ۴۵ سال است که در حال نابودی کشور هستید ولی مردم رنج کشیده نمی گذارند ، مادران شهید نمی گذارند ، بچه های یتیم شده و خون شهدایی که بابت آنها در روز قیامت باید پاسخگو باشید ، نمی گذارند. پس از اینکه حضور مردم را در ٢٢ بهمن به حساب تایید خیانتها و حماقت های خود نمی گذارید متشکریم ، ان شاءالله اون دنیا با شماها تسویه می کنیم…

عزیزی که مسئولی ، عزیزی که کاندید شدی، عزیزی که میخوای لیست بدی، یا از یکی حمایت کنی، به این عکس خوب دقت کن و بعد تصمیم بگیر. لحظه ای کوتاهی کنید قیامت سختی خواهید داشت، این مردم اینگونه پای این نظام ایستادند، حق این مردم شریف گرانی و مشکلات نیست.

منبع: کانال شیخ فرهاد فتحی و کانال فرهاد عظیما

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *