واکسن کو برکت چینی؟؟- ماسک بی اثر؟؟

برای کسانی که می‌خواهند واکسن بزنند/ پاسخ به سوالی پر تکرار از واحد سلامت مؤسسه مصاف: “چه واکسنی بزنم؟”

🔹 از آغاز شروع واکسیناسیون ملی و همزمان با خبر واردات واکسن‌های خارجی و تولید واکسن‌های داخلی، شاهد طرح این سوال از شما عزیزان و همراهان واحد سلامت مؤسسه مصاف بوده ایم که:

🔸 “چه واکسنی را توصیه می‌کنید؟”

✍️ با توجه به توصیه گسترده نهاد‌های حکمران در حوزه سلامت و استقبال قسمت بزرگی از جامعه از واکسن‌های کرونا و بر اساس بررسی‌های به عمل آمده از لحاظ امنیت زیستی، واحد سلامت مؤسسه مصاف به عزیزانی که قصد استفاده از واکسن‌های کرونا را دارند توصیه می‌کند تنها از واکسن‌های بومی (نه الزاماً ایرانی) استفاده کنند.

🔰 بر اساس بررسی انجام شده تا به امروز تنها واکسن‌های بومی ایرانی واکسن فخراوک تولید شده در مجموعه شهید فخری‌زاده وابسته به وزارت دفاع و واکسن کووپارس مؤسسه سرم سازی رازی هستند.

💡 امنیت زیستی سایر واکسن‌های ایرانی احتمالی برای تیم سلامت مصاف کاملاً مشخص نشده و نیامدن نام این واکسن‌ها در این نوشتار به معنی رد این واکسن‌ها نیست، بلکه هنوز داده و اطلاعات کافی در مورد این واکسن‌ها در اختیار قرار نگرفته است.

✅ کانال واحد سلامت مؤسسه مصاف

لازم به ذکر است که فخرا و  کووپارس نیز برای خیلی ها هنوز مشخص نشده ایرانی است یا خیر

بغیر از رهبر معظم انقلاب، نشنیده ایم که کسی دو دوز واکسن ایرانی زده باشند!!!

👌همه در چند مرحله ساختگی تزریق، یک واکسن خارجی دریافت می‌کنند!!!!

ضمن اینکه تزریق قریب یک درصد از مردم با واکسن ایرانیِ شاید مطمئن ، خطر کشتار جمعی با واکسن های خارجی را رفع نمی‌کند!

مهندسان چینی و هندی کرونا گرفتند، راه‌اندازی خط تولید واکسن برکت عقب افتاد!

🔹فانا: فارس نوشت: گروه مهندسان چینی و هندی که برای نصب دستگاه‌ها و راه‌اندازی نرم‌افزارها به ایران آمده بودند، همگی کرونا گرفتند. این در حالی بود که تمامی این افراد اعلام می‌کردند در کشورشان واکسن دریافت کرده‌اند. جالب آنکه تست کرونای این افراد در بدو ورود به ایران منفی بود اما بلافاصله پس از ۴۸ ساعت وضع عوض شد. حالا برکت مانده بود و خط تولیدی که تقریبا نصب شده بود اما امکان بهره‌برداری نداشت. چاره‌ای نبود جز قرنطینه و میزبانی از این افراد تا زمان بهبودی کامل. موضوعی که ۲ تا ۳ هفته طول کشید. بالاخره در اواخر مرداد ماه، این افراد بهبود یافتند و مراحل پایانی راه‌اندازی خطوط تولید هم آغاز شد. خط تولید هندی در اواسط شهریور به بهره‌برداری نهایی رسید و میزان تولید واکسن را حدود ۸ میلیون دوز در ماه افزایش داد. خط تولید چینی هم در مراحل پایانی است و احتمالا در کمتر از یک ماه آینده واکسن‌های خود را به شبکه بهداشت ایران تقدیم خواهد کرد

این پیام ۲ مطلب را میرساند :
مضافا بر چینی و هندی بودن دستگاههای واکسن #برکت حتی نصب و راه اندازی این دستگاهها توسط خود چینیها و هندیها صورت گرفته است .
 نکته دوم این است که : تمام این مهندسان با وجود تزریق واکسن ، باز هم به کرونا مبتلا شدند …

 

لیست عجیب واکسن ها ایرانی!

چرا تعداد واکسن های تولیدی ایران از همه ی کشورهای جهان بیشتر است وهمگی تمامی فازهای بالینی را یکی پس از دیگری با موفقیت طی می کنند!!! و عجیت اینکه همه موفقیت آمیز بوده!ولی چیزی جز واردات نیست؟!!چطور میشه برای ویروس هزار چهره کلی واکسن ساخت!!؟ و گفت بهترین واکسنه اونم وقت سلامت رو گره بزنی به واردات؟! هیچ کدوم از کشور هایی که خود ساختن واردات ندارن!جز ایران!!

شاید بگوئید نیرو انسانی و امکانات کمتر نسبت به بقیه که ازشون وارد میکنیم بخاطر همین نمیشه خودمون زیاد تولید کنیم!!…پس چطور اون کشورا با اون همه نیرو و امکانات نتونستن در تزریق دوم جهانی بشن و لی ما شدیم؟!…

اصلا چرا اون کشورا جان ملت خودشون مهم نیست و این همه برای ما میفرستن ؟مگه نمیبینید تو ایران مسئولین چی کار میکنن ،!؟ بر اساس سخنان مسئولین خودمون که بگیر ببند برای تزریق فوری واکسن راه انداختن حساب کنی نباید هیچ کشوری واکسن صادر کنه!!تا اینکه کل مردم خودش واکسینه بشه!!!

واکسن های ایرانی
۱_ واکسن کووبرکت ۲_واکسن پاستور ۳_واکسن رازی ۴_واکسن فخرا ۵_واکسن سیناژن ۶_واکسن اسپوتنیک ایرانی. ۷_واکسن نورا ۸_ واکسن اسپایکوژن

۱_ آمریکا : فایزر / مدرنا جانسون

۲_ انگلیس : آسترازنکا

۳_ چین : سینووک سینوفارم

۴_ روسیه : اسپوتنیک

۵_ کره جنوبی : ندارد

۶_ ژاپن : ندارد

۷_ فرانسه : ندارد

۸_ استرالیا : ندارد

۹_ آلمان : ندارد

اون واکسن هایی که از ژاپن و کره جنوبی با اسم آسترازنکا وارد ایران میشه انگلیسی هست ولی انقدر ما رو احمق حساب کردن که به اسم ژاپنی و کره ای وارد !حتی از چین و روسیه هم آسترازنکا انگلیسی وارد میشه ولی میگن آسترازنکای چینی و روسی !

پ؛ن؛این یک معنی بیشتر نمیده!!اینکه تمام واکسن ها با یک نسخه هستن!!چون دیدن مردم ایران همه زیر بار یک نوع واکسن ها نمیرن برای هر گروهی یه نوع از ان رو به اسم تولید داخل ساختن که اون گروه رو از طریق اون اسم بتونن تزریق کنن و پروژه واکسیناسیون جمعی رو راحت تر اجرا بشه …شایدم هدف این بود با او اسما به اسم تولید داخل انقلابی رو سرگرم کنن و راحت تر بتونن اون ور واردات انجام بدن و پروژه واکسن رو اجرایی..چون ما الان میبینیم واقعا عده در داخل فقط سرگرم اسم واکسن داخلی هستن!!در حالی اکثریت ملت داره با واکسن خارجی واکسینه میشه!

مثلا برای خزب اللهی ها برکت …وقتی سندش رو هم خلاف کلام رهبر منتشر نکردن ماجرا بو دار تر میشه!…وقتی زمین میخری/ ماشین میخری بعد از چندین ماه هر کار میکنی سندش نمیده شک نمیکنی؟!!

 

فاجعه ی تولید واکسن نوترکیب کرونا(واکسن برکت)

محققان یک شرکت دانش بنیان با استفاده از سنتز ویروس کرونا و انتقال آن به ویروس سرخک نسل جدیدی از واکسن کرونا را تولید کردند که به تولید انبوه رسیده است.

آقای بابک نگاهداری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در این خصوص گفت: روش به کار رفته در ساخت این واکسن یک روش پیشرفته (نسل سوم) ساخت واکسن‌ها و جزء فناوری‌های مرز دانش است که در این شرکت موفق به کسب دانش تولید نمونه اولیه این نوع واکسن شدیم.
وی با بیان اینکه ساخت نخستین نمونه واکسن کرونا در این شرکت با همکاری بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) طراحی شده است، افزود: در طراحی و ساخت این فناوری از مشاوران خارجی استفاده کردیم و نخستین گروهی هستیم که ویروس انسانی زنده تکثیر شونده مبتنی بر فناوری مهندسی ژنوم ویروس را به تولید رساندیم.
آقای نگاهداری ادامه داد: ژن‌های استخراج شده را در داخل ژن ویروس سرخک قرار دادیم و یک ویروس جدید نوترکیب تولید کردیم که این واکسن هم برای سرخک و هم برای کرونا کاربرد دارد.
وی افزود: اکنون در حال ورود به مرحله حیوانی برای میمون هستیم؛ و بعد از آن مرحله آزمایش انسانی آغاز خواهد شد.
مدیر گروه بیوتکنولوژی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به فناوری ساخت نسل سوم واکسن کرونا، گفت: این فناوری پیشرفته در اختیار چند مجموعه تحقیقاتی و شرکت خارجی همچون انستیتو پاستور فرانسه، یک شرکت آمریکایی، انستیتو روسی، مرکز تحقیقات بیماری‌های عفونی آلمان و یک کلینیک در آمریکا قرار دارد و جمهوری اسلامی ایران با ساخت این ویروس نوترکیب و واکسن آن، وارد گروه کشور‌های سازنده این نوع واکسن‌ها شده است.

وی در خصوص روند ساخت این نوع واکسن، گفت: همه این شرکت‌ها و مؤسسات تحقیقاتی واکسن‌های تولیدی خود را مبتنی بر ویروس سرخک با پروتئین‌های S و N (نوکلئوتید اسید) تمرکز کردند که ما در این شرکت بر هر دو ژن S و N در ۶ سازه مختلف تمرکز کرده ایم.

مزیت‌های واکسن کرونا

آقای نگاهداری افزود: نخستین مزیت رقابتی این واکسن قیمت پایین آن است

چینی‌ها قبل از اعلام جهانی شیوع کرونا، واکسن آن را ساخته بودند…!😱😳😱

👨‍🔬یک محقق چینی قبل از اعلام جهانی شیوع کرونا، واکسن کووید ۱۹ را ثبت اختراع کرده بود.

🔹”یوشن ژو”، عضو ارتش خلق چین، ۲۴ فوریه ۲۰۲۰ واکسن را در اداره مالکیت‌های معنوی به ثبت رسانده بود.

📆فاصله ۵ هفته‌ای میان اعلام و ثبت اختراع و دوستی نزدیک «ژو» با معاون آزمایشگاه ووهان نشان می‌دهد چین زودتر از آنچه اعتراف کردند، از وجود ویروس اطلاع داشته‌ است… 😲

♦️با این تفاسیر، «ژو» به طور مشکوکی در ماه می ۲۰۲۰، سه ماه بعد از ثبت اختراع خود، درگذشت…!

✅لحظه به لحظه از جنایت ها و خیانت های عاملان و دست اندکاران این سناریو رونمایی می شود …

🙏امیدواریم با روشنگری و مطالبه گری قانونی جلو ضربه استکبار حهانی در این ماجرای ساختگی هر چه زودتر گرفته شود…

در جایی خواندم: برکت و نورا و فخرا که جای خود دارند. حتی فایزر و جی.اند.جی و اسپوتنیک نیز همان واکسنی است که قلمبه از ووهان به دیگر کشورها صادر و سپس جداگانه بسته‌بندی می‌شوند و فقط نام و برچسب‌شان تفاوت دارد.

خط تولید واکسن در هر جا و هر کشور غیر از چین، صوری است. خط تولید اصلی واکسن را کسی نمی‌تواند ببیند؛ زیرا ووهان را به شهری مخوف و ممنوعه تبدیل کردند تا مردمان نتوانند به پشت صحنه‌ی واکسن‌سازی کرونا سَرَک بکشند. واکسن کرونا فقط در ووهان تولید می‌شود و لا غیر.

نمیدانم این مطلب درست است یا نه ولی اگر هم در سایر کشورها خط تولید واکسن موجود باشد باز هم دستگاهها و خط تولیدش چینی است!!

 

دقیقا، اینستاگرام تا یکی‌دو هفته پیش تصویر نوشته های رو جعبه ماسک رو که نوشته شده بود: در جلوگیری از ویروسها بی تاثیره
رو هی پاک میکرد اجازه نمیداد بمونه مردم ببینن

حالا دیروز CDC اعلام کرده نه تنها ماسک بی تاثیره بلکه ضرر هم داره!

میبینید؟! اینا یه همچین گرگایی ان،واکسن هم همینطوری میکنن.

تمام خدمات دولتی برای کسانی که بیش از سه فرزند داشته باشند قطع می‌شود!!!

‼️چقدر شبیه به داستان واکسیناسیون اجباری…

😏 آیا کسانی که الان بیش از ۳ فرزند دارند حقوق و مزایای آنها قطع شده؟
⛔️ نترسید این تهدیدات طبل توخالی هست..
متحد بایستید تا ولی فقیه فتنه را خنثی کند..

 

منبع: t.me/coronaplan  و    t.me/t124ir  و  t.me/DaftareAyatollahTabrizian و  t.me/phanair  و  t.me/AntiBioterrorism100 و  t.me/masaf_salam  و t.me/shomareshmakooszohor

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + نه =