وضعیت بغرنج اطلاع‌رسانی کرونا در ایران

تهران خیانت خواص مردم ایران نشان دادند مردم خاصی هستند که در رابطه با کرونا نمی‌توان یک سیاست ثابت و خاص اطلاع‌رسانی را در رابطه با ایشان اجرایی نمود. اگر عده‌ای با کروناهراسی افراط در ترساندن مردم از بیماری کرونا کنند، برخی از مردم از وسواس شدید، دچار مشکلات و عوارض ثانویه روحی و جسمی شده و حتی کار به نوشیدن الکل صنعتی و طبی و ژل ضدعفونی می رسد که تاکنون آمار رسمی فقط تعداد ۲۰ کشته در اهواز را به دلیل خوردن الکل نشان می دهد!
اگر هم فضای عادیسازی حاکم شود تا مردم نترسند، ناگهان حجم عظیم مسافران درون شهری و برون شهری راه می افتند و کوچه و خیابان مملو از جمعیت خواهد شد.

با این ملت چگونه باید طرف شد؟ ملتی که شایعه را بیش از واقعیت می پسندد، یا افراط می‌کند و یا تفریط!

ضدانقلاب و رسانه های انگلیسی و آمریکایی و صهیونیستی اصرار دارند بگویند که آمار جان باختگان کرونا بالاتر از تعداد اعلامی است! هم‌اکنون آمار رسمی ۱۰۷۵ کرونامثبت و ۴۲۹ نفر فوتی است. حالا فرض کنید آمار کرونامثبت ده برابر این باشد! چه فرقی می کند در اصل موضوع، در آن زمان چه اتفاقی باید رخ دهد که الان رخ نمی دهد؟

از طرفی وزیر بهداشت از مردم گله می‌کند که چرا در خانه نمی مانند‌. چرا از فرصت تعطیلی مدارس برای مسافرت استفاده می کنند؟ خب اگر اوضاع بسیار خراب است و چند ده هزار نفر در اثر کرونا مرده اند و روی هم تلنبار شده اند و در هر قبر ۲۰ جسد را دفن می کنند (ادعاهای ضدانقلاب و برخی از عوام) پس چرا به توصیه های بهداشتی عمل نمی کنند؟؟

اگر هم اوضاع گل و بلبل است و مردم هم به مسافرت و فعالیت های غیرضروری در شهر ادامه می دهند، پس دولت باید آمار مبتلاها و فوتی ها را ده برابر واقعیت اعلام کرده باشد و نه یک دهم واقعیت!

در کل رفتار ما مردم ایران تناقض دارد. اطلاع رسانی برای ما مردم ایران هم کاری به شدت سخت است. چون همواره عده ای از این طرف و عده ای از آن طرف بام سقوط می کنند. البته عده ی دیگری هم هستند که کلا خوش و خوشخالند و بود و نبود کرونا در وضعیت معمول زندگی آنها هیچ فراز و فرودی ایجاد نمی کند.

 

منبع: t.me/Patak96

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *