نقشه اردوغان برای مناطق ترک زبان ایران

اردوغان فراماسون

 

آقایانی که کاسه داغ‌تر از آش شده و دل‌نگران وطن دوستی و نگرانی ما بابت تمامیت ارضی کشورمان هستید، آقایانی که از افشاگری‌ها و روشنگری‌های کانال اخبار سوریه عصبانی هستید و از اینکه نتوانسته‌اید نقشه‌های پلید و ضد ایرانی خود را به پیش ببرید و در حال فتنه و توطئه علیه ما هستید، اگر ذره‌ای شرافت، اگر ذره‌ای غیرت، اگر ذره‌ای مردانگی و اگر به اندازه ارزنی علاقه‌ای به این آب و خاک دارید به این حرف‌های رئیس جمهور متوهم ترکیه گوش کنید که چگونه در حال فتنه‌انگیزی علیه ایران است…

«اردوغان امروز نقشه بعدی امپراطوری عثمانی را به صورت غیر رسمی اعلام کرد؛ او امروز در جشن پیروزی جنگ آذربایجان، شعری در رابطه با رود ارس خواند و در آن شعر خطاب به مردم آذربایجان ایران اعلام کرد: ما از شما جدا نمی شدیم، ما را به زور از شما جدا کردند و گفت ارس بزودی قدرت می‌گیرد…» تحویل بگیرید…

 

 

برای آنکه بدانید اردوغان بدون دلیل و بدون منظور ادعاهای ارضی خود نسبت به ایران را تکرار نکرده بهتر است اقدام خبرگزاری رسمی ترکیه، آناتولی در ترجمه فارسی شعری که اردوغان خواند را ببینید تا متوجه شوید که آن‌ها برنامه‌ای برای کشورمان دارند. در خواب سنگین مقامات وزارت امور خارجه که مشخص نیست آیا می‌خواهند این اظهار نظر توهین‌آمیز و خطرناک را پاسخ بدهند یا آنکه درگیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شده و مانند جنگ قره باغ که درگیر انتخابات آمریکا بودند اینجا هم قرار است یادشان برود….

اما باید خطاب به رئیس‌جمهور متوهم و متجاوز ترکیه و همچنین نوچه او یادآور شد که… یک شعر هم اهالی تبریز از زمان شاه طهماسب در مورد سلف اردوغان دارند:

▪️ رومی آمد بر در تبریز و بر خود رید و رفت
‏ریده ریده از در تبریز واگردید و رفت…

خلاصه آقای اردوغان یادش باشد که ذوق شاعری و طبع شعری ما بسیار بهتر از وی است که همه داشته‌هایش بر پایه توهمات برقرار شده و دیر یا زود عیارش در برابر بسیاری از مشکلات و مسائل مشخص خواهد شد… اما باید دید در تهران مقامات می‌خواهند باز هم این توهین‌ها و این تهدیدها را زیر سیبیلی رد کنند؟!

 

نمی توانم مطلبی در این باره ننویسم. اینکه مسئولین دولت فعلی و سیاست های خارجیشان تاکنون در راستای عزت ملی نبوده حرفی نیست و ظاهرا نفوذ لابی های پانترکی در ایران بیش از آنچه است که همه تصور می نمودیم. اما سوالی که اینجا برای شخص بنده مطرح است این است چرا سایر مسئولین سکوت نموده اند؟ و برای زیاده خواهی های دشمنان این آب و خاک خط و نشان نکشیده اند؟! در قضیه رفراندوم تجزیه طلبانه اقلیم کردستان و یا بسیاری مسائل دیگر شاهد بودیم که سایر مسئولین نظیر سردار باقری و… موضع گرفتند. امیدوارم اینجا سکوت ننمایند و پاسخی درخور بدهند. زیرا به پاسخ دولتمردان امیدی نیست. حداکثر، سخنگوی دولت یا وزارت خارجه اگر پرسشی شود پاسخی کوتاه به این سخنان بدهند. این سخنان گستاخانه نیاز به پاسخی از سوی فرماندهان نظامی با ادبیات نظامی دارد. سال گذشته(۹۸) در ژانویه هشدار دادیم که فتنه در آن ناحیه در دو سطح باطن و ظاهر جدی است و ما تحرکات دیگری را رصد می نماییم. اکنون هم می گویم اگر کلیت نظام _نه دولت منفعل فعلی_ تصمیمات درستی در این باره نگیرند خطر تحرکات نظامی دشمنان و درگیری نظامی و شورش ها و غیره در آن ناحیه در سال های آینده بسیار بسیار زیاد است. این جمله را از استاد علی الاطلاق خویش مولانا زین الدین می گویم همه چیز در سطح باطن از خان تختی و حسنلو در آن ناحیه شروع خواهد شد و در سطح ظاهر هم که مشخص است و شاهد خواب و خیال اردوغان و علیف با همکاری رژیم غاصب صهیونیسمی برای اراضی ایران زمین هستیم. نکته۱: همین الان هم یکی از نقاطی که بیشترین حجم مراسم جادوی سیاه آیینی در آن انجام می شود آذربایجان غربی به مرکزیت ارومیه است. این مراسم ها به رهبری اعضای انجمن های مخفی اصالتا ترکیه ای که ساکن آن نواحی هستند انجام می شود. برای مثال شخصی با نام یا لقب《تجارت》 (در میان ترکان ترکیه ای چنین اسامی ای وجود دارد) در نواحی اطراف سلماس حضور دارد. وی رهبر انجمن مخفی جادوی سیاه هکاته در ایران و یکی از عالی رتبه ترین اعضای این انجمن مخفی در جهان است. نکته۲: اگر مسئولین فکر می نمایند که قائله قره باغ تمام شد و به خیر گذشت بسیار اشتباه می نمایند. مواظب تحرکات دشمنان در همه سطوح باشند.
نکته جالب این خبر که در رسانه ضد ایرانی voa آمده است اشاره به ربوده شدن بیش از ۱۵۰۰ کودک در کشور ترکیه است. این کودکان در ظرف پنج سال (سالهای ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۴) ربوده شدند و پیدا نشدند. در گزارش اشاره شده است که این کودکان برای اهداف گوناگونی نظیر پورنوگرافی و قاچاق اعضای بدن ربوده شده اند. به نظرم باید قربانی در مناسک شیطنی را نیز به این موارد اضافه نمود. پیشتر گفته ام و بار دیگر می گویم ترکیه بزرگترین مرکز انجمن های مخفی در خاورنزدیک و یکی از مهمترین مراکز انجمن های مخفی در جهان است.

لینک خبر

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

فیلم صعود ژوپیتر۱

تصویر پوستر فیلم هالیوودی صعود ژوپیتر 🔶فیلم صعود ژوپیتر با درون مایه ای کاملا گنوسی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =