وزیر بهداشت جدید همسو با نظم نوین جهانی

به زودی واکسیناسیون و قرنطینه هوشمند اجرایی می شود. عین‌اللهی وزیر بهداشت رئیسی: بیست و پنج درصد از کسانی که می توانستند واکسن بزنند نزده اند. بزودی برخی از خدمات مانند سفر با هواپیما و قطار و اتوبوس و خدمات بانکی با کارت واکسن انجام می شود

پ ن: همکاری جناب وزیر جدید با نظم نوین جهانی شیطانی و سازمان بهداشت جهانی صهیونیستی قابل توجه است. کم کم داریم به پایان بازی نزدیک می شویم.

انا لله و انا الیه راجعون

 

عین اللهی وزیر بهداشت جناب دکتر رئیسی قبل از وزارت در همایش سلامت معنوی : کتب طب اسلامی و سنتی را که در کتابفروشی های مذهبی در قم بفروش می رسد را تمسخر می نماید و در ادامه طب اسلامی را با فرقه بهائیت مقایسه می نمایند. و در ضمن با دادن آدرس غلط که واکسیناسیون برای بیماری های منقرض شده فاجعه ایجاد می نماید به نظر اطبای طب سنتی و اسلامی می تازد.

پ ن: اینجا بد نیست به این سوال پاسخ دهیم بعضی از دوستان هستند که می گویند همه ما از کودکی واکسن زده ایم مگر چه اتفاقی برایمان افتاده است؟ در پاسخ باید بگویم از کجا می دانیم که اتفاقی برایمان نیفتاده است ؟ ضعف ایمان و افزایش کفر و سختی اموری چون خلع بدن و ارتباط با ملکوت و بسیاری موارد دیگر ممکن است تا حدی _ولو بسیار بسیار اندک_ متاثر از واکسن های دوران کودکی ما باشد.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *