هشدار در مورد اتفاقات دو ماه آینده ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

هر چند که مرگ ملکه پتیاره (پتیاره= در ادبیات پهلوی و مزدیسنایی یعنی موجودی اهریمنی و زشت کردار) بریتانیای حقیر مسرت بخش بود.
اما خبر مسرت آمیزتر بیانیه سه کشور اروپایی در مورد فرصت از دست رفته ایران برای احیای توافق ننگین برجام است. ان شاالله بزودی مرگ کامل برجام اعلام شود.
با مرگ‌ ملکه _در محیط مجازی_ انواع سخنان عجیب و غریب و شروع تغییر و تحولات اساسی در جهان آن هم بخاطر مرگ این پتیاره را شاهد بودیم.
تحولات اساسی جهان با شیوع عمدی بیماری کووید ۱۹ و جنگ روسیه و اوکراین شروع شده است. بنابراین به جای توجه به مرگ این پتیاره کودک خوار (خاندان حاکم بر بریتانیای حقیر آیین قربانی کودکان و خوردن حلقوم آنان را به شکل سنتی انجام می دهند.) به چند جبهه توجه نمایید.

۱⃣جنگ روسیه و اوکراین از آن جهت مهم است که روسیه ممکن است در این جنگ از سلاح هسته ای استفاده نماید و دامنه جنگ به کل اروپا و جهان کشیده شود.

۲⃣تحولات شرق آسیا و حمله احتمالی چین به تایوان را دنبال نمایید. اگر دقت نمایید از سال گذشته تا کنون ادبیات مقامات چینی نسبت به تایوان بسیار تهاجمی شده است.

۳⃣اما تحولات منطقه خاورمیانه مهمترین بخش ماجرا برای ما ایرانیان است زیرا می تواند کشور عزیزمان ایران را نیز درگیر نماید. علیف رئیس جمهور کشور اران و شروان (جمهوری جعلی که نام آذربایجان را جعل نموده) همچنان به خرید تسلیحاتی خویش ادامه می دهد و به نظر می آید منتظر فرصت است که اگر ایران دچار مشکل شود برای فتح استان سیونیک ارمنستان اقدام نماید. (زمانی که این مطلب را می نوشتم هنوز تجاوز رژیم علیف آغاز نشده بود اکنون هنگام ویرایش نهایی حمله آغاز شده است.)
از سوی دیگر با شکست احتمالی برجام و ادامه روند غنی سازی شصت درصدی و شروع غنی سازی ۹۰ درصدی، احتمال حمله رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته ای ایران بسیار بالا است. هر چند که ممکن است این حمله موفقیت آمیز نباشد. اما رژیم صهیونیستی بیکار نخواهد نشست. از سوی دیگر شاید مسئولین ایرانی برای جلوگیری از این حمله سعی در درگیر کردن یکی از بازوهای قدرتمند خویش یعنی حزب الله را _به بهانه میدان گازی و نفتی_ با رژیم اشغالگر قدس داشته باشند. تحول بعدی در خاورمیانه می تواند به قدرت گرفتن مجدد داعش در عراق و سوریه مربوط می باشد.

در مورد حمله رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته ای ایران، هر چند که بنده تخصص نظامی و سیاسی ندارم. اما با نظر عمده کارشناسان سیاسی و نظامی مبنی بر عدم حمله رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته ای ایران موافق نیستم. و به نظرم اگر شکست برجام اعلام شود و ایران غنی سازی 👈نود درصدی را آغاز نماید. احتمال حمله رژیم صهیونیستی بسیار بالا و تقریبا قطعی است. مگر اینکه ایران در صورت داشتن سلاح هسته ای هر چه زودتر آن را آزمایش کند.

پ ن: توجه کنید حمله به تاسیسات هسته ای یک مسئله است موفقیت آمیز بودن آن مسئله دیگری است.

شاید عده ای بگویند که خب اگر خطر حمله بالاست پس بهتر است ایران به توافق ننگین برجام بازگردد. باید از این افراد ضعیف النفس پرسید؟ برگردد که چه بشود ؟ اندکی از پول خودمان را به ما باز گردانند. و سپس در دولت بعدی آمریکا که به احتمال بسیار قوی توسط یک رئیس جمهور جمهوری خواه اداره خواهد شد. دوباره آمریکایی ها از برجام خارج شوند. و چهار سال سختی مجدد را تحمل نماییم تا بلکه بار دیگر یک رئیس جمهور دموکرات سر کار بیاید؟! این موش و گربه بازی بهتر است یکجا تمام شود و امیدوارم امسال این بازی به اتمام برسد.
خیلی ها می گویند که جنگ بسیار بد است و در آن زیرساخت ها ویران می شود و عده زیادی کشته می شوند!
در پاسخ به این افراد باید گفت که نابودی زیرساخت ها در اثر تحریم ها را ملاحظه نمایید. فرار مغزها و افراد متخصص و فرار سرمایه ها که در چند سال اخیر بدلیل فشار ناشی از تحریم ها شدت گرفته است تا کنون ضرر بزرگی به کشور زده است. خیلی ها مرگ خاموش هزاران هزار ایرانی در اثر فشار روانی و اقتصادی ناشی از تحریم ها را نمی بینند. مرگ‌ در اثر نبود یک داروی خاص را نمی بینند. اما بالفرض مثال اگر در بدترین شکل ماجرا چند هزار نفر ایرانی در اثر حمله رژیم کثیف صهیونیستی شهید شوند برای اینان بسیار بزرگ می نماید.

پ ن: توجه نمایید که ممکن است حمله به تاسیسات هسته ای ایران با یک پاسخ مشابه آنچه که در پاسخ به شهادت حاج قاسم توسط ایران به آمریکا رخ داد. تمام شود و ما شاهد یک جنگ دامنه دار نباشیم.

در ابتدای ماه محرم امسال چون برای گرفتن دستور اربعین حسینی از استاد خویش شیخ محمدصابر… اهل استان لرستان با ایشان تماس گرفته شد. ایشان گفتند که کمی آشفته احوالند و برای دو سه ماه آینده خطراتی می بینم نمی دانم که موفق به رفع آن خواهیم شد یا نه! همچنین گفتند که مجامع مخفی موفق به پیدا کردن طلسم سیمیایی خاصی از رازهای فیثاغورثی شدند که توسط شیخ الرئیس ابوعلی سینا تصحیح شده بود. این طلسم را با کمک دستگاه های خاص از حافظه آب های منطقه (احتمالا نیمه غربی و جنوب غربی ایران) بیرون کشیدند و تصمیم دارند که از آن برای ساخت خورشید مصنوعی استفاده نمایند تا آخرالزمان مصنوعی ایجاد نمایند.

پ ن : هر چند که ایشان اشاره نکردند که نگرانی ایشان بابت خطرات برای کشور ایران است یا مسئله ای دیگر! اما بنده اینگونه فکر می کنم که ایشان نگران وقوع حادثه ای در کشور ایران هستند.
شرایط نجومی هم چندان مناسب نیست هرمز (مشتری) وارد برج حمل، یعنی برج حضیض خود شده و هم اکنون حرکت برگشتی را نیز آغاز نموده و در یک مهر ماه نیز همچنان راجعه خواهد بود. از سویی دیگر در ابتدای مهرماه خورشید وارد برج هبوط خویش خواهد شد.
در یک مهر ماه آناهید نیز در برج سنبله برج هبوط خویش قرار دارد.
کیوان و بهرام در مهر ماه تثلیث ایجاد می کنند.
در اوایل آبان ماه، یک خورشید گرفتگی داریم که در کشور ایران دیده می شود. علی ای حال اگر مهر و آبان را به سلامت پشت سر بگذاریم باید خداوند را شاکر باشیم. (شاید بهتر باشد که بگویم اگر تا یک ژانویه ۲۰۲۴ را به سلامت بگذرانیم باید خداوند را شاکر باشیم)

تجاوزات اخیر رژیم علیف به استان سیونیک ارمنستان می تواند با تحریک رژیم صهیونیستی برای وارد کردن ایران به جنگ با دولت باکو باشد. حتی اگر اینچنین باشد مسئولین ایرانی نباید از این درگیری شانه خالی نمایند.
هر فردی در هر لباسی با هر مقامی اگر بگوید که ایران نباید در صورت شروع اشغال سیونیک وارد درگیری با رژیم علیف شود یا پانترک اللهی و جیره خوار اردوغان و علیف است یا جاهل.
بهانه های چنین افرادی هم نخ نما و مشخص است ما باید تمرکزمان بر روی رژیم صهیونیستی باشد و نباید وارد بازی ای بشویم که صهیونیست ها برای ما طراحی کرده اند. خائنین و جاهلین را اینگونه بشناسید.

🔸خواننده گرامی در مورد ایجاد خورشید مصنوعی به این نکته دقت نماید که بعید است که مجامع مخفی امسال موفق به چنین کاری بشوند. احتمالا چندسالی روند آماده سازی آن به طول خواهد انجامید.

🔷 در بیرون کشیدن طلسم فیثاغورثی ها گروهی از صائبین مندایی نیز با مجامع مخفی همکاری نمودند.

پ ن: بد نیست اینجا به این نکته اشاره نمایم که رهبران دین مندایی همواره اشاره می نمایند که جادو در دین ما حرام است و منکر غریبه کار بودن بزرگان خویش می باشند. جادو در دین یهود هم حرام است اما چه کسی است که نداند که جهودان در جادو و علوم غریبه ید طولایی دارند. همچنین بسیاری از آقایان معمم شیعی نیز در سخنان خویش علوم غریبه را نفی کرده اند و عوام الناس را از رفتن به سمت آن نهی کرده اند اما خود چون در خلوت می روند آن کار دیگر می کنند. این را نوشتم تا ساده لوحان به سخنان رهبران مذهبی صابئین مندایی توجه ننمایند. بعید می دانم که این آقایان ندانند که در بین بزرگانشان چه مسائلی رواج دارد.

پ ن: تبحر صابّین مندایی در علوم غریبه را با دعانویسان بازاری که با نام صبی معروفند اشتباه نگیرید. صابئین وارث بخشی از علوم خفیه حرانیان و کلدانیان هستند.

در پایان این جمله را بخاطر بسپارید. خُرّه ایران در نهایت پیروز است.

 

منبع: https://eitaa.com/soltannasir  و  gadgetnews.net

این مطلب را نیز بخوانید

مشتقات تکمیلی فیلم و عکس – خاک شناسی معنوی ۹ – شب والپورگیس ۲

تصویر متعلق به جشن والپورگیس می باشد. {در اروپای مرکزی ظاهراً در شب والپورگیس، شب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *