چین و ویروس کرنا و ورودش به ایران

سخنگوی دولت چین:
ارتش آمریکا ویروس کرونا را به چین وارد کرده است.

 

چین رسما آمریکا را به حمله بیولوژیک از طریق کروناویروس جدید متهم کرد

🔸به گزارش رویترز، ژائو لیجیان سخنگوی وزارت خارجه چین در حساب توییتر خود نوشت: ممکن است ارتش آمریکا اپیدمی کروناویروس جدید را به ووهان آورده باشد. شفاف باشید! اطلاعات خود را در اختیار عموم قرار دهید! آمریکا یک توضیح به ما بدهکار است!

ببینید جاسوس و مزدور آمریکا چگونه خود را برای بازگرداندن ۷۰ دانشجوی مشکوک به ابتلا به کرونا به کشور به آب و آتش می زد!

 

 

اختصاصی کانال خیانت خواص
۷۰ دانشجوی ایرانی که در ووهان چین تحصیل می کردند با اصرار برخی وزرای دولت روحانی و با هواپیمایی متعلق به حزب کارگزاران، ویروس جنگ بیولوژیک آمریکا را به ایران آوردند اما جنگ روانی کرونایی کاری کرده است که امروز همه قم و حوزه و روحانیون را مقصر می دانند!!

ببینید چگونه ۷۰ دانشجوی کم سواد و معمولی را که توانایی تحصیل در داخل کشور را نداشتند و با پول خود برای تحصیل به چین رفته بودند را نخبه علمی جا می زند!!
آیا او دلش برای ۷۰ دانشجوی ایرانی سوخته بود؟ آیا او ماموریت داشت با جنگ روانی و  جنگ رسانه‌ای ویروس جنگ بیولوژیک آمریکا را از طریق این ۷۰ نفر از ووهان به ایران بیاورد؟

به راستی آن ۷۰ نفر در ووهان چه می کردند؟؟
چرا ووهان؟
چرا ۷۰ نفر؟
چرا این همه اصرار به بازگشت به ایران؟؟

آیا می دانستید این ۷۰ نفر پس از فرود هواپیمایشان ابتدا به قم و از قم به تهران و سایر نقاط کشور رفته اند؟؟؟؟

نقش وزراری خاص دولت در این عملیات چه بود؟
نقش حزب کارگزاران و حسین مرعشی و هواپیمایی ماهان چه بود؟
چرا بجای این ۷۰نفر امروز قم و حوزه و روحانیون باید مسبب کرونا معرفی شوند؟

معما در حال حل شدن است.

 

چگونه دعوای حزب کارگزاران و حزب اعتدال و توسعه سر از قم درآورد!!

اخیرا بین سران حزب کارگزاران سازندگی و حزب اعتدال و توسعه که هر دو از احزاب عضو در جبهه اصلاح طلبان ایران هستند، دعوا و درگیری شدیدی رخ داده است. دلیل این دعوا این است که هواپیمایی ماهان در اختیار حسین مرعشی از سران کارگزاران است و دولت روحانی نیز در اختیار سران حزب اعتدال و توسعه می باشد و دلیل اصلی انتشار کرونا در ایران پرواز هواپیمای ماهان از چین به ایران می باشد.
دولت روحانی و حزب اعتدال اصرار دارند این پرواز و هواپیمایی ماهان که دانشجویان ایرانی ساکن در ووهان را به ایران آورده بود، منشاء شیوع بیماری کووید۱۹ یا همان کرونا می باشد. اما هواپیمایی ماهان و حزب کارگزاران دلیل این پرواز را فشار وزاری دولت روحانی عنوان کرده اند. در هر صورت چه پرواز ماهان برای انتقال دانشجویانِ بیمار و آلوده و چه اصرار وزرای دولت روحانی، هیچ ارتباطی به قم و حوزه علمیه و طلاب و روحانیون ندارد و اینکه ناگهان خبر بروز اولین مورد بیماری کرونا در قم توسط سخنگوی مشارکتی وزارت بهداشت که دست بر قضا متهم بازداشتی فتنه۸۸ و از شاگردان سعید حجاریان می باشد درز می کند یک سناریوی طراحی شده و برای به فراموشی سپردن خیانت حزب کارگزاران و حسین مرعشی و ماهان یا اصرار وزرای اعتدالی دولت روحانی می باشد.
اگر دانشجویان ایرانی که معلوم نیست در ووهان چین به دنبال چه بودند در همان شهر مثل همه مردم قرنطینه می شدند، اینطور ملت و دولت ایران را در جنگ بیولوژیک آمریکا گرفتار نمی کردند.

علی جوانمردی جاسوس و مزدور پولی آمریکا در آن ایام در کانالش به شدت فضاسازی می کرد که چرا ایران دانشجویانش را از ووهان به کشور بر نمی گرداند و ادعا می کرد جان آنها در خطر است و…
امروز مشخص شد او می دانست با این فشار رسانه‌ای و خط دهی به مزدوران داخلی، قرار است چه بلایی بر سر ملت ایران آورده شود. ما بر این عقیده ایم این جاسوس خبیث آمریکا در رابطه با بیوتروریسم کرونا توجیه شده بود و برای همین اصرار به بازگشت چند ده دانشجو داشت و ویدئوها و عکس های مختلفی را منتشر می کرد.

حال سوال ما این است چه رابطه ای بین اصرار یک جاسوس وطن فروش و تابلودار با احزاب کارگزاران و اعتدال و هواپیمایی ماهان و وزرای اصرار کنند وجود دارد؟

منبع: t.me/Patak96

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *