نمک لوکس ایرانی

🔴نمک لوکس ایرانی

🔹‏در کنار فرش و زعفران و سایر محصولات مرغوب ایرانی، یه چیز دیگه هم هست که بیرون ایران خیلی با ارج و قربه ولی داخل ایران کمتر کسی می‌شناستش. این «نمک آبی ایرانی» یا Persian Blue Salt است که از کوه‌های سمنان استخراج میشه. نمکی لوکس و شیک که اونور آب برای درمان فشار خون تبلیغ میشه و اینور آب عامل فشار خون معرفی شده !!!

🔹قیمت هر کیلوگرم نمک یددار سفید در حال حاضر بین ۴ تا ۲۰ هزار تومان است. اما در سایت‌های خرید و فروش آنلاین نوع دیگری از نمک با رنگ آبی و با قیمت‌های بسیار بالا خرید و فروش می‌شود.

🔹 شاید برای تان جالب باشد که قیمت یک کیلوگرم از این نمک در مواردی به ۱۰۰ برابر قیمت یک کیلوگرم نمک موجود در بازار می‌رسد.

✍️ چون نمک طبیعی از دید روایات ۷۰ بیماری درمان می کند  که حداقل آن درمان فشار خون است…
😈 نمک موجود در بازار که بهداشت تصفیه کرده موجب ۱۰۰ ها بیماری میشه تا بتونن دارو هاشون رو بفروشن… هم اکنون ۵۰ میلیون نفر در ایران فشارخون دارند .. زیبا نیست؟ از سوی دیگرنمک از دید وزارت بهداشت سمه و باید کلا جمع بشه( ولی هی دارن میفروشن جمع کردنش اینقدر سخته!!)

💸 در جایی که پول باشه از دید وزارت بهداشت نمک و قند میشه سرم و به خون مردم تزریق میشه اینجا دیگه ضرر نداره 😏

‼️ یک سوال از وزارت بهداشت : چرا نمکی که در بسته بندی به مردم می دهید با ید صنعتی و عامل ۷۰ هزار بیماریه با نمکی که در سِرُم سازی به کار میره فرق داره؟ چرا یکی درد و یکی درمان است؟

نمک دارویی موجود در سرم نوعی نمک طبیعی هست به نام نمک اپسوم

🔴 وزارت بهداشت مردم را وادار می کند تا از نمک تصفیه شده بهداشت مصرف کنن، این نمک به دلیل نداشتن پتاسیم عامل فشار خون و بیماری های قلبی و عروقی و هم چنین کم کاری تیروئید می باشد…

علت پر کاری و گواتر هم برداشتن حجامت بود…

‼️ در ضمن اگر مسئله نمک های طبیعی همان فلزات سنگین هست که بدانید تمام واکسن هایی که به نوزادان و کودکان تزریق میشه پر از جیوه و فلزات سنگین هست اگر نمک مضره پس واکسن مضر تره.

☑️ بهترین نوع نمک هم نمک معدن هست (نمک سنگ)

نمک اپسوم یا همان نمک بلوری معدن بهترین نوع نمک و درمان کننده فشار خون است و در صنعت سرم سازی استفاده می‌شود.

صدا و سیما اینقدر بی در و پیکر شده که هر کس باید خودش رو کارشناس معرفی کنه و بیاد تو رسانه چرت و پرت بگه…

😡 جناب مدیر رادیو پیام، تو که هر روز داری ترانه های مبتذل پخش می کنی و حتی در روز های وفات و شهادت هم دست از پخش ترانه بر نمی داری چرا بدون علم و اطلاع را به را نمک طبیعی رو تخریب می کنی؟ نمک طبیعی سنگ و معدن ۷۰ بیماری را درمان می کنند که مهم ترین آن فشارخون است!!  بر هیچ احدی پوشیده نیست که نمک سنگ درمان کننده و تنظیم کننده فشار خون است و سازمان صهیونیستی غذا و دارو از عمد با تغییر نمک مصرفی مردم بیمار زیاد کرده و دارو می فروشد.. نمک تصفیه بهداشتی حرام است و مصرف آن مضر…

منبع: t.me/shomareshmakooszohor

این مطلب را نیز بخوانید

رابطه جنسی با محارم قانونی است؟

فرمودند کجای غرب رابطه جنسی با محارم قانونی است، سندشو بفرمایید. چشم این هم سندش، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *