میوه‌هایی برای صلح با شیطان

«میوه‌هایی برای صلح با شیطان»

۱- چندین‌سال پیش شرکتی به‌ظاهر اماراتی ـ اردنی با نام تجاری «Fresh Fruits company / الفواکه الطازج للتجاره العامه» شروع به تأمین میوه و محصولات کشاورزی برای کشورهای اسلامی کرد.

شرکتی که اخیراً مشخص شده اعضای اردنی‌ش تابعیت اسرائیلی دارن…

۲- شرکتی که در واقع پوشش حضور اسرائیل در امارات برای تسهیل تجارت اسرائیل با کشورهای اسلامیه و به اسم برندهای اماراتی، با برگزاری نمایشگاه‌های مشترک با اسرائیل «میوه‌هایی برای صلح» محصولات اسرائیل رو عرضه می‌کنه.

یکی از مدیران شرکت اماراتی یه ایرانی به نام عبدالرضا منصوری‌ـه…/

۳- عبدالرضا منصوری‌پور سال ۱۳۹۱ همه اموالش رو می‌فروشه و از ایران میره و هیچوقت برنگشته و طبق چیزی که مشخصه هیچوقت هم قصد برگشتن نداره؛
چرا؟ بدلیل ارتباطاتش با اسرائیل!

۴- امثال این شرکت‌ها ضمن پیشبرد اهداف تجارت با کشورهای اسلامی‌ و عادی‌سازی روابط تجاری اسرائیل در منطقه ، برای زمین زدن و نابود کردن شرکت‌های ایرانی هم برنامه دارن و برای این کار عواملی هم دارن که مستقیم و غیرمستقیم اهدافشون رو عملی کنن.
افرادی مثل محمدحسین بهشتی!../

۵- محمدحسین بهشتی که ارتباط نزدیکی با این شرکت‌ها داره، و مافیای واردات میوه و مخصوصاً واردات موز هم هست، نقش کلیدی این ماجراست.

کدوم ماجرا؟
چند سال پیش شرکت اماراتی مذکور شکایتی رو علیه یک طرف ایرانی مطرح می‌کنه و موفق میشه که تو دادگاه ایران، طرف ایرانی رو محکوم کنه!.

۶- دادگاه ایران، طرف ایرانی رو به پرداخت ۱۲میلیون دلار، و در دادگاه تجدید نظر به پرداخت بیش از ۲۰ میلیون دلار محکوم کنه!
یعنی طرف ایرانی بعد از تقاضای تجدید نظر به حکم ۱۲ میلیون دلاری اولیه ، تو دادگاه تجدیدنظر به پرداخت ۲۰ میلیون دلار محکوم میشه!…

۷- اما نکته عجیب ماجرا اینجاست که:
اولا تمام این اتفاقات درحالی رخ داده که این شرکت تو ایران اصلا هیچ نمایندگی و حتی دفتری نداشته و از نظر حقوقی حق اقامه دعوی تو دادگاه ایران رو نداشته!

پس چطور شکایت کردن؟ با کمک بزرگ محمدحسین بهشتی!…

۸- این شرکت برای دور زدن این موضوع از حسین بهشتی کمک می‌گیره
بهشتی به وکالت از عبدالرضا منصوری‌پور یک ضمانت‌نامه بانکی به دادگاه ارائه میده تا شرکت بتونه تو ایران شکایت کنه

نقش بهشتی تو این پرونده‌ به اینجا ختم نمیشه و بهشتی یک صلح‌نامه از مدیرعامل شرکت اماراتی می‌گیره و../

۹- ….و طبق اون صلح‌نامه به دادگاه اعلام می‌کنه که تمام عواید این دعوا رو از طرف اماراتی خریده تا دادگاه رو متقاعد کنه که شاکی این پرونده عملا ایرانیه
به زبون ساده بهشتی یه جورایی تو این ماجرا داره به نوعی شرخری می‌کنه.

اما عجایب این داستان فقط به اینجا ختم نمیشه!…/

۱۰- ثانیاً نکته عجیب‌تر اینجاست که این شرکت همین دعوای حقوقی رو تو دادگاه اماراتی مطرح کرده و دادگاه اماراتی به نفع طرف ایرانی رأی داده!!🙂

۱۱- حالا بعد از حدود ۷ – ۸ سال پروسه حقوقی، این شرکت اماراتی (بخونید اسرائیلی) بیش از هزار میلیارد تومن از اموال طرف ایرانی رو بلوکه کرده و قصد به مزایده گذاشتنش رو داره.
این رقم‌ها قراره از کشور خارج بشن و به جیب شرکتی برن که عملاً در راستای اهداف اسرائیل حرکت می‌کنه!../

۱۲- گفته شده اخیراً نهادهای امنیتی بررسی کردن و صراحتا با ذکر اسم اعلام کردن که دو نفر از اعضای اصلی این شرکت و اعضای هیئت‌مدیره تابعیت اسرائیل دارن و این شرکت کارش تسهیل تجارت با اسرائیله.

۱۳- یک نکته بی‌ربط هم اینکه خانم حیاتی که قبلا سرپرست اجرای احکام همون شعبه دادگاهی بوده که پرونده بهش رسیدگی شده ، اخیراً بعنوان وکیل جدید شرکت اماراتی وارد پرونده شده!🙃

۱۴- حالا سوال اینجاست که با این نکات و در شرایطی که رهبری گفتن مسیر تأمین ارزاق صهیونیست‌ها باید مسدود بشه؛ و رئیس قوه به مقامات قضایی کشورهای اسلامی نامه زده که تجارت با اسرائیل باید تحریم بشه، چرا دادگاههای ایرانی باید یک حکم هزار میلیاردی به نفع یک شرکت اسرائیلی بدن؟!..

آدم ابن حوا

منبع: کانال شمارش معکوس ظهور

این مطلب را نیز بخوانید

مسابقه ی طراحی خانه های ۳۰ متری با جایزه ی دلاری!!

مسابقه ی طراحی خانه های ۳۰ متری با جایزه ی دلاری، جلوه های ویژه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *