وجود نوعی فرم حیاتی در واکسن کرونا

پزشک لهستانی، فرانک زالیوسکی، نوعی فرم حیاتی در واکسن فایزر پیدا کرده است. این کشف در ادامه تحقیقات پزشکان و دانشمندان مستقل دیگری مثل دکتر رابرت یانگ، دکتر کری مادج، دکتر زاندره بوتا و دکتر جان بی انجام شده است که آنها نیز کشف کرده بودند که واکسن کووید حاوی انواع مواد وحشتناک مانند گرافن، ذرات نانوی فلزات، پی‌ای‌جی، انگل‌ها، موجودات خودران با بازوهای متعدد، فیبرهای مصنوعی و ساختارهای خودسرهم‌بندی‌شونده‌ی دایره‌شکل مصنوعی هستند.

فرم حیاتی که این پزشک لهستانی در این واکسن کووید یافته است شبیه چیزی است که دکتر مادج زیر میکروسکوپ یافته بود. موجودی مصنوعی با چند پا. وی معتقد است که این موجود رشد خواهد کرد و درون بدن افراد بزرگ خواهد شد:

«به نظر می‌رسد که این موجود یک سر و سه پا دارد … این موجود خلق نشده که همانجا بنشیند و هیچ کاری نکند … این یک فرم حیاتی است … در عرض چهار روز رشد کرد و توسعه یافت … آیا یک گیاه است؟ غبار است؟ یا موجودیست که در تخم و محیطی مناسب و حاصلخیز وارد بدن افراد می کنند؟ در نزدیکی فرد ممکن است نوعی سیگنال وجود داشته باشد که باعث شود این موجود زندگیش را شروع کند.»

زالیوسکی فکر می کند که گرافن موجود در واکسن‌ها، نوعی غذا و یا کاتالیزوری برای این فرم حیاتی است زیرا تخم‌های حاوی این موجود در حضور گرافن شکافته می‌شوند و این موجود بیرون می‌آید.

 

منبع: 

لینک منبع یک

لینک منبع دو

t.me/AQARUSStel

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *