کرونا جنگ بیولوژیک آمریکا علیه چین!

سالها پیش که آلمان به فناوری ساخت کشتی های پرنده دست یافته بود و آمریکا ناتوان از دست یابی به این فناوری بود، با خباثت و بطور کاملا موذیانه، اقدام به آتش زدن عمدی این کشتی ها از طریق عوامل نفوذی خود می نمود تا وانمود کند این پرنده های عظیم الجسّه ایمنی پرواز ندارند که سرانجام مهندسان‌پرواز آلمانی متقاعد شدند دیگر هیچ کشتی پرنده ای تولید نکنند. اما سالها بعد، سرویس جاسوسی آمریکا با ربایش فناوری ساخت این بالن های غول پیکر، برای امور مخابراتی و جاسوسی از این فناوری استفاده کرد.
در حال حاضر نیز آمریکا که حریف قدرت اقتصادی و ضریب نفوذ و توسعه چین نمی شود، با گسترش جنگ بیولوژیک و از طریق تولید و تکثیر ویروس کرونا و اشاعه آن در کشور چین، با خباثت به جنگی نابرابر و غیرانسانی رفته است.
حدود ۶۰ سال پیش نیز برای اولین بار ویروس HIV بین همجنس‌بازان آمریکایی رواج یافت چند هزار نفر از آنها طی مدت چند ماه کشته شدند اما آمریکا این ویروس را به آفریقا صادر کرد و دروغی را منتشر نمود که ویروس از طریق رابطه جنسی انسان و میمون در آفریقا بوجود آمده است تا اذهان عمومی را از منشاء بیماری مهلک ایدز منحرف کند که البته تاریخ را نمی توان تا این حد تحریف نمود و اکنون تمامی مستندات تاریخی در رابطه با منشاء آمریکایی بروز و شیوع بیماری ایدز موجود می باشد.
امام خمینی رحمت الله علیه فرمود آمریکا شیطان بزرگ است و هر چه می گذرد مشخص می شود سخن آن پیر فرزانه و آگاه و روشن ضمیر تا چه حد دقیق و عمیق بوده است.

منبع: t.me/Patak96

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 10 =