corona 1

بسم الله الرحمن الرحیم

ظاهرا چندی است که پیج اینستاگرام دکتر اشرفی بدلیل روشنگری هایشان در مورد بیماری کووید ۱۹ بسته شده و لایوی که قرار بود ایشان با واحد سلامت موسسه مصاف برگزار نمایند نیز ظاهرا بدلیل فشار دستگاه های امنیتی ایران کنسل شده است. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل. تا انتها بخوانید.

چندنفر از خوانندگان گرامی ایمیل داده اند و در مورد استفاده از واکسن های ایرانی کووید ۱۹ از بنده سوال پرسیده اند؟!

در پاسخ باید بگویم که بنده توصیه به زدن هیچ واکسنی اعم از ایرانی یا خارجی نمی نمایم و هیچ کدام از انواع واکسن های کرونا اعم از داخلی و خارجی مورد تایید بنده و اساتید بنده نیستند. فناوری ساخت واکسن های ایرانی نیز کم و بیش مشابه انواع خارجی آن است. این را هم در نظر داشته باشید که تمام این واکسن ها با مجوز اضطراری وارد بازار شده اند و مرحله چهارم تست بالینی را نگذرانده اند. با اینحال اختیار زدن واکسن یا نزدن آن را به خود خوانندگان گرامی می سپارم و هر کسی خود می تواند پیرامون واکسن های کووید ۱۹ تحقیق کند و پس از رسیدن به جمع بندی نهایی تصمیم بگیرد.

🔹کماکان بهترین راه مقابله با بیماری کووید ۱۹ را تقویت سیستم ایمنی با دریافت ریز مغذی ها و تقویت هاله انرژی با اذکار و رعایت اصول بهداشتی می دانم. از نظر ما اگر فرد کرونای خفیف بگیرد به مراتب بهتر از آن است که واکسن بزند.

🔸اعتقادی به جهش ویروس کووید ۱۹ ندارم. به نظر می آید که مجامع مخفی هر چندوقت یکبار ورژن جدیدتری از این ویروس را می سازند و در یک کشور پخش می نمایند.

🔹دانشمندان ما در حیطه ژنتیک و زیست فناوری و بیوتروریسم و …توانایی فهم و ارزیابی درستی از چگونگی ساخته شدن ویروس کووید ۱۹ در آزمایشگاه های مجامع مخفی و اهداف پشت پرده آن را ندارند. دانشمندان ما در این زمینه تنها به دانش رسمی آکادمیک غربی دسترسی دارند و از دانش خاص آزمایشگاه های سری مجامع مخفی بالکل بیخبرند. بنابراین تحلیل و ارزیابی این افراد از بیماری کووید ۱۹ و واکسن های مقابله با آن قابل اعتماد نیست.

🔸به نظر ما و اساتیدمان، ویروس کووید ۱۹ نه برای کاهش جمعیت جهان، بلکه برای ایجاد نظم نوین جهانی برای سالهای پیش رو طراحی شده است یعنی آن هنگام که مرزها باز شود یا موفق شوند بازش نمایند. تا بین انسان ها و انواع مختلفی از این فرومایگان (جنیان و دیوان و پریان و دخانی ها و نحاسی ها و…) که قرار است مرئی یا نیمه مرئی شوند نوعی همزیستی ایجاد کنند.

پ ن: پیشتر از شروع بازشدن مرزها در حدود سال ۱۴۰۶ الی ۱۴۰۸ شمسی سخن گفته بودم و فرایندی که تا حدود ۱۴۱۴ تکمیلش زمان می برد. بنشینید و تماشا کنید دهه پیش روی میلادی که در ابتدای آن هستیم آبستن حوادث بسیاری خواهد بود. پیشتر به این مسئله اشاره کرده بودم که در نقاطی از کشور جنیان و یا حتی کوتوله ها مرئی شده اند. در بعضی نقاط دستگاه های نظامی امنیتی ما دور این موجودات حصار کشیده اند و از آن مکان محافظت می نمایند. حتی در یکی از شهرهای استان خوزستان تعدادی جسد پری دریایی پیدا شده و به آزمایشگاه های خاص بعضی ارگان ها منتقل شده است تا بر روی آن آزمایش صورت گیرد و کل منطقه ای که جسد پیدا شده نیز محصور شده است.

 

 

لایو اینستاگرامی دکتر امیر اشرفی و مهدی اسلامی
🟣 پیرامون موضوع :
“مخالفت جدی با واکسن های کرونا و راهکارهای جایگزین آن”/جلسه اول
این لایو جنجالی را از دست ندهید .

 

 

گفتگوی زنده با موضوع “حقیقت کوید-۱۹

✅ دکتر امیر اشرفی ، پاتالوژیست و استادیار از سیدنی
✅ جواد حکیمی فرد ، پژوهشگر، نویسنده و مدرس حوزه سلامت

 

 

سخنان بسیار مهم دکتر اشرفی با موضوع جهان پساکرونا

🔹 اینترنت جی۵

🔸هوش مصنوعی

 

دکترفائوچی؛ عضو برجسته نهضت گلوبالیسم (اجرا کننده نظم نوین جهانی) و رییس سازمان بیماری‌های عفونی و واگیردار آمریکا،
رسما در کنگره آمریکا به عنوان جهش دهنده ویروس آنفولانزای خفاشی به Covid19 و دخیل در مرگ ۴میلیون انسان شناخته شد!

…«شما یک ویروس حیوانی را به ویروس قابل انتقال به انسان جهش دادید!»

▪️و می توان پی برد که کرونا ویروس ساخت کدام کشور بوده است.

 

در کانال تجربه کرونا ده ها اسکرین از گزارش فوت افراد واکسن زده توسط نزدیکان و آشنایانشان در محیط توییتر موجود است. بعضی از این افراد پس از واکسن مبتلا به کرونا شده اند و فوت نموده اند و عده ای دیگر در اثر تزریق مستقیم خود واکسن سکته کرده اند.
متاسفانه سیاست های کثیف حاکم بر وزارت بهداشت به گونه ای است که فوت مستقیم ناشی از واکسن را در اکثر موارد ایست قلبی و غیر مرتبط با تزریق واکسن تلقی نموده اند. و این باعث می شود بتوانند اگر فردی در محیط مجاز جار و جنجال بپا نمود را تحت تعقیب قرار دهند و صدایش را خفه نمایند. جالب است که چندی پیش یکی از پرفسورهای ماله کش ادعا کرده بود که هیچ کسی در اثر واکسن فوت ننموده و این مسئله دروغ است و اگر کسی ادعا کرد نام و مشخصات را بگوید تا من پیگیری کنم و دروغ بودن ادعایش را با گزارشات سرتاسر دروغ بیمارستان های وابسته به وزارت بهداشت نشان دهم. 😊

پ ن: بالفرض اگر بخشی از گزارشات کانال تجربه کرونا از توییتر فیک و غیر واقعی باشد. بنده و سایر دوستان حداقل ۳۰ گزارش فوتی ناشی از تزریق مستقیم واکسن یا فوت ناشی از کرونا در فردی که دو دوز واکسن را دریافت کرده بود را جمع آوری نموده ایم. بنابراین اصل ماجرا درست است.

 

خبری مبنی بر تزریق دوز سوم واکسن فایزر برای مقابله با گونه دلتا
منبع : سی ان ان
تاریخ خبر ۶ مرداد ۱۴۰۰

پ ن : در ابتدای شروع واکسیناسیون، بعضی محققین گفتند که تاثیر واکسن ها همیشگی نیست و سیستم حاکم سعی بر ادامه دادن عمل واکسیناسیون دارد! خیلی ها این مسئله را جدی نگرفتند. اکنون ملاحظه نمایید که با هر سویه جدید کرونا ویروس که توسط آزمایشگاه های مجامع مخفی ساخته می شود واکسن جدیدی به دریافت کنندگان تزریق می شود.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *