همزاد ۲

اگر شخصی مورد آسیب و اذیت و آزار توسط همزاد شخصی دیگر قرار گرفت. راه های مختلفی برای دفع آن وجود دارد.
که مهمترین و ساده ترین راه آنگونه که از حضرت شیخ تاج الدین ابراهیم نقل دارم استفاده از سنجاقک در خانه است.
یعنی تعدادی سنجاقک در خانه آورده شود و اجازه داده شود که در خانه آزادانه بگردند.
همزاد بدلیل اینکه جنس خلقتش از بال سنجاقک است از سنجاقک می ترسد.
البته حلقه یاسین و آیه نور را نیز جناب شیخ علاالدین توصیه نمودند که فقیر در عمل بررسی کردم کارایی کامل در دفع آزار همزاد نداشت. البته بی تأثیر هم نبود.
نکته ۱ : در بعضی کتب علوم غریبه نیز راهکارهایی برای دفع همزاد وجود دارد که دقیقا مشخص نیست منظور از همزاد در این کتب چیست ?! آیا منظورشان از همزاد همین روح بندناف و جفت است یا قرین جنی ?!
اگر منظورشان روح بند ناف یا جفت باشد که همانگونه که گفته شد این موجود به صاحبش آسیب نمی رساند و تنها ممکن است به دیگرانی که با صاحبش دشمن هستند آسیب هایی ولو جزئی برساند که این هم جزء موارد استثنایی است و کم پیش می آید.
اگر منظور از همزاد قرین جنی و شیطن جنی وجود ماست این موجود نیز بیشتر نقش وسوسه کننده دارد و بسیار نادر است که نقش بسیار پررنگی در زندگی شخص ایفا نماید.
موثر بودن وی در زندگی شخص در وسوسه کردن وی به گناهان و خطاهاست و اگر گفته شد که در زندگی اجداد شخص نیز دخالت هایی ممکن است داشته باشد این دخالت ها وسوسه اجداد فرد برای به گناه انداختنشان است. زیرا گناه اجداد در صورت استمرار می تواند به صورت صفات ژنتیکی به نسل بعد منتقل شود و اینگونه هنگامی که فرد سالها بعد بدنیا بیاید بخشی از گناه اجداد گذشته اش را در جسم خویش به همراه دارد. و قرین جنی شیطنی از همان دریچه گناه خاص شخص را تحریک به گناه می نماید.
علی ای حال هدف این بود که گفته شود که به طور کلی نقش قرین جنی نیز آنگونه که دعانویسان و علوم غریبه کاران می گویند نیست. زیرا فقیر بسیار دیده و شنیده ام که افرادی حالاتی را از خویش به آقایان گفته اند و آقایان تشخیص آزار و اذیت همزاد داده اند !
اینکه آقایان چه می گویند فقیر نمی دانم. بهتر است خود پاسخ گو باشند.
اما ارتباط با همزاد چون روح بندناف و جفت ماست و نفس نفس ماست علاوه بر منفعت هایی که دارد ممکن است ضررهایی نیز داشته باشد.
فرد با ارتباط با همزاد خویش و بازکردن پای وی به عالم ما امکان آسیب دیدن وی را فراهم می آورد.
اگر شخص دشمن یا دشمنانی در بین علوم غریبه کاران داشته باشد ممکن است در بعضی تقابلات همزاد وی بدلیل دفاع از صاحبش کشته شود. (جزو موارد استثنایی است و احتمال وقوعش کم است)
اگر همزاد شخص بنا به هر دلیلی بمیرد شخص از نظر روحی و حتی جسمی ضعیف می شود و دچار نوعی خلأ و کمبود روحی در زندگی خویش می شود.
نکته ۲: با مرگ انسان ها همزاد نیز می میرد و از عالم خویش به بخشی از برزخ صعودی که متعلق به همزاد است منتقل می شود. اما برعکسش صادق نیست یعنی اگر همزاد شخص در نبردی کشته شود شخص نمی میرد. بلکه ضعیف می شود.
اشکال دیگر در ارتباط مداوم با همزاد که در بعضی افراد این مشکل دیده شده است لرزش بدن در سنین پیری است.
شاید علت این امر علاوه بر تغییراتی که در کالبد انرژیایی شخص ایجاد می شود جنس خود ارتباط با همزاد باشد.
به یاد دارم که اولین بار سالها پیش به نزد حاج اسماعیل والی زاده که علوم غریبه کارند و وادی تخصصیشان در علوم غریبه وادی همزاد است رفته بودم و به ایشان مجوز ارتباط با همزاد خویش را دادم. چون به منزل آمدم و نماز ظهر را خواندم ناگهان به طرز عجیبی دچار غلبه خواب شدم به طوریکه یارای مقاومت در برابر خواب را نداشتم و در حالی که بر بستر دراز کشیدم تا بخوابم در بین خواب و بیداری چهره جناب والی زاده را در حال صحبت کردن با همزاد خویش دیدم و دیگر چیزی یادم نمی آید و چندین ساعت خوابیدم و پس از بیدار شدن نماز عصر خواندم و دیگر وعده غذایی ناهار را نخوردم و حس تخلیه و کمبود انرژی را تجربه نمودم.
دو سه بار دیگر نیز چنین حس تخلیه انرژی و غلبه خواب را تجربه نمودم و ایشان را در حال سخن گفتن با همزاد خویش دیدم اما غلبه خواب در دفعات بعدی چندان قوی نبود و بر فقیر غلبه ننمود. سپس چون باطناً از همزاد خویش خواستم که به پیش ایشان نرود. احضار همزاد فقیر توسط ایشان قطع شد.
نکته ۱: میزان حس تخلیه انرژی ارتباط مستقیم با مقاومت همزاد شخص در برابر احضار شدن و قدرتی که احضارکننده در احضار برای غلبه بر این مقاومت بکار می برد دارد.

ادامه…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + ده =