کرونا تا الان به نفع شیطان تمام شده است

کرونا تا الان به نفع شیطان تمام شده است!

پدیده غیرطبیعی و جنگ بیولوژیک پاندمی کرونا تاکنون چه تغییراتی را در سطح جهان بجای گذاشته و این تغییرات در نهایت کدام درگونی‌های بزرگ را در پی خواهد داشت؟

۱. کرونا جان انسانهای زیادی را گرفته؟
۲. کرونا کسب و کار و تجارت و اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار داده؟
۳. کرونا فعالیت‌های اجتماعی، آموزشی، ورزشی و تفریحی را متوقف کرده؟
۴. کرونا اجتماعات مذهبی، مساجد، اماکن مقدس و زیارتگاه‌ها را تعطیل کرده؟

حالا به ترتیب و بصورت مختصر هر چهار مورد را بررسی می‌کنیم:
۱. کرونا درست است که جان انسانهای زیادی را گرفته اما بر اساس آمار مرگ‌ومیر در ایران و جهان، کرونا از کل آمار مرگ‌ومیر جهان، درصد ناچیزی را تاکنون به خود اختصاص داده و از طرفی آمار کلی مرگ‌ومیر را حتی کاهش داده است. پس این مورد نمی‌تواند بزرگترین آسیب باشد بلکه برای حکام مقتصد جهان حُسن هم محسوب می‌شود!
۲. کرونا به درستی تجارت جهانی را متأثر خود کرده است و آسیب جدی و واقعی است. اما بزودی خواهید دید با کشف و تولید و صنعتی شدن واکسن و داروهای درمان قطعی کرونا توسط اقتصادهای بزرگ جهان، نه تنها خسارت‌های اقتصادی برای چند قدرت بزرگ جهان جبران می‌شود بلکه از قبل هم بهتر خواهد شد.
۳. با فروکش کردن موج بیماری دست کم تا اوایل تابستان در نیم کره شمالی زمین و تولید و تکثیر واکسن و داروهای درمان قطعی، بزودی فعالیت های آموزشی، ورزشی و اجتماعی مانند قبل و بیشتر از آن در جهان مجددا آغاز خواهد شد و خسارات و عقب افتادگی‌ها جبران خواهد شد. این خسارت هم مانند دو مورد فوق قابل برگشت است.
۴. اما خسارت مذهبی و دینی قابل برگشت نیست. ما تنها ۳۰ روز تا آغاز ماه رمضان داریم. اسلام یک دین اجتماعی است. اسلام دین فردی نیست. روح اسلام در جماعت است. نماز جماعت، نماز جمعه، دعای دسته جمعی، قرائت قرآن جمعی، مجالس موعظه و سخنرانی، اجتماعات عظیم شب های قدر، زیارت خانه خدا، زیارت قبر و مسجد پیامبر اعظم صلی الله و علیه و آله، زیارت حرم امامان معصوم علیهم السلام و امام زادگان، صله ارحام، عیادت از بیماران، شرکت در تشییع جنازه و مراسم بزرگداشت متوفیان و… همه اینها آئین‌های جمعی و جماعت در اسلام است. کرونا همه را تعطیل کرده است. در تاریخ بشر بی سابقه است. امروز قطعا بزرگترین خسارت از طریق کرونا به اسلام و مسلمانان وارد شده و در آن نباید شک کرد. پس کید و مکر شخص شیطان یعنی ابلیس لعین در کار است. البته در همین ایام هم به کوری چشم شیطان می‌توان به برخی عبادات فردی و حتی جمعی اما محدود پرداخت مثل کمک به بیماران توسط پزشکان و پرستاران و کادر زحمت‌کش بهداشت و درمان و ضدعفونی کردن معابر توسط شهرداری‌ها و نیروهای جهادی و غسل و کفن و دفن اموات توسط روحانیون جهادی و مخلص و… اما همه این کارهای خوب محدود به اقشاری خاص است و جز عبادات‌ فردی و اعمال مستحبی در منزل و صله رحم تلفنی و حداکثر خرید مایحتاج برای افراد مسن و یا اهداء پول به فقرا و سیل‌زدگان نمی‌توان اقدام به برپایی شعائر جمعی دینی نمود. اثر وضعی تعطیل جمعه و جماعت و زیارت و دعای دسته‌جمعی چیست؟ اثر آن قهقهه‌ی مستانه شیطان است که صدای گوش خراش این قهقهه، در حال حاضر اولیاءالهی و اهل باطن را آزار می‌دهد!!

“امروز پس از روزی که یحیی بن زکریا را سر بریدند و پس از روزی که عیسی روح الله به آسمان عروج کرد و پس از روزی که در سقیفه حق بزرگ را ضایع کردند و پس از روزی که رأس حسین بن علی علیه السلام را بر نیزه کردند، صدای قهقهه شیطان بیش از پیش بلند و آزار دهنده شده و فرزندان شیطان در حال زاد و ولدند!”

در مباحث آخرالزمان آمده در دوران خروج دجال، جنبنده‌ای که از یاران شیطان است در زمین پدیدار می‌شود که در کمترین زمان، کل ارض را طی می‌کند و جان انسانها را می ستاند! آیا کرونا نمی‌تواند آن جنبنده باشد؟ آیا کرونا نمی‌تواند یار شیطان باشد؟ اگر همه قبول کنیم که شیطان بزرگ یعنی آمریکا، این ویروس منحوس و لعنتی را در آزمایشگاه جنگ بیولوژیک خود تولید کرده است، همه چیز برای پذیرش این واقعیت فراهم است.

آینده همه چیز را روشن خواهد کرد…

 

متن بالا مورد توجه یکی از محققان و اساتید تعلیم و تربیت اسلامی در کشور قرار گرفت و در تکمیل یا پاسخ به متن خیانت خواص، مطلب زیر را ارسال نمودند که با توجه به درخواست ایشان بدون درج نام منتشر می شود:
“بسم الله الرحمن الرحیم. در مورد کرونا باید روی دیگر سکه و نیمه پر لیوان هم دید. در نیمه خالی، شیطان یکه تاز میدان است اما از جای پای قدرت پروردگار قادر و شکست ناپذیر، خبری نیست. لذا بایستی به مدیریت اصلی هستی که دست حضرت صاحب الزمان علیه السلام و خلیفه الرحمن به اذن الله است نیز اشاره شود.

در روی دوم سکه سنت‌های الهی در هستی نیز هوشمند و هدفمند کار خود را انجام می دهند. بر اساس آیه و مکرو مکرالله خداوند نیز قدرت خود را اثبات و یادآوری می‌ کند. بشریت را بخاطر ظلم های مستکبران و قبول ظلم توسط مستضعفان، مورد ابتلا و مجازات و تنبیه قرار می دهد.
اما لطف و رحمانیت او باعث شده که بیداری و تنبه جهانی نسبت به توجه به خالق جهان نیز نمایان شود. فطرت بشر در اینگونه بلاهای عمومی او را متوجه پروردگار هستی بخش و شکست ناپذیر و رافع مشکلات می نماید.
بشر را از دولت ها و مدعیان تکنولوژی و علوم برتر نا امید می کند و بشر ناخوداگاه و با تمام وجود به دنبال یک منجی برتر می گردد چنانکه فطرت الهی، آنها را بسوی خالق جهان هدایت می کند و از دست شیطان نیز کاری بر نمی آید.

اتفاقاً کرونا می تواند همه بافته های شیطان را پنبه کند. شیطان وعده نا امیدی سر می دهد و خود را یکه تاز یأس و پوچی می داند اما اکنون بشر برای نجات از بلای عمومی، به سوی حق امیدوار شده است. همه ادیان غیر اسلامی و حتی لائیک ها و بت پرستان توجهشان بسوی دعاها و مناجات ها و اذکار مسلمانان جلب شده است. همه نگاه‌ها به جمهوری اسلامی و نظام شیعی و دعایی است که رهبر حکیم ما از صحیفه سجادیه برای رفع بلا فرموده اند.

در ایران اسلامی اگر چه هنوز عده ای مست و غافل و در حال رقاصی و تمسخر هستند اما بسیاری از مردم دستشان به سوی آسمان بلند شده و ظلم و جنایت فسق و فجور در کشور کمتر شده است.
ملت ما در چشم جهانیان قرار گرفته و می رود که در این بحرانها و عبور با سلامت از آنها، الگو و اسوه ملت ها شود زیرا برای افکار عمومی جهان این سوال مطرح است در جایی که در همه کشورهای غربی و شرقی حال مردم بسیار بد و وحشت زده و قحطی زده و نگران هستند و نا امنی و نا امیدی بیداد می کند و دولت ها ناچار برای کنترل کرونا حتی از کشتار و ضرب و جرح و یا رها کردن سالمندان هم ابا ندارند و یا بخاطر منافع اقتصادی قدرتمندان و ثروتمندان، براحتی آمار دروغ می دهند و جان مردم برایشان ارزش ندارد و اصلا در آنجا کمک های انسانی و مردمی به همنوعان معنی ندارد، چطور در ایران این همه امنیت و آرامش و انضباط نسبی وجود دارد و مردم بداد هم می رسند؟ اینها نقاط قوت ما است. بخاطر اینکه اینجا سرزمین صاحب الزمان عجل الله و امام حسین علیه السلام و ولایت فقیه و شهید سلیمانی هاست.

هیچ ملتی به حکام خود اعتماد ندارد اما رهبر فرزانه و آرام بخش قلوب و محبوب ما فرمودند این ویروس منحوس سرانجام خواهد رفت و… پس دست قدرت الهی و نتیجه دعاها و شفا و رفع بلا را هم نباید از نظر دور داشت و این کرونا خواهد رفت و روسیاهی بر شیطان بزرگ جن و شیطان بزرگ انس خواهد ماند و جمهوری اسلامی و شیعه عزیزتر و دولت های مستکبر و ضد حقوق بشر رسواتر خواهند شد.

کلام اخر: اگر ثابت شود که کرونا یک فتنه و نقشه شیطانی و جنگ بیولوژیک علیه اسلام و مسلمانان توسط شیطان و آمریکا بوده که هست اما «و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه» اراده الهی را هم باید در نظر داشت. در این صورت شیطان و آمریکا هم با اراده الهی، در پازل خدا بازی خواهند کرد بدون اینکه خود بدانند و بخواهند! اصلاً خداوند متعال خواسته با کرونا جهان را متوجه قدرت خود و شیعه نماید و پوشالی بودن قدرت شیاطین جن و انس را نمایان کند. عزت اسلام را بیشتر و ذلت امریکا و اذنابش را عیان‌تر کند (ان شاءالله)

امید است این بلاهای جهانی و بیداری ها و توجهات به قدرت خداوند متعال، مقدمات ظهور منجی عالم بشریت باشد ان شاالله. والسلام”

یکی از علمای بزرگ تهران در پاسخ به کانال خیانت خواص در مورد متن اول اظهار داشت:
“با توجه به اینکه چاره ای جز تعطیل تجمعات دینی و مستحب مؤکد زیارت قبور ائمه هدی علیهم السلام به جهت امر لازم جلوگیری از سرایت امراض مهلک وجود ندارد، به مؤمنین توصیه می کنم علاوه بر عمل به توصیه های بزرگان بخصوص حضرت آیت الله خامنه ای، نکاتی را مدنظر قرار دهند:

۱. سجده های نمازهای روزانه خود را طولانی تر کنند
۲. تعقیب نمازهای واجب بخصوص نماز صبح را مداوم بخوانند
۳. معوذتین* بخوانند
۴. هر روز صدقه بدهند
۵. صله ارحام ولو بصورت تلفنی را ترک نکنند.”

* معوذتین به سوره هایی گفته می شود که آغاز آن با 《قل أعوذ》 می باشد یعنی سوره های فلق و ناس.

منبع: t.me/Patak96

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + شش =