شش ترور طی این هفته ها در ایران

🔴رسانه های ایران از به شهات رسیدن محمد عبدوس از کارکنان هوافضای سمنان و علی کمانی از کارکنان هوافضای خمین در حین انجام ماموریت خبر دادند.

تروری دیگر اینبار در قم

گفته میشود فرد مورد نظر سرهنگ اطلاعات سپاه بوده است. دوشنبه۱۶ خرداد ۱۴۰۱

❌ تکمیلی: عده ای می گویند، فرد کشته شده سرهنگ نبوده و قربانی تیراندازی نیروی انتظامی شده است. نیروهای انتظامی فردی را تعقیب می کردند که اشتباها به این شهروند بیگناه تیراندازی کرده و وی را بقتل می رسانند.

موساد عملیات ترور ۴ نفر قبلی گردن گرفته. چند روز پیش هم توئیتی زده بود که این هفته خبرهایی برای ایران هست. 

نظر شخصی خودم این هست که اصلاً توسط پلیس کشته نشده
ممکنه موساد تو پوشش پلیس ترورش کرده که طبیعی جلوه کنه
چون اگه دقت کنید ماشین رفته تو خاکی و بعد خاسته خارج بشه
اگه اون آسیب میدید ماشین مستقیم میرفت تو دیوار ولی ماشین خاسته خارج بشه ولی تو جدول گیر کرده و همون موقع کشته شده و هدف هم فقط مغز و صورتش بوده
اگه پلیس بود بدون شک گلوله تو ناحیه‌های دیگه بدنش هم میخورد ولی نخورده.
حالا باید بمونیم موساد چی میگه.
❌افرادیکه مشکل قلبی یا از لحاظ روحی ضعیف هستن نبینند.

اما ترور های دیگه

هر چند تکذیب کردند ولی گویا واقعیت داره.

🔴 تکذیب خبر ترور یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه

 

🔹️ایرنا:یک منبع آگاه با تکذیب اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های معاند ،مبنی بر ترور یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه، آن را جنگ روانی و خبرسازی کذب برشمرد.

🔹️روزهای گذشته یکی از پاسداران در سانحه‌ای در منزل مسکونی خود جانش را از دست داد که علت وقوع آن در دست بررسی است.

🔹️برخی رسانه‌های معاند از ساعاتی پیش مدعی ترور یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه به نام سرهنگ پاسدار علی اسماعیل‌زاده طی روزهای گذشته در کرج شده بودند.

 

🔴 تیتر روزنامه‌های رژیم صهیونیستی به ترور شهید خدایی

🔹حذف در قلب تهران !

🔹پنج شلیک و یک پیام واضح به ایران!

 

 

📌 ترورهای کور وحوش صهیونیستی با کمک عوامل داخلی

عکس‌هایی از حضور دکتر انتظاری در کنار حسن فریدون ملعون در سال ۲۰۱۹ در راه‌اندازی کارخانه توربین‌سازی شرکت توربین‌های صنعتی غدیر در یزد را می‌بینید. بدین روی ایشان هیچ ارتباطی‌ با صنعت هسته‌ای و موشکی و پهپادی که گفته می‌‌شد، نداشتند و صرفا روی توربین‌ها در پروژه‌ای غیر نظامی اما احتمالا همچنان مهم کار می‌‌کردند. همان طور که پیشتر گفته شد، نظام با طیف جدیدی از ترور‌ها روبرو است و صهیونیست‌ها امنیت روانی‌ جامعه را هدف قرار گرفته ا‌ند و به دنبال افرادی هستند که هم مهم هستند اما در عین حال هم به خوبی‌ قابل دسترسی‌ هستند.

هم ضربه به پیشترفت علمی‌ کشور می‌‌زنند و هم فضای ارعاب در جامعه ایجاد می‌‌کنند. فارغ از اینکه نامبرده از چه سطح اهمیت و حساسیتی برای ایران و نظام برخوردار بوده، باید جلوی این دست اقدامات تروریستی زیرپوستی در کشور گرفته شده و ضربه متقابل به افراد مشابه صهیونیستی و توریست‌های این کشور جعلی در خارج از ایران زده بشود. عدم اقدام متقابل صرفا موج جدیدی از ترور‌های خاموش در ایران را کلید خواهد زد و به شدت بر روان مردم تاثیر گذار خواهد بود!

تغییر مسیر موساد به زدن افرادی که در رده‌های پایین تر هستند، نشان می‌‌دهد که در ترور افراد کلیدی هسته ای، موشکی و پهپادی مشکل دارند و به سنگ برخورد کرده ا‌ند، در واقع در اینجا نظام توانسته از افراد حساس و تعیین کننده در پروژه‌های کلیدی نظامی تا حد خوبی‌ محافظت کند. بدین روی صهیونیست‌ها به صورت هدفمند به دنبال افرادی که از سطح اهمیت کمتری برخوردار هستند، رفته ا‌ند!

❗️ اگر دیدین احمقی در ایران گفت “اسرائیل به ما چه؟” یا یکی از پان‌های تجزیه طلب است، یا بهایی نجس و تروریست وابسته به این رژیم است یا آنقدر احمق است که نمیفهمد ایران کجاست، صهیونیست‌ها کجا! آمریکا کجا و دیگران کجا…… رژیم صهیونیستی، تروریستی‌ترین دولت نامشروع و اشغالگر در طول تمام تاریخ است و خط قرمز هر انسانی است، نه فقط هر ایرانی. اینکه تا قبل از ۸۰ سالگی عمر کثیفشان تلاش میکنند رعب و وحشت را در ایران به بالاترین سطح برسانند تا به خیال خامشان براندازی کنند و کنترل ایران را بدست بگیرند، معنایش این است که موفق نشدند با شبکه نفوذی درون حکومتشان، با میلیاردها دلار هزینه و شستشوی مغزی و فشار بر سازمان‌های مثلاً حقوق بشری همچون سازمان ملل و ….. نتیجه بگیرند. این بازی، حالاحالاها تا سرنگونی رژیم اشغالگر قدس ادامه دار…..

منبع: t.me/shomareshmakooszohor  و  t.me/high_dominion1  و  t.me/akharzaman1111 و https://t.me/masaf

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *