مسابقه ی طراحی خانه های ۳۰ متری با جایزه ی دلاری!!

مسابقه ی طراحی خانه های ۳۰ متری با جایزه ی دلاری، جلوه های ویژه و حمایت رسمی دانشگاه تهران!!

همه چیزمان به همه چیزمان باید بیاید، به این می گویند حکمت، لیبرالیسم با همه انتقاداتی که به آن می شود در یک چیز مزیتی کاملا روشن دارد، حکیمانه و منسجم عمل کردن.

جمعی همراه بی حجابی (سایت گروه) باید هم طراح و برگزار کننده ی مسابقه طراحی خانه های ۳۰ متری برای جوانان باشند، آن ها می دانند که برای سبک زندگی ای که در پیش گرفته اند بیش از این نه جیبشان و نه نیازشان کشش ندارد.

وقتی اسپانسر یک شرکت سازه فولادی هم باشد که بتواند از این طور لانه ها یا به تعبیر دقیق تر مکان ها کاسبی های تر تمیزی بکند دیگر همه چیز حاضر است. البته گفته اند که شرکت فقط نیت خیر دارد و طرح ها را نمی گیرد.

جایزه را هم به دلار می دهیم که تکلیفمان با همه مناسبات جمهوری اسلامی ایران روشن باشد.

اما این وسط دانشگاه تهران به عنوان نماد تحصیلات عالی جمهوری اسلامی ایران، ام القرای جهان اسلام چه کاره است نمی دانیم، احتمالا آن هم بر خلاف تصور و عناوینی که ما می بینیم نهادی کاملا غربی باشد، چون از کوزه همان برون تراود که دروست…

پ.ن: زمزمه های خانه های کوچک را جدی بگیرید، به تدریج از زبان شهردار و امثالهم هم خواهید شنید، اما دیگر دیر شده است، چون قراردادهای چند هزار ملیارد تومانی بسته شده و سبیل همه چرب شده، اگر می خواهید کاری بکنید الان وقت آن است.

🖋محسن آقایی

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *