نماز از نگاه پژوهشگران جهان و طب هاریسونی و راکفلرها

حرکات نماز از نگاه پژوهشگران جهان

آیا میدونستید کتاب اصول طب داخلی هاریسون یکی از کتاب‌های درسی شناخته‌شده در زمینه پزشکی داخلی است و نکته مهمش اینه که میدونید کی این کتاب رو منتشر میکنه البته به صورت سالانه و آپدیت شده!!!بله شرکت مگ گرا-هیل که یک شرکت سهامی عام است و مرکز آن در راکفلر سنتر نیویورک قرار دارد. بیشتر کار این شرکت مربوط به انتشارات، آموزش و اطلاع رسانی است. جالب نیست!!! میدونید راکفلرها چه کسانی هستند؟همان هایی که دارند نقشه نظم نوین جهانی رو میکشند.


🔺 نماز فارغ از جنبه‌های معنوی‌ که باعث آرامش روح و روان می‌شه، به‌خاطر حرکاتی مثل رکوع و سجده، ویژگی‌های مثبتی برای سلامت جسم هم داره؛ که این بار نه مسلمون‌ها بلکه پژوهشگران و دانشمندان اروپا و آمریکا در تحقیقاتشون بهش رسیدن.

🔴 دانشمندان بلاد کفر! معتقدند بهترین حالتی که به مهره‌های کمر خون رسانی و باعث تقویت دیسک‌کمر می‌شود در حالت سجده است، بخاطر همین دستگاهی را ساخته‌اند همانند سجده به مهره‌های کمر خون رسانی می‌کند، آنوقت یک کارشناس دوزاری از مضرات نماز در رسانه جمهوری اسلامی می‌گوید!رضا عبدی پور

وقتی غربی‌ها ایده‌های علمی مسلمان‌ها را به نام خود ثبت می‌کنند
تصاویر حرکات نماز در هلند که برای سلامتی به‌کار می‌گیرند

گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، به‌تازگی پژوهشگران هلندی مردم را به انجام حرکاتی در مراکز ورزشی تشویق می‌کنند که کاملاً با حرکات در نماز مسلمانان‌ها مطابقت دارد، مربیان ورزشکار این کشور می‌گویند این حرکات که در نماز مسلمانان وجود دارد، برای سلامت بدن انسان بسیار مفید است.

این تصاویر را هلند در مراکز ورزشی و عمومی قرار داده است و از مردم خواسته که حتماً از این حرکات روزی سه بار و هر بار ۱۰ دقیقه همراه با حرف‌های آرامش دهنده یا خواندن شعر انجام دهند اما در واقع این‌‌ همان حرکاتی است که خداوند بر مسمانان واجب کرده است. به‌راستی چرا اروپایی‌ها به این نتیجه رسیدند که نماز برای سلامت انسان مفید است؟ چرا گاهی مسلمانان نسبت به حرکاتی که خداوند برای ما واجب کرده بی‌توجهی را پیشه می‌کنند؟

🔴 کارشناس احمق یکی از برنامه‌های صداوسیما مدعی شد نماز خواندن باعث آرتروز زانو میشود که این موضوع باعث واکنش‌هایی زیادی شده است اما تحقیقات منتشر در رسانه‌های معتبر دنیا این موضوع را به کل رد می‌کند!

🔹ایندیپندنت انگلیس در مقاله‌ای نوشت: مراسم عبادی نماز خواندن مسلمانان، باعث کاهش دردهای پشت بدن و افزایش دهنده انعطاف مفاصل می‌شود

🔹تحقیقات اثبات نموده‌اند نماز خواندن نه تنها اضطراب‌های فیزیکی را از بین می‌برد، بلکه زاویه صحیح زانوها و پشت(در هنگام نماز خواندن) می‌تواند یک درمان موثر باشد.

🔴پاسخ به سخنان غیرعلمی پزشک برنامه

✍️ در طب اسلامی ایرانی چیزی به نام آرتروز نداریم و این در نتیجه تغذیه اشتباه و غلبه اخلاط است… پزشکان طب بی خاصیت هاریسونی هر دردی را می گویند آرتروز و اصلا نه سواد تشخیص دارند نه سواد درمان.

دروغ که نمیگی خیکی؟
حرفت بشدت سنده 🤡

((چرت پرت های یک ضعیفه که از آشپزخانه فرار کرده ))

با این حساب پسرایی که در دوره طفولیت چادرای مامان بزرگاشونو سرشون میکردن چون نسبت به خانوما مدت کمتری چادر میپوشیدن ب صورت خیلی خفیف ارتروز میگیرن😑

منبع: t.me/masaf و t.me/akharzaman1111  و  t.me/shomareshmakooszohor و ویکی پدیا

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *