ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان(۲)

{ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان ۲}
از موجودات دو رگه سخن گفتیم . و امکان ایجاد آنان در اثر ازدواج با انسان ها .
موسسات ژنتیکی خصوصی وابسته به انجمن های مخفی سالهاست که بر روی پروژه ژنتیک و ماوراء کار می نمایند .
جادوگران و متخصصین علوم ماوراء در انجمن های مخفی افراد و فرزندان دورگه ای که نتیجه ازدواج این فرومایگان و انسان هستند . را در اختیار آزمایشگاه های ژنتیکی خصوصی وابسته به انجمن خویش قرار داده اند .
و دانشمندانی که در این آزمایشگاه های فوق سری کار می نمایند . بر روی تفاوت ژنتیکی انسان ها و دورگه ها کار نمودند . زیرا هنگامی که فرزندی دو رگه در اثر ازدواج با این فرومایگان بوجود می آید . پس باید ژنوم این دورگه ها با انسان ها تفاوتی ولو اندک داشته باشد .
دانشمندان این موسسات به تحقیق در این باره پرداختند . و در نهایت راز تفاوت را دریافتند . اینکه راز تفاوت چیست فقیر اطلاع ندارم .
آنان پس از رسیدن به چنین موفقیتی پروژه ژنوم خدایان را نیز کلید زدند .
هنگامی که فراعنه مصری از نسل خدای فرومایه رع می باشند . وجود یک مومیایی از این فراعنه زمینه را برای تحقیق ژنتیکی تفاوت دو رگه های اینچنینی برای آنان فراهم می نماید .
اما پروژه دیگر آنان شبیه سازی ژنتیکی موجودات دورگه و بالا بردن درصد خلوص نژادی آنان بود . که در این امر نیز به موفقیت دست یافتند .
مثال : جنسانی را در نظر بگیرید که
۴۵ % درصد وجود وی جن و ۵۵% وجود وی انسان باشد .
شبیه سازی چنین جنسانی کار بسیار ساده ای می باشد و هیچ مورد عجیبی ندارد زیرا شما با در اختیار داشتن یک سلول بدن وی که حاوی نسخه ژنتیکی وی می باشد . می توانید وی را شبیه سازی نمایید. و چنین عملی در هر آزمایشگاه عادی ژنتیکی که بر روی شبیه سازی کار می نماید قابل انجام است .
اما دانشمندان انجمن های مخفی توانستند . با کشف علتی که باعث تفاوت ژنتیکی بین انسان و این فرومایگان است . در شبیه سازی این دو رگه ها درصد خلوص آنان را بالا ببرند .
برای مثال جنسانی که ۴۵% وجود وی از جن می باشد را درصد جن بودن وی را در عمل شبیه سازی تا ۷۰% بالا ببرند .
و بدین ترتیب فرزندانی با خلوص بالاتر تولید نمودند . تا در راستای اهداف آنان مفید باشند .
بدیهی است که فرزندی که ۷۰% وجود وی از جن باشد . بخش زیادی از قابلیت های این موجودات را در خود نهفته دارد و می تواند با کمترین تمرین و ریاضت این قابلیت های متافیظیکی را بالفعل نماید .
چنین فرزندی بسیار راحت تر از یک انسان عادی می تواند به قابلیت هایی نظیر طیران نمودن و رد شدن از در و دیوار و خبر از گذشته دست یابد . و استعداد بسیار خوبی در یادگیری زبان های مختلف دارد . و در یادگیری و حرکات خویش سرعت قابل ملاحظه ای دارد .
البته در هوش فلسفی و منطقی و ریاضی و تجزیه و تحلیل ضعیف می باشد .
ضمن اینکه باید در نظر داشت در مراسم های کثیف شیطانی و احضارات و جادوی مراسمی و آیینی در بخش جادویی انجمن های مخفی که از بخش سیاسی آنان جداست . سران شیاطین جنی و سایر این فرومایگان حضور می یابند .
همچنین بعضی از خدایان باستانی نیز که آنان موفق به فراخوانی وی شده اند . نیز حضور می یابند . و در این مراسم ها گاه این فرومایگان (سران شیاطین یا خدایان و…) در خواست همسری خاص برای فرزند دار شدن و انتقال ژنوم خویش می نمایند . که گاه این همسر از بین زنان مستعد روحی که در مراسم حضور دارند . انتخاب می شود و گاه از بین زنان مستعد روحی که در آن کشور و یا کشوری دیگر حضور دارند . می شود .
در چنین شرایطی اعضای انجمن مخفی برای برآوردن نیازهای کثیف و خشنودی این فرومایگان سعی به پیدا نمودن آن بانوی خاص می نمایند . و پس از پیدا نمودن وی را در صورت امکان می ربایند . تا در زمانی خاص که توسط آن فرومایه تعیین شده است . مراسمی برگزار شود . و آن فرومایه (از سران شیاطین و یا خدایان باستانی و..) حضور یابد . و مراسم زفاف انجام شود .
و فرزند مورد نظر ایجاد شود .
هر چند که چنین مسائلی بیشتر برای بانوان اتفاق می افتد اما گاه برای آقایان نیز اتفاق می افتد . یعنی اگر فرومایه ای که احضار می شود از شیاطین مونث یا از الهه های مونث , باشد . ممکن است یکی از مردان حاضر در مجلس (جادوی مراسمی) را تقاضا نماید . یا مردی که در نقطه مشخصی در جهان زندگی می نماید . و این مرد مورد نظر نیز توسط اعضای انجمن مخفی و پرستندگان پیدا و سپس در صورت امکان یا با لطایف الحیل و نشان دادن در باغ سبز وی را به کشور مورد نظر می برند . اگر این پروژه ناموفق بود وی را می ربایند .

ادامه دارد ….

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 6 =